Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziękuje za rady 🙂 już jest lepiej 🙂

Ika79 ja też się zapisałam na usg 3D/4D...i idę już jutro 🙂 u nas w Poznaniu ta przyjemność jest troszkę droższa bo to koszt 200zł. ale koleżanki upewniły mnie w przekonaniu , że to wspaniała pamiątka 🙂 i upewnimy się ,że w moim brzuszku na 100% jest synuś 🙂

pozdrawiam gorąco ze skąpanego słonkiem Poznania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki właśnie wróciłam z USG mój synek waży już 400 gram lekarz mówi , że będzie z niego kawał chłopa 🙂 jest zdrowy jak rydz !!! sprawdziliśmy wszystko co tylko się dało mamy zdjęcia MĘSKOŚCI 🙂 rączek i stópek i nawet zdjęcie buziaczka z rączką którą trzymał za głową i wiecie co widziałam jak się uśmiecha 🙂mamy płytkę !!! ale to 3D to bomba dziewczyny widać chłopaczka jak na dłoni 🙂 ryczę ja bawół ze szczęścia 🙂 nawet mamy nagrane bicie serduszka jestem po prostu pod takim wrażeniem , że musiałam się z Wami tym od razu podzielić ....


i dowiedziałam się ze RENI można bezpiecznie brać na zgagę a bardzo wyjątkowej sytuacji , kiedy już bardzo mocno przypili to RANIGAST ale to bardzo wyjątkowo

i od razu mój poranny dół się zakopał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Własnie wróciłam od lekarza, dzidziuś zdrowiutki, mama tez 🙂 Poszukiwaliśmy płci i lekarz powiedział, że chyba widać ogonek, ale nie daje pewności, bo dzidziuś jest jeszcze maleństwem i ułożył się niefortunnie. Także będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.
Ale jestem szczęśliwa, że wszystko dobrze. Jutro jeszcze poznam wyniki badań na toksoplazmozę.

Kasia to musi być cudowne przeżycie widzieć wszystko jak na dłoni 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJA KOZY 🙂
JA PO WIZYCIE 🙂


CÓRCIA NA 100%

NAJAWAŻNIEJSZE ŻE CAŁA I ZDROWA....ŻADNEGO ROZSZCZEPU NIE MA, NERECZKI WPORZĄDKU, KOMORY SERCA, MÓZG, RĄCZKI,NÓŻKI I KRĘGOSŁUP.
WAŻY - 490GR PRAWIE PÓŁ KILO 🙂 MOJA BIG KOBIETKA 🙂
PSIOSZKE WIDZIAŁAM - ŚLICZNA 🙂 WIERCIŁA SIĘ I DOKUCZAŁA ŻE AŻ REKE PODRZUCAŁA LEKARZOWI 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
BADAŁ MI SZYJKE- MAM LEŻEĆ 😞 BO ROZWARCIE SIĘ POJAWIŁO 😮 I NOGI MI PUCHNĄ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mężuś też czasem robi coś,że jest mi przykro i nawet tego nie rozumie i nie widzi w tym nic złego,no ale zrozumieć faceta to czasem masakra 🤨 oni pewnie tak samo nie rozumieją kobiet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

znowu słonecznie u mnie 🙂

Buziaczka: no Staraaa ale żeś wielką babę spłodziła 😁 😁 😁 😁: hihihi piękna! mój synek w zeszły wtorek ważył 350 gram 🙂 pan doktor mów że klasyczny średniak 🙂 co do facetów.....klasyk hehehe tak to już jest że kobieta od poczęcia staje się odpowiedzialna za dzieciątko i niestety jak wiecie facet zawsze zwiać może a mama (jeżeli jest normalna) zawsze zostanie przy dziecku.
a co do zrozumienia ja już sie nauczyłam na moim eks że wszystko trzeba mówić wprost, teraz z Remkiem nie mam problemu, jak mi coś nie gra wale prosto z mostu, oczywiście czasem kończy się to kłótnią ale w końcu każde z nas ma prawo do swojego zdania, a wiem że naprawdę faceci często nie wiedzą co myślimy i co nam w głowach siedzi i nigdy w życiu sie tego nie domyślą - teraz czytam książke Tomka Kwaśniewskiego " Jestem ciężarowcem" czy coś takiego i tam jest opisana ciąża oczami tego gościa - mówie Wam dziewczyny jakby ktoś opisał mnie i Remka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki 😁

