Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Olusia hehe niezla ta twoja Viki
chrupki slyszalam,ze mozna w 5/6 miesiacu

Edytko moglabym sie pokłócić z twoim mężem no,ale cóż . . . Ja bym zadzwonila do administracji i powiedziala jak sprawa wyglada i jaki masz kaloryfer . . . moim zdaniem nie ma problemu pzyjda odpowietrza . . . . zrobisz jak uwazasz szkoda jednak czekac do konca zimy, a żeliwne kaloryfery tez da sie odpowietrzyc

co do top model ehhh to Ja nie sledzilam tego za bardzo,ale jesli chodzi o urode to z tych 3 dziewczyn chcialam zeby wygrala Paulina 🙃 pewnie mi sie teraz oberwie od was 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamusie,
U nas nocka dzisiaj całkiem fajna. Tymek poszedł spać o 20 i pierwszą pobudkę miał o 4:30 a następną o 8 🙂 No i dalej drzemaliśmy sobie do 10 😜
Michalindzior, współczuję snu...jak mi się śni coś strasznego to później jestem rozbita cały dzień i rozmyślam o głupotach... skąd się biorą takie sny?
Amelko, a u Ciebie był jakiś ciąg dalszy z tym strażakiem 😉 Czy tylko zgasił pożar? 😜 hehe
Kama, zdroofka dla Ciebie i synka. Teraz niestety pogoda sprzyjająca przeziębieniom. Mam nadzieję że będziemy się jakoś trzymać dziewczyny.
Nas czeka dzisiaj wizyta u neurologa, więc myślę że to będzie "spacerek" dla Tymka (do samochodu i z powrotem 😉 ) bo raczej nie przecisnę się wózkiem po tych zasypanych chodnikach.Chyba że naokoło bloku bo nam tu ładnie odśnieżają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na początku też wogóle nie oglądałam Top Model bo uważałam, że te laski są beznadziejne, ale potem jak tak parę razy zobaczyłam to mnie wciągnęło (jak wszystkie beznadziejne rzeczy heheheh) i widziałam może z 4,5 ostatnich odcinków. Też nie jestem jakąś zagorzałą fanką, ale przynajmniej miałam się z czego pośmiać no i pooglądać zajebiste kreacje, make-upy i wogóle... 😉 Niektóre zdjęcia też były bosssskie 🤪 Swoją drogą chciałabym żeby dorwał mnie jakiś stylista, makijażysta i fryzjer no i zrobił ze mnie bóstwo ☺️ 😁 😜 🙃 😎
Justi teraz pytałam męża, to on mówi, że da się odpowietrzać stare kaloryfery, ale on obawiał się, że te śruby są tak stare, że się zapiekliły i dlatego mówił, że naszych się nie da, a ja oczywiście źle zrozumiałam i myślałam, że wogóle się nie da ☺️ 😁 Może faktycznie spróbujemy zgłosić sprawę do administracji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko ,ja podobnie jak Ty obejrzałam kilka odcinków i to nie jakoś regularnie. Bardziej z ciekawości, żeby zobaczyć jak "odmieniają" te dziewczyny. Bo trzeba przyznać że w rzeczywistości wyglądają zupełnie inaczej niż na tych zdjęciach.
Olusiu, super pomysł! Odgapię go od Ciebie i wyślę życzenia świąteczne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tymek dzisiaj przechodzi samego siebie. Odłożyłam go do łóżeczka na drzemkę..zaszłam po chwili to leżał w poprzek z nogami opartymi o brzeg łóżeczka i ćwiczył mostki. Ułożyłam go tak jak powinien leżeć...zachodzę drugi raz a on obrócił się o 180 stopni - zamienił głowę z nogami...nawet nie chce wiedzieć jak on to zrobił w łóżeczku! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Olusia!!! 😁 😁 😁 Czaderska rodzinka 😁

Ja tez na początku nie oglądałąm Top Model, dopiero pod koniec i mnoe wciągnęło. Ogólnie nie interesuję się modelingiem, ale to było ciekawe 🙂

Poszłąm do sklepu...dookoła bloku ok, ale żeby przejść po pasach to jakiś koszmar 😲 Ja nie wiem...wybory na prezydenta 5.12, a oni się wcale nie starają!!

Byłam w aptece i kupiłam kropelki na kaszelek dla Frania, bo też mi troche pokasłuje, a nie będę czekac jak mu samo minie, bo jeszcze się pogorszy.

A w domu ciche dni 😞 Nie wiem jak to będzie, ale to chyba początek końca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olusia super filmik 😉
jakie macie ruchy heheh 😁

Lusiu zawsze po burzy wychodzi slonce na pewno bedzie dobrze
ehh nie ma zwiazkow idealnych,ale na pewno dojdziecie do porozumien i bedzie wszytsko dobrze

a moze z twojej strony pierwszy krok jakas romantyczna kolacja w zaciszu domowym gdy Franiu juz śpi ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz uważam,ze z byle jakiego powodu nie warto sie kłócić, milczeć, a już tymbardziej tracić drugiej osoby

czasem "głupiemu" 😜 trzeba ustapić , a tobie korona z glowy nie spadnie ehhh niestety czasem musimy zrobic cos dla zwiazku by bylo lepiej
jednego czego bym nie wybaczyla to zdrady i kłamstw mam nadzieje,ze to nie oto u was chodzi na całą reszte czasem warto mACHnąć ręką . . . przecież się KOCHACIE macie cudownego Frania i to jest najwazniejsze 😘

