Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sera zółtego tyż nie mam - niestety, ale dzisiaj pan nie zrobił zakupów, a ja nie miałam jak wyjsc, bo przez to ze spał nie miałabym z kim małego zostawic, poza tym i tak nie chciałabym go o to prosic 🥴 🤔 😞
Kuźwa, no raczej nie miałby na boku nikogo znając go, ale w tej chwili nie wierze w nic co jest z nim związane, a może siedzi z jakimś kumplem, albo sama juz nie wiem.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh Lusiu
podbramkowa troche sytuacja
jeden dzien jest lepiej R. robi krok do przodu
a za chwile kilka kroków do tyłu 🤨
przykre to , ze nie potrafi uszanowac ciebie i cieszyc sie normalna rodzina
jedna ktora mu zostala
bo poprzedniej juz nie ma . . . . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no coż, taki los sobie sam wybiera...nic na siłe!! zostanie sam, bo ja za wszelka cene już nie będe walczyć, tylko szkoda mi dziecka najbardziej, bo chciałam zeby miał fajną, normalna rodzinę.
Tylko najgorsze jest to, że jak sie rozstaniemy, to będe musiała podjąć drastyczne środki, i bede musiała sprzedac to mieszkanie i kupic inne koło rodziców, żeby pójść do pracy, bo inaczje nie dam rady, a bardzo nie chciałabym pozbywac sue tego mieszkania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUSTI- ale głupia pinda z tej laski! 😠

ELUNIA- zazdroszczę Ci tego spokoju w chacie.

LUSIU- ja kiedyś rozmrażałam chleb na kaloryferze ☺️ Poszło nawet szybko.
Jeśli chodzi o R to moim zdaniem wszystko wskazuje na to,że kogoś jednak ma. No bo skoro już nawet dla Frania nie chce się starać ratować rodziny....No dziwne,ale zasługujesz na lepsze traktowanie!I Twój synek też!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Amelko Ja sie juz nie bede wkur... bardzo chetnie pojde na jakas imprezke organizowana przez pracownikow . . . ona takich imprez nigdy nie odpuszcza wiec z checia wtedy co nie co jej powiem chyba,ze mi para z uszu zejdzie na razie to nie grozi
ale kij z nią szkoda nerwów na takie pipki

heheh na kaloryferze rozmrażałaś chleb ?? na to bym nie wpadła
moja mama jeszcze rozmrazała nad oparami wodnymi wkladala chleb do sitka ktore lezalo na garku z gotujaca sie woda i w mig byl chleb swiezutki rozmrozony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki za rady 😘 Znalazłam troche starego chleba i schabowego w lodówce i zrobiłam sobie "hamburgera" 😁

Justi - to ta cała Beatka co ją tak "lubisz"? Jezu, imienniczka byłej żony R....mam alergię na to imię.

Amelia - no coż, jak kogoś ma, to ,zycze mu żeby byłą chociaz w połowie taka dobra jak ja 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ELLIE- Hania rzeczywiście napięta była. Sama zasugerowałam pediatrze,ale teraz jest już naprawdę luźna (według mnie). Wcześniej miała bardzo często zaciśnięte piąstki, teraz już nie. Nie pamiętam czy już Wam wcześniej pisałam,że Hania ma troszkę (dosłownie 3 mm) przesuniętą szparę pośladkową (a właściwie jej koniec) w jedną stronę i ta rehabilitantka powiedziała,że to oznacza,że będzie miała skrzywiony kręgosłup 😲 No i te ćwiczenia niby mają na to pomóc,więc tak naprawdę tylko dlatego jeszcze z nią ćwiczę.

LUSIU- za dobra dla niego jesteś! Ja bym mu znacznie gorzej pożyczyła! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia - ja nawet nie wiedziałam ze ta szpara może byc przekrzywiona 😮 Skomplikowane to wszystko....

Justi - ja na była R mówie Beatka - bardzo wymownie i z nutka podłosci w głosie 😜

A mnie by Franek wypadł z wózka 😲 Dobrze ze jest obok mnie, ale byłam w szoku - gdyby nie opuszczona raczka o która opierał sie raczkami juz wiszac, to wyladowałby na podłodze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff to dobrze, ze mamusia nad Franiem czuwa ehhh 😘 😘

moja kierowniczka to tez Beata ,ale o niej mam juz dobre zdanie 😉
natomast znam 2 inne Beaty ktore bardzo dzialaja mi na nerwy

Amelko tez nei wiedzialam,ze moze byc cos takiego
hmm pewnie dlatego dzis neurolog patrzyla malemu na jego szpare, a ja nie wiedzialam dlaczego teraz juz wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uciekam mamusie troche sie zrelaksowac w wannie , a pozniej moze uda mi sie zasnac choc moj m. nie bedzie zadowolony z tego pomyslu ☺️

Michalindziorka tak pozna pora nie ma hmmmm dziwna sprawa , a moze siedzi z nosem w lodowce i zajada sie smakołykaMio OBY

DOBRANOC SPOKOJNEJ NOCKI 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziwne z tą szparką...u nas kiedyś pediatra patrzyła na fałdki udowe Tymka. Podobno jak jest asymetria (czyli inne fałdki na udach lewej i prawej nóżki) to może świadczyć o problemach z bioderkami 😮

Trzeba teraz uważać na te nasze dzieciaczki że nie wiem...i będą coraz bardziej ruchliwe 😮 skąd my mamuśki weźmiemy na to wszystko siłę?

Justi, a BZ ..mhmhm...no comment 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂
U nas narazie bez zmian, M. wyszedł do pracy bez słowa...A mnie aż korci, żeby pojechać z małą do rodziców na cały dzień coby nas hrabia w domu nie zastał jak wróci...Jeszcze to przemyślę...
Wczoraj się popłakałam bo znów się kłóciliśmy...Kurcze u nas pierwszy raz od narzeczeństwa taka kłótnia się zdarzyła...Były jakieś spięcia ale nieszkodliwe...Zobaczymy jak będzie dziś...
Lusiu twoja znieczulica oznacza, że chyba przygotowujesz się psychicznie na podjęcie radykalnych decyzji...Bądź dzielna!!!!!!!! 😘 😘
Justi gratulacje!!!!!!!!! Nareszcie będziesz mogła zaszczepić Wojtusia!!!!!!!!!! 🤪
WSZYSTKIEGO NAJJJJJ DLA LENKI 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...