Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
IZUNIA- współczuje takiej jędzy!
KAMA- rzeczywiście masz przechlapane.
Ja też dzisiaj chodzę jak bomba. Opierdzieliłam już kilka osób z rodziny, które chciały wiedzieć czy urodziłam!!!!
Przeczytałam na necie fajne zdanie: "nic nie trwa wiecznie, nawet ciąża"! Pocieszające 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę ze nie tylko ja chodzę dzisiaj poddenerwowana, mnie wykańczają upały odpusciłam dzisiaj sobie wyjscie z córką chyba pierwszy raz mi się zdarzyło ale ma wujka do zabawy a ja się dzisiaj niezbyt czuje, wkurza mnie już wszystko ja chcę urodzić jużżżżżżż, jeszcze mąż dzisiaj dłużej w robocie, potem zakupy trza będzie zrobić wrrrrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzeba sie przyzwyczaic do takich bab- innego wyjscia nie ma...
Ja mam dzisiaj dobry nastrój, pogoda tylko mnie meczy caly dzien siedze w domu nochala nie wynurzam dopiero gdzies okolo 20 moze 21 pojdzemy na spacer 😉
Mój od dzisiaj zaczał ta swoja dorywcza prace wiec tylko wpadł na obiad i wypadl ale do 18 ma wrocic i tak dzionek klejny prawie zlecial...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh kochane chyba dzis wszystkie jakies poddenerwowane jestesmy coz uroki hormonow i tych upalow uffff

Ja tez nigdzie nie wychodze mojego m. wyslalam po lody rodzice walcza z balkonem , a ja mam chwile odpoczynku ehh wam powiem sie wkur....... troche bo rodzice jak co tydzien zapraszaja nas na obiad, kawe, grila i tak mija cala niedziela od 12 do 20 od kilku tyg wszystko pieknie tylko jak dzis odmowilam i powiedzialam,ze nie wytrzymam na takim upale to ni cholery tego nie rozumieja , ze niby pod parasolem jest chlodno, ale mnie nogi napieprzaja nie moge sie polozyc ani nic nie bede nikogo uszczesliwiala a pozniej odchoruje to przez nastepne 2 dni . . . sprawdza sie powiedzenie "nie pamieta wół jak cielęcem był " wrrrr

ale nie ma co sie wkurzac bo to tylko na nasze pociechy zle wplywa i jeszcze zamiast przyspieszyc to opoznimy porody 🙂 czego zadna z nas przeciez niechce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!!! a ja coś dzisiaj z bólem krzyża się zmagam... najpierw bolało przy chodzeniu, a teraz przy siedzeniu i prawie co 15 min chodzę siku... 🥴
dzisiaj odwiedziła mnie koleżanka ze swoim 6 tyg synkiem - oj jak ja bym chciała mieć mojego bąbla już przy sobie... ☺️
ale niestety musi poczekac jeszcze z tydzień bo we wtorek mam spotkanie z moją promotorką - czekam na nie już 7 tyg 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Współczuje Wam kobietki...ja tego nie pojmuję po co gdzieś iśc jak czuje się ktos nie na siłach, takie zmuszanie jest nie potrzebne Justi rodzice powinni tez pojac, że słońce słońcem ale będąc w cieniu tez jest duszne powietrze i goraco a tak jak piszesz później dochodzisz do siebie 2 dni...
Mnie zebra rutynowo bolą, zaraz ide do mamuski o tyle mam dobrze, że mieszkamy rzut beretem od siebie bo ja w klatce C a ona w D 🙂 🙂 tylko na to 3 pietro musze sie do niej wdrapywac bo my mieszkamy na parterze 🙂 tak wiec wieczorkiem sie spikniemy kochane 😉 i bez nerwów juz, badzcie dzielne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my właśnie wróciliśmy z dłuuuugiego spacerku 🤪 To znaczy większość czasu przesiedzieliśy na ławeczce w cienie nad jeziorkiem, a nie było nas 3 godzinki 🤪 Zjadłam już loda, ciastko z kremem i truskawkami i zaraz jeszcze opitolę arbuza hehehh 😜
Dziewczynki nie denerwujcie się tak, bo szkoda nerwów na niektórych ludzi 😉 Najlepiej wpuszczać jednym uchem a wypuszczać drugim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
rzeczywiście aura nie sprzyja. My z Tymkiem siedzimy całymi dniami w domku a dopiero późnym popołudniem wychodzimy na spacerek. Na szczęście w mieszkaniu tego upału nie czuć. Chociaż jak chodziłam jeszcze z brzuszkiem to mi dokuczał nawet w domku.
Edytko narobiłaś mi strasznej ochoty na te wszystkie pyszności które wymieniłaś. Wprawdzie lody i arbuza już wcinałam po porodzie i mały jakoś dziwnie nie reagował więc może jutro sobie zakupię 😉 tylko oczywiście trzeba się ograniczać w ilościach...i tak ze wszystkim. Dlatego korzystajcie kochane póki możecie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Własnie nad jeziorkiem w cieniu było super, powiewał lekki wietrzyk i było przyjemniej nić w domku 😉 Noooo ciekawe jak Lusia i Franio? Czy jeszcze posiedzą przez weekend w szpitalu, czy ich wypuszczą...
Ja dzisiaj mam w planach "działanie" z mężulkiem heheheeh 🤪 Muszę wkońcu wziąść sprawy w swoje ręce, bo coś ta matka natura się leni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edyta86 napisał(a):
Elunia to dobrze bo to najwyższa pora na wszelkie porządki i ustawianie, tym bardziej, że wy termin porodu już znacie skoro masz mieć cesarkę 😉


Wykorzystuje że ma wolną sobotę i dlatego, jak nie da rady przesunąć sam to sąsiada poprosi a w sumie nie jest dużo do przestawiania.
Ciesze się że to już lada dzień będzie, ale stresa i tak podświadomie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja uciekam się kąpać moje drogie ciężaróweczki 😉 Trzeba się wyszorować i pomyziać troszkę mężusia hehehehheeheh 😜 😜 😜
Pewnie już dzisiaj nie zajrzę, także do juterka...No chyba, że trafię na porodówkę hehehheheheh 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
jakoś się dziwnie czuję dzisiaj-miałam mega ochotę na ziemniaki z boczkiem i cebulką i maślanką a jak zrobiłam to troszkę zjadłam i było mi niedobrze. pytałam męża czy mu smakują bo ja jakoś tak chciałam a nie mogłam na nie patrzeć i powiedział,że dobre i smakują jak zawsze. coś z tym moim smakiem dzisiaj jest 🥴 brzuszek boli,plecy bolą,kilka skurczy było i jakoś niespokojna jestem 🥴 oby nie dzisiaj bo mąż w pracy na nocce 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...