Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak widać różni ludzie chodzą po tym świecie, a każda z nas ma swoje problemy mniejsze bądź większe, dobrze, jak nie staramy się ich powiększać a najlepiej staje ponad nie i sie nie przejmujemy, bo różne sytuacje będą w życiu i nie można każdej sie poddawać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh ani to nie są rodzice..ani "teściowie"..Mam mieszkanko z przyjaciółką..które wynajmowałyśmy sobie razem i teraz je dzielimy na czworo..Miałam się już miesiąc temu przeprowadzać..(bo mój ma bliźniaczy dom, który stoi pusty..)ale póki co tak jak mówię ciągle pod górkę..i kiedy to nastąpi..nie wiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Sara może masz rację i trzeba optymistycznie spojrzeć na to wszystko..ale czas nas goni..A do sierpnia coraz bliżej a my w miejscu stoimy..i bóg jeden wie czy ruszymy..(długa historia by was wszystkie na forum męczyć)ale może kiedyś zdecyduję się wam ją opowiedzieć..Póki co dziękuję wam..
A mój romeo ukochany kopie i kopie..pewnie też chciałby już wskoczyć do wanny pełnej piany..ale musi jeszcze chwilę zaczekać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczyny smucące się dziś, pomyślcie sobie w ciężkich chwilach, że zawsze może być gorzej i cieszcie się z tego co dobre, że jesteście zdrowe, nosicie dzieciątko pod sercem - ile par nie może mieć dzieci... że nie ma u nas wojny, że mamy pyszne rzeczy do jedzenia - np. deserek Serduszko Malutkiej 😉 że mamy taką wesołą Buziaczkę i wszystkie nas nawzajem... nosy do góry kobitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeeee udało mi się przeczytać zaległości .
lekarz mi powiedział że mam powiększoną pachwinę bo rozciąga mi się macica i mam odpoczywać, i chyba pójdę na L4 bo ja już nieprzytomna chodzę 😞 poprałam góre ubranek maleńkich, a teraz nie mam siły po prostu zrobić z tym porządku. a to trzeba poprasować , poukładać ładnie... . taką miałam ochotę to robić a teraz mi się nie chce. Musze się wyspać.
Kasia 38 masz racje we wszystkim co mówisz, Malutka usłuchaj starszej koleżanki, idę spać nie mam sił. Kocham Was Pipeczki.
Buziaczka uśmiałam sie na głos, aż mój kot sie obudził , jak przeczytałam tekst o patelni i ściągnietych majtach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapaliłam w końcu mój motorek w d...... posprzątałam mieszkanko 🙂 zrobiłam obiadek ziemniaczki , fasolkę szparagową z bułeczką i mielone 🙂 mniam 🙂 i nawet zafarbowałam włosy chyba mi pomogło to wygadanie sie dzis w sprawie Malutkiej troche mnie nakręciło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...