Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Amelko ja też bym dziecka nie puściła, bo tyle się słyszy o wypadkach autokarów...nie to, że jestem przewrażliwiona i wszędzie widzę katastrofę...ale jest tak paskudna pogoda, ślisko, do tego ograniczona widoczność i głupota innych kierowców, że naprawdę strach...
A co do łyżeczek to nie wiem, ale ja zawsze myję pod bieżącą wodą z płynem, a potem wyparzam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amelko - nie wiem kochana czy mozna myc w zmywarce. I niestety nie przeglądałąm tej książki więc niestety również nie pomogę. Co dow yjazdu to napewno fajnie by się bawił, ale organizacja w taką pogodę to troche strach. Ja tez bym nie puściła na wycieczkę.

Elunia - w sumie to bardzo rzadko Kama zagląda....

Wygrzałam sie w wannie bo zmarzłam jak nieiwme, mała drzemka i od razu lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miałam zmywarke, ale nie miałam małego dziecka (w sensie jednoczesnie) i nie wiem czy mozna myć takie cosik 😉

ksiązki tej tez nie widziałam...

wstyd, bo czytam nagminnie tylko nie coś pozytecznego 😉
ale mąż mi chyba spali ksiązki bo zamiast iść spać (do niego hehe) to siedze i czytam...
jak mi powiedział ze On ma ważne potrzeby, powiedziałam mu że ja własnie swoje zaspakajam i sie obraził ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heheheeh Michalindziorku no to nieźle mężowi dogadałaś 😁
A my właśnie robimy w domku przemeblowanie, bo u małej w pokoju prawie nie grzeje kaloryfer, niestety nie sprawdziliśmy go zeszłej zimy i teraz u niej jest najzimniej, a jak dojdą większe mrozy to już będzie masakra. Także postanowiliśy przenieść jej łóżeczko do drugiego pokoju gdzie kaloryfer daje czadu 😉 I tam też zrobiliśmy sobie sypialnię więc od dziś będziemy spać z mężusiem już razem hurrrrra 🤪 A pokoik małej niestety będzie nieużywany do wiosny...Będę tam miała jedynie komodę z rzeczami Emi, no i tzw. klamoty czyli rzeczy których nie mam gdzie schować lub położyć heheehhe np. gondolkę, fotelik samochodowy i góóóórę prasowania hehe 😜 A wiosną czeka nas wymiana kaloryfera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strasznie nie chciało mi się wychodzić z domu ale musiałam iść na rehabilitację. Pogoda była fatalna 😲 myślałam że mi głowę urwie a na dodatek cały czas padał śnieg 🤢 Podobno ma padać do rana. Współczuję tym którzy muszą iść rano do pracy 😜
Amelko, nie pomogę Ci niestety ani z łyżeczką ani z książką bo po prostu nie wiem 🥴 Chociaż właściwie wydaje mi się że książka może być niezła - Zawitkowski jest dobrym fizjoterapeutą 🙂 Co do wyjazdu synka to też bym swojego nie puściła. Jest niezła szklanka na drodze. Jak przechodziłam przez ulicę pod moim blokiem to normalnie jest lód!
Ja jeszcze nie zrobiłam swojej serii brzuszków ale dzisiaj już ich nie zapomnę i zrobię (chociaż nie chce mi się jak nie wiem 🤢 )
Michalindzior, dobra jesteś 🙂 fajny tekst puściłaś mężowi, a co, Twoje potrzeby też są bardzo istotne, prawda? Szczęśliwa i zaspokojona mama, to szczęśliwa rodzinka 😜
Edytko, to pech z tym kaloryferem, akurat u Emi w pokoju 🤢 No ale przynajmniej masz teraz miejsce do przechowywania jak to nazwałaś klamotów, czego Ci zazdroszczę. U nas leżą one w salonie (mata i leżaczek), do tego jakieś grzechotki, książeczki i taki jakiś bałagan się robi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MICHALINDZIORKU- mąż nie ma z Tobą łatwego życia 😉

Dobrze dziewczyny,że myślicie tak jak ja z tym wyjazdem przedszkolaka. Już myślałam,że naprawdę mocno mi się klepki poprzestawiały i przesadzam.

Teraz czekam na tap madl 😎 Wygra pewnie PAulina bo jest bardzo biedna i ludzie pewnie na nią będą głosować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie lubiłam Kasi..charakterek to ona miała i była strasznie pewna siebie...może to i dobra cecha w tym zawodzie ale ja nie przepadam za ludźmi którzy "po trupach dojdą do celu". Kibicuję Oli bo Paulina zrobiła z siebie sierotkę, a Ania jest brzydka...nie wiem co oni w niej widzą.
No ale ja finału niestety nie obejrzę bo mój mężuś ogląda mecz Lech- Juventus 😮 Może 15 minut uda mi sie urwać jak będzie przerwa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka moze kaloryfer jest po prostu zapowietrzony i wystarczy wezwac admINISTRACJE I ci go odpowietrza i po problemie

kochane napisze wiecej jutro bo moj maz padl lezy kolo mnie , a wojtus zreszta tez i nie bardzo mam jak pisac takze dobranoc do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie obejrze TAP MODEL bo moj mezus tez oglada mecz 😠 😠
a moim zdaniem wygra Ola,bo jest najfajniejsza z nich i dodego jest skromna,a Paulna zrobila z siebie ofiare losu chociaz jest ladna,ale nie lubie takich osob jak ona ktore sie uzalaja nad soba,a jak juz slysze od niej ze jest szara myszka i nie moze sie otworzyc to mnie sciska,a Ania to jakas dziwna dla mnie jest!!!A i Kasi tej nie lubilam,za to ze dayzla po trupach do celu...i ogolnie dla mnie brzydka byla..
Kurcze klawiatura mi bzikuje na Z wzskakuje mi Y a na Y wzskakuje Z moze maly cos poprzestawial bo walil w klawiature......... 😲 😠:angry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka - tez tak miałam jak mały walił mi w klawiaturę 😁
I też nie oglądam Top Model z wiadomuch względów 🙂 Ale i tak lubię oglądac mecze, więc dla mnie to nie problem. I tez tak jak wy, jestem za Olą 🙂 Fajna z niej dziewczyna i należy jej się wygrana.

Czy u was w mieszkaniach tez jest tak zimno???? Mam wszędzie odkręcone grzejniki, a zimno mi jak nie wiem....najgorzej w nocy jest. Nie mówię, żeby była już wiosna, ale chociaż niech będzie cieplej na dworzu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz oki z ta klawiatura z Kacpra mi rosnie informatyk,bo juz trzeci raz poprzestawial klawiature ehhhh.........
A wogole to ma tak ciezko zasnac wieczorem 10 razy sie budzi jak go przekladam z lezaczka do lozeczka,az sie boje go teraz przelozyc,zeby zaraz nie bylo ryku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu mi ogolnie caly czas jest zimno,mam slabe krazenie poza ciaza wtedy mi bylo zawsze goraco 😞Ja jestem przyzwyczajona do wysokich temp,a teraz w domu mamy przepisowe 22-23 stopnie,a w nocy kolo 21-20 i ja spie pod koldra i kocem plus polarowa pizama,a Kacperkowi jest goraco bo sie bez przerwy wykopuje,tak samo w dzien mi zimno tak ze niewiem gdziemam wejsc,a on spocony,krew ma po tatusiu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...