Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja studniówke mam za 4 dni 🙂 jak to fajnie brzmi, a z tego co pamietam to od studniówki czas strasznie szybko leci 🙂
ostatnio na usg widziałam, ze mała ma głowe po prawej, a cały czas mnie kopie po lewej górnej stronie brzucha, to chyba po tatusiu ma takie ruchliwe nóżki i stópki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewuchy 🙂
czytam o siarce, sprawdziłam moje cycki i jeszcze nic mi nie leci, ale chyba warto już zaopatrzyć się w te wkładki laktacyjne. Za to sutki mam strasznie wrażliwe, muszę je zacząć masować, bo martwie się, że później będę miała z nimi kłopot. Jesli chodzi o karmienie piersia to ja tez nie zakladam ze będę karmic jakis określony czas. Jeśli będzie to dla mnie udręką, jezeli moje dziecko nie będzie sie najadać, bo tak tez sie dzieje, to przestanę to robic i przejdę na butelkę. Nie czuje parcia, żeby karmić piersią bo tak trzeba i tylko to zapewni zdrowie mojemu dziecku, nie dajmy się zwariować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boziu Boziu to już 26 tydzień tydzień dla mnie! 🤪 ja juz tez mama komodę pełną ubranek dla Wojciecha, trochę ciasno nam sie robi w mieszkaniu, a jeszcze tyle rzeczy trzeba kupić, kołyske wnieść do mieszkania. Kiedyś Mufka pisałaś ze bedziesz miała ręcznie robiona kołyskę, Ja tez taką dostanę po chrześniaku mojego mężą 🙂 jest sliczna, ale bardzo duża, zajmie więcej miejsca niz łóżeczko, ale co tam niech synus ma piękne łoże, Z kołyski wyrośnie szybko i po 3, 4 miesiącach postawimy łózeczko,
Ja znowu zostałam sama do środy, no nie tak całkiem sama bo z Wojtuśkiem i kotem Hermanem 🙂, który dzisiaj przewrócił wazon z kwiatkami, rozbił, go , wode rozłał..aaaaachhhhh 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek wszystkim, ja znów miałam weekend w rozjazdach 🙂 tym razem Warszawa 🙂 byłam na komuni św. u rodzinki, tzn byliśmy, bo w piątke, a jeśli liczyć małego w brzuchu to w szóstkę 🙂 super że pogoda dopisała, bo tak straszyli że będzie lało

miłego dnia i udanego tygodnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki 🙂

pustki wielkie tu ostatnimi czasy aż przykro 😞

miłego dnia wszystkim , słonecznego choć u mnie tak sobie ze słonkiem .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka dziewczyny. U mnie leje i jest kicha z pogodą, ale na rynek poszłam, bo przez weekend śniły mi się truskaweczki i musiałam się skusić 😁 Już się nie mogę doczekać, kiedy będzie ich więcej i przede wszystkim tańsze, bo 15 zł za kg to lekka przesada, ale musiałam 😁
Co do kotów, to moja ma chyba "chcice", bo kilka nocy z rzędu chodzi i miauczy, budzi mnie i chodzę niewyspana, do tego taka aura za oknem, masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka babeczki!!!
mam pytanko czy ktoras z was ma kolki cos jak bol wyrostka lub nadciagniety miesien ja od 2 dni nie moge sie ruszac w sumie najgorzej w nocy a do tego bol plecow okropnosc ....w sumie boje sie ze to moze pobolewac mnie wyrostek bo bol jest w tej okolicy 😞 😠 kurcze zeby to lepiej byly wiezadła 😎 ale nic dzis caly dzien w lozeczku zamierzam spedzic no z wyjatkiem obowiazkowych 30 min cwczen 😜
pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool ból pleców to chyba każda z Nas już ma, okropny ból i nie można znaleźć odpowiedniej pozycji - to fakt.
A co do bólu w okolicach wyrostka, to wydaje mi się że nie powinno tak być, ostrzegają zazwyczaj przed bólami w dole brzucha, może zadzwoń do swojej położnej i się zapytaj, lepiej dmuchać na zimno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
tak na chwilę do Was weszłam i widzę, że Anycool ma jakieś bóle.. moja koleżanka miała ostatnio coś bardzo podobnego, też z boku, jak wyrostek.. i okazało się że to były bakterie w moczu. Też jest w ciąży.. Tak więc najlepiej skonsultuj się z lekarzem i zrób szybko badania, bo wtedy można będzie szybciej leki podać 🙂
Powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczka moja kochana mordeczko dziękuje za prezent!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

a no robi się karierę z Benicio :P

ja po próbie z glukozą - dżizys co za nieprzyjemne badanie, ja miałam zleconą większą dawkę glukozy więc ciurkiem 2 kubeczki były do chlapnięcia a potem taka byłam głodna przez 2 godziny bu huuhuhuhuhu okropność! Teraz byle do 19 i będą wyniki - wielką mam nadzieje że będzie dobrze 🙂

Anycool: ja mam takie bóle ale myślę że one bardziej kolkowe są niż wyrostkowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej !! wyniki badan mam w normie robie w sumie co tydzien co 2 tyg wiec oto sie nie martwie... podobne bole mialam jeszcze przed ciazą ... ale moga byc wywolane zbyt intensywnym dniem od tygodnia strasznie duzo chodze i robie w domu wiec mysle ze jak poleze z 2 dni w wyrku i pooszczedzam sie to minie ale zadzwonie do swojej gin i popytam dla sietego spokoju swojego sumienia... dzieki kochane za troske
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...