Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sabcia, racja, olać kilogramy 🙂 Najważniejsze jest to że już prawie nie mam kataru i jutro wybieram się do pracy, no i obeszło się bez antybiotyków, huuuurrrraaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia, ja w ogóle się nie przejmuje kg, brzuszek mam malutki, w ogóle nie wygląda na 7 miesiąc 🙂 każdy mi mówi że ładnie wyglądam ,spodnie na pupie wyglądają tak samo tylko nie dopinają się na brzuszku 😁, dzidziuś zdrowy,nie ma o czym sie martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
błagam Was dziewczyny tylko nie kilogramy znowuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu błaaaagam!!!!!!!!!!

przecież to jest celowe torturowanie się no chyba ze któraś chce porównać i uznać że jednak dużo nie przytyła - to ja jestem dla każdej z WAs ideałem do porównywania - mam 160 cm wzrostu ważę już ok 80 kg - nie mieszczę się w nic, jestem wielka jak szafa i nic na to nie poradzę - trudno. Teraz możecie się cieszyć że jesteście pięknymi szczuplutkimi mamami.

Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonił do mnie kumpel-dawny chłopak z pytaniem,czy mam obecnie jakiegoś chłopaka 😁 ja na to,że tak,że mam męża...zatkało go... i po chwili-co porabiam?? ja na to,że czekam na dzidziusia 😁 coś wspomniał,żebym wpadła w odwiedziny-a ja na to,że teraz nie za bardzo mi się chce tyle jechać (ok 100km) bo za niedługo rodzę i nie wybieram się nigdzie 😁 😁 cisza w telefonie,pozegnał się i rozłączył 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki! byłam dzisiaj na badaniach, wyniki ok, byłam też u lekarza, tez wszystko ok 🙂 jak dobrze 🙂, Wojtek waży kilogram i jest zdrowy, śliczny, cudny, kochany 😜 ułożony jeszcze nóżkami w dół, spał sobie dzisiaj spokojnie, tylko stópkami troszkę pomachał 🙂 znów widziałam siusiorka , więc mam pewność że to ON,
Palibulka ja jestem jakaś czarownica chyba, bo ja po prostu wiedziałam, że wszystko u ciebie będzię ok! 😉
i nie gadajmy o grubych dupach, bo one i tak wciąż rosną!! moja dupa mnie już przeraża, ale obiecałam sobie ze to jedyny taki czas w moim życiu kiedy wyglądam jak słonisko i walę to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam ubranka w rozmiarze 56cm i 62cm,
dzisiaj z szuflady u taty wygrzebałam stare książeczki zdrowia moje i moich sióstr, moja najstarsza siostra po urodzeniu ważyła 3200g, pomyślałam sobie że dobrze gdyby mój syn też ważył gdzieś tyle 🙂 , a w starej skrzyneczce dorwałam takie maciupeńkie bransoletki, ktore położne zakladały mi i moim siostrom na rączki po porodzie, z imieniem i nazwiskiem matki , datą i godzina porodu, jeju jakie maleńkie rączki miałam, mój Dzidzius tez takie bedzie miał nadgarsteczki 😁 wzięłam sobie taka jedna na pamiątkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wszystkie po siostrzyczce która się urodziła i miała 2,5kg i jakieś 52cm więc Klaudia czy będzie mała,czy większa to będą na nią pasować.Olka ma teraz 9 miesięcy i mam od takich maluteńkich jak się urodziła do takich w które ubierali ją np. w 6 mies. życia...do wyboru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...