Witam Was w ten nedzny poranek... znow zostalam slomiana wdowa 😞
Wiecie co zaczynam sie martwic bo moja mala siedzi cicho 3 dni... nie wiem czy to normalne Wy tez tak macie?
Buziaczkaa duza ta Twoja corunia gratuluje kawal kobitki z niej:P
Sara85 gratuluje synusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia: ja też tak miałam, że nie czułam maleństwa i się martwiłam ale moja pani doktor powiedziała ze to są jeszcze takie maleństwa ze nie należy sie spodziewać kopów itd, niektóre dzieci są większe tak jak np Buziaczki czy anycool i one czują dzieci mocniej ale ogólnie nie ma powodów do zmartwień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kobietki i Dzidziusie 🙂
Wkurzyłam się wczoraj bo napisałm długi post i mi go nie wyświetliło. Ech głupie są te zmiany... 🤨
Dzięki dziewczyny za gratulacje 🙂 Mój synek jest zdrowy i silny dlatego juz od 1,5 tygodnia czuje te jego kopniaczki 😁
Mam do Was pytanie, czy bolą Was oczy?? Mnie od kilku dni.
Miłego dzionka, chociaz u mnie niebo zaciągnięte chmurami... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czytałam, ze narzekacie na swoich facetów, ja też miałam wczoraj z moim jakis napięty dzień. Ech...Namwiam Go, zebyśmy w koncu wybrali jakies imię dla naszego synka, a On mi na to, ze jest jeszcze tyle czasu....albo, ze po porodzie zobaczymy jakie imię do niego pasuje i wtedy .. 🤔
Ech... A ja już chyba wiem i tak i tak jak Mu damy na imię 😁 Przyszło mi do głowy zaraz po tym usg 😁 i chyba juz tak zostanie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulka dziekuje za wsparcie 🙂 ale na szczescie podenerwowałam Zuze stetoskopem(bo sobie slucham czasem co u niej slychac :P ) i mi zakopała czyli jest ok 🙂
Jesli chodzi o tych chlopów to niestety tez masz racje do nich prosto z mostu trzeba bo inaczej to nie lapia :P moj tez ma czasmi takie pomysly ze szok... ale nie denerwuje sie tym bo szkoda mi nerwow na niego :P my mamy instynkt a dla nich to nowa sytuacja i jak male dzieci nie wiedza jak sie maja zachowac 🙂

Dziewczyny mialyscie to HSG 4D?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny

Buziaczka gratulacje CÓRUCHNY 🙂

Malutka nie wiem, co z tym usg, bo właściwie dopiero się zastanawiam, wiem, że w Bielsku 3d można zrobić, poczytałam gdzieś w necie, ze usg 4d tak na prawdę nie ma w Bielsku- czy to prawda to nie wiem, ale podobno lekarze polecają Katowice. Coś jednak czuję, że na to nie pójdę, bo mój mąż niezbyt jest chętny, ale jeszcze zobaczymy, bo w przyszłym tygodniu zabieram go na pierwsze normalne usg, więc może wtedy zmieni zdanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki, ale u nas tu szaro na południu, niebo jakby oblepione chmurami :/

Od trzech, czterech dni, a raczej nocy budzę się sama z siebie bez powodu codziennie o 5.50, i muszę z pół godziny się męczyć zanim znowu zasnę. Wkurza mnie to. Miałyście może podobnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...