BEDZIE DOBRZE TRZYMAM KCIUKI BYSCIE JAK NAJSZYBCIEJ MIELI NEI CICHE, A GLOŚNE DNI 😜 W KONCU MUSICIE NADROBIC TE KILKA DNI I SIE NAGADAĆ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edytko my mielismy podobnie z grzejnikami i dali rade tez byly zapieczone i wstawiali jakies odpowietrzniki i nowe termostaty bo tamte to jeszcze krola swieczka pamietaly za 2 grzejniki zaplacilismy 300zl 😠myslalam ze padne
lusienko,a coz sie stalo miedzy wami jesli moge spytac bo nie jestem w temacie?? ☺️
olusia zajebista rodzinka heheh usmialam sie do lez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze to narazie nie stać nas na takie wydatki 😞
Lusiu kochanie będzie dobrze!!!!!!!!!!!!! Nie martw się, napewno się dogadacie!!!! My też tuż przed ślubem mieliśmy gorsze czasy, nawet rzuciłam mu w twarz pierścionkiem zaręczynowym...A potem jak doszliśmy w końcu do porozumienia było cudownie. Ponowna prośba o rękę i sielanka 🙂 Także warto przetrwać gorsze czasy!!!!!! Trzymam za was kciuki 😘 😘 😘 Wkońcu macie dla kogo się starać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja tez wczoraj nie ogladalam finalu bo mezus musial mecz ogladac,nawet na chwile mi nie chcial przelaczyc bo stwierdzil ze kazda sekunda jest wazna,az sie wkurzylam i poszlam spac o 22.30,no i okazalo sie ze on zasnol i nikt niczego nie obejrzal ale bylam zla...... 😠 😠 Wkurzylam sie ze ta wciaz uzalajaca sie nad soba Paulina wygrala miala wygrac Ola... Musze obejrzec powtorke 🙂
Kama a jaki w koncu kupilas lezaczek????
Lusiu niemartw sie bedzie ok zrob wieczorkiem nastroj koplacja swieczusie i te sprawy i napewno mezusiowi przejdzie 😉,u nas tez ostatnio byl kryzys,ale powiedzialam co mi lezy na sercu i narazie jest ok,a tak ogolnie to ja tez zawsze wyciagam pierwsza reke chociaz nie jest moja wina,bo ile mozna sie klocic....
Kurcze niewiecie czy w tej ksiazce jezyk niemowlat jest cos o usypianiu bo jeszcze jej nie przejrzalam jedynie poczatek,bo ja juz nie daje rady musze go usypiac w bujaczku,i po jakims czasie przeniesc do lozeczka i tak za chwile jest ryk,i znowu od poczatku....
Olusiu super kartka swiateczna,super wygladacie chyba tez taka zrobie 🙂 🙂 😘
I Kacper ma znowu katar jestem juz tym zalamana,niemial go niecale 2 tyg 😞 😞Juz niemam sil do tego katarzyska 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu ja też trzymam kciuki zeby dobrze było 😉 musi być dobrze, nie ma innej mozliwości.... 😉
Olusiia hahahahahaha 🤪 super 🙂 Twój M. najlepszy taka ma zaciętą minę 🤪

wiecie co...
moje dziecko postanowiło mnie dziś ukarać, bo poszłam kawał drogi kupić kurtkę...
(kurewskie zaspy mnie wykończa. schudłam z 5kg przez ostatnie 3 dni......)
którą tak swoja drogą kupiłam niedrogą i fajną a do tego wydałam trochę nieplanowanie 😉
i w drodze powrotnej włączył syrene, za długo jak na jego gust był w wózku...
darł się, a ja nie miałam gdzie wejść, ani jak go na mrozie wyciągnąć
(a wszyscy mi dziś mówili: nie martw, cieplutko dzisiaj, zajebiście, nie zmarzniesz, a ja nie na darmo miałam złe przeczucia....)
więc leciałam... nie leciałam, nawet nie biegłam... zap.......łam jak jakaś kobyła hehe do domu....
chyba się rozchoruje przez to....
a teraz Sewciu leży i zaciesza....

jestem wykończona. bolą mnie plecy (też was bolą? mnie od ciąży cały czas tak mocno bolą ze nie moge) i muszę zrobić obiad a juz ta godzina 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama - duzo by pisac....robi po swojemu chociaz tlumacze ze robi zle, ale on i tak swoje i jeszcze sie dziwi o co chodzi?? Teraz spi, zobaczymy jak sie obudzi...
Robie na obiad watróbke drobiowa, wiec uszy beda mu sie trzesły jak bedzie ja jadł hehe

Dzieki kochane za słowa otuchy 😘

Irka - ja tez usypiam Franka w bujaczku. W ciagu dnia sobie tam zawsze spi, a na noc gdy otworzy oczka biore go do łóżka, daje cyca i zaraz spi znowu 🙂

Powiedzcie mi, ile wam schodzi mleka modyfikowanego?? Bo jak ja np.kupie w piatek, to do środy jest i idzie nastepna paczka, no i bańka 5l wody tez bidzie na ok. tydzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...