Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wiem dziewczynki ja też jej powtarzam ze wiek to nie problem i opowiadałam jej o Was 😁 o tym że jesteście szczęśliwe z młodymi mężami/facetami i dzidziami 😁 😁
zobaczymy - będe Was informować na bieżąco 😁

Mufka właśnie czułam się samotna ale kiedy to było? 😁 😁 😁 dzięki Wam naprawdę poczułam że nie jestem sama bardzo się z Wami związałam i strasznie się ciesze że Was znalazłam 😁 heheheh ale słodze 😜 😜

A co do ruchów to Franek siedzi cicho od 2 dni - nie wiem czy mam się martwić...dobrze że jutro to usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja poleżałam,poprasowałam i chyba znów bierze mnie gorączka no i ten katar i gardło takie uciążliwe,że znowu nie będę chyba spać 😞czekam do wieczora,żeby nad tą miską sobie powdychać ten czarny bez czy co to tam mam...
co do ciąży znajomych to śmiałam się z moim mężem,że nie ma co i nie będę sama pchać wózka i żeby mi kupił paczkę gumek i się je podziurawi i da znajomym,że nam zostały niby i że nie są nam potrzebne 😁 😁 😁ale to tylko żarty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sara jutro na poprawę humorku idę do fryzjera,choć nie wiem czy wysiedzę z moim cieknącym nosem 😁
pewnie mąż zapomni,że idę do fryzjera i ja wieczorem wróci z pracy to nie zauważy 😁
jak zafarbowałam ponad 2 lata temu włosy na blond to mnie nie poznał,jak obcięłam w listopadzie to nie zauważył,a jak przed ślubem wróciłam do ciemnych to...nie zauważył nawet zmiany koloru z blond na ciemne 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze,męża nie ma w domu dopiero 6,5 godziny a ja już się stęskniłam za nim 😞
ostatnio chyba przechodzę swoją "drugą młodość" 😁 😁 😁
chyba się "po raz kolejny" w nim zakochuje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulko nie dygaj, przeczytalam na innym forum ze nasze dzidzię 20 godzin na dobę przesypiają więc twoja dzidzia to pewnie taki susełek i chrapie 🙂, mądry Franek wie, że warto teraz sobie pospać póki nic i nikt nie przeszkadza 😉 więc przestań go tam pukać, stukać daj mu pospać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ika 🙂
straszne pustki,pewnie brzuszki zabiegane 🙂
teściowa dzwoniła do znajomych z Rudy,bo jadą do nas w poniedziałek i po drodze pojadą do ikei i kupią nam to łóżeczko za 100 bo niby mamy obiecane do pożyczenia ale jednak co swoje to swoje a za 99,99zł się naprawdę opłaca,więc jak tylko jeszcze tam będą to nam kupią 🙂bo nam się nie opłaca specjalnie jechać do katowic bo za paliwo dopłacimy i wyjdzie tyle co łóżeczka w sklepach u nas a znajomi mają po drodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć anochi 🙂
wiesz,nie wiadomo ile będzie trwała ta promocja więc zdecydowaliśmy się jednak na ten zakup bo u nas cena łóżeczek to około 200 zł,takie same jak tamto za 100zł więc za te 100zł różnicy kupi się coś innego np.materac do łóżeczka,albo inne małe rzeczy do wyprawki albo coś,a że patrzymy jak najniższym kosztem to trzeba łapać okazje... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witan brzuszki faktycznie tu dzis jakos smetnie 😞 w poznaniu pogoda do kichy zimno ciemno i popaduje 😠
faktycznie 100 za łózeczko to okazja sa jeszcze fajne materacyki za 99zl 😁 wiec warto
anocji to mamy podobnie ja na zakupy juz dawno bym sie wybrala ale stwierdzamy ze mamy czas ale przeciez jak sie kupuje po trochu to tak sie nie nadszarpuje budrzetu a odlozyc cokolwiek jest zawsze trudo 😎 na szczescie nie musze sie martwis o wuzek czy łózeczko z wyposazeniem jedno nam kupia tescie a drugie moi rodzice 😁 🙂 🙃 🤪 tylko faktycznie gdzie my to wstawimy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jeszcze nie kupuję, ale aczynam się rozglądać, bo czas leci jak oszalałay, niedawno zobaczyłam 2 kreseczki na teście, a teraz już szósty miesiąc, wiec pewnie ani się obejrzę a będzie lipiec, a wtedy chciałbym miec wszystko przygotowane już, bo nigdy nic niewiadomo 🙂 na razie w domu mam jedne śpioszki, które dostałam w prezencie i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was Brzuszeczki 🙂 🙂 🙂
My od rana uczymy się trochę języka.. 🙂
Co do łóżeczek czy wózków to chyba każda z nas chciałaby już mieć.. 😁 😁 😁 ale powstrzymać się trochę trzeba..choć lepiej kupować po trochu żeby później na raz nie wydać fortuny.. 🙂
Ika masz rację czas leci niemożliwie ja też pamiętam jak wczoraj dwie kreseczki wielki szok 🤪 a dziś już większa połowa za nami 😜
A jak wasze samopoczucie bziuchyy?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...