Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiojojka też bym chciała z moim robić zakupy, ale jakbym na niego czekała to bym chyba już z przedszkolakiem szła kupić wózek 😜 a tak jak opisała to Malutka to te zakupy polegają na płaceniu, najbardziej podobało mi sie jak zaciągnęłam go do sklepu (akurat czynny do 20 i do tego też pół dnia w niedzielę, więc mój znalazł czas by tam pójść), mnóstwo wózków i mój się pyta"a do czego to?, a które lepsze? a to nam potrzebne?" qrcze pytał mnie o rzeczy jakbym była specjalistą-sprzedawcą 😜a jak mu w domu wcześniej mówiłam co i jak to kompletnie klapki na uszy "po co mi to wiedzieć? tobie wystarczy " 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja też chciałam żeby mój był przy wózku-żeby sprawdził,czy sprawny,czy nie za ciężki i wogóle żeby to była nasza decyzja...no i jak oglądaliśmy wózek,to nie okazywał zainteresowania,pytam go czy dobry,a on na to czy mi się podoba,ja mówie,że tak ale żeby on też się wypowiedział to powiedział na to,że jak się podoba to bierzemy a jak się okazało,że nie da się płacić tam kartą to powiedział sprzedawczyni żeby spakowała wózek i pojechał do bankomatu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciągnęłam mojego do dentysty 😁 😁 😁
pyta się go który boli,a on na to tak "dwa z góry z lewej,dwa z prawej i tak samo na dole" no i się okazało,że wychodzą mu ósemki-czyli jednak jest mądry 😁 ale przekichane jest to,że wychodzą mu wszystkie naraz 🥴 i to strasznie boli... 😞śmiałam się,że mógł z tymi ósemkami poczekać z rok to by razem z córeczką ząbkował 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibuuulka pokazuj irokeza!
z Marcinem jest tak, że on chętnie pojedzie, już raz byliśmy na oględzinach, przymierzał się do wózka, oglądał łóżeczka, sprawdzał czy solidne itd, wiem że on chce w tym uczestniczyć, ale nie ma czasu, albo dobrze udaje, że chce 😉 a ja głupia mu wierzę 😉 ale chciałabym żebyśmy takie duże, ważne zakupy robili razem, więc czekam i narzekam 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny.
Macie czasem taki dzień, że chce Wam się płakać bez powodu?? Przychodzi jakiś mega dół, a najprostsze sprawy wydają się być ogromne i przerastają 😞 Tak własnie wygląda dzisiaj mój dzień 😞 Idę oglądnąć "Przyjaciół" to, może mi się trochę humor poprawi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, zamiast się złościć na swoich partnerów, że się nie angażują, wyciągnijcie z tego pozytywy 🙂 Przynajmniej nie musicie negocjować koloru wózka czy łóżeczka 🙂
Jak jak urządzałam mieszkanie, to wkurzałam się że wszystko jest na mojej głowie, łącznie z wyborem kibelka i kupowaniem fug do kafli, bo mój albo się nie znał albo mu było wszystko jedno. I wiecie co, w końcu odpuściłam i dzięki temu mam urządzone mieszkanie tak jak MNIE się podoba bez zbędnych dyskusji, a niech spróbuje narzekać, ze coś mu nie pasuje... 🙂 Jeździłam po sklepach sama, przebierałam sama, a jego brałam ze sobą, jak już podjęłam decyzję, pytałam czy ok, zazwyczaj słyszałam że ok i po krzyku 🙂 Tak już jest, że to my bardziej żyjemy i urządzaniem wnętrz i wyprawką dla malucha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sara ja ostatnio mam cały czas takie dni... i jeszcze jak czytam o całej tej sytuacji z osuwiskiem u nas...ech,szkoda gadać ludzie się wymądrzają a tak naprawdę gówno wiedzą,a co najlepsze -np.moi teściowie robią sobie z tego reklamę-z kimś się widzą albo rozmawiają to tylko słyszę-"no tak tak,las wycięli to się osuwa wszystko,a wiecie że Ani dom tam stoi?no,kazali się im wynieśc i ten jest tu i ten tu..."i robią sobie sensację bezczelni!!! no kurwa nie dość,że byli tam tylko raz koło mojego domu i gówno widzieli to wyraźnie policja podaje,że jezioro podmyło skarpę wiec wszystko jedzie a nie kurwa las,który jest w pizdu nad tymi domami które zjeżdżają do jeziora,a las zjedzie za domami,bo na czym się niby zatrzyma?- logiczne.. i jeszcze będą się wszystkim chwalić...i widziałam się z mamą,rozmawiałam z tymi ludźmi którzy ciągle stoją przy blokadach policyjnych i czekają na możliwość wejścia i wiem co mówią ludzi którzy to widzieli (mnie nie dopuścili) a teść żyjący swoimi racjami gówno widział i gówno wie i łazi po wsi i pierdoli razem z teściową żeby ludzie im współczuli a huja mają do tego miejsca akurat...ludzie tracą domy i dobytek a ten będzie mi wmawiał że on lepiej wie co tam jest i co tam się dzieje... 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za słownictwo ale już mi nerwy puszczają przez takie zachowanie że muszą sie pokazać i nie liczą się z tym co czują tak naprawdę osoby,które to dotknęło... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę pozbyć się kataru i powoli tracę cierpliwość, bo przez to mam cały czas kapcia w gębie i łeb zaczyna mnie boleć grrr Jeśli jeszcze miałabym mieć chandry bez powodu... o nie, nie... szkoda życia 😉 Ale rozumiem, bo kiedyś miewałam. Jednak od 2 lat tryskam energią. Nie wiem jak to się stało, ale nauczyłam się optymizmu. Wg mnie prawdą jest że co nas nie zabije to nas wzmocni 🙂 Poza tym wiążę braki humorków i dołków z rozpoczęciem łykania kwasu foliowego, ale może to zbieg okoliczności. Jednak od tamtego czasu nie miewam płaczliwych dni bez większego powodu.
Przesyłam pozytywne wibracje wszystkim 🙂 Główka do góry! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, za wózkami się nie rozglądałam, bo dostaniemy w spadku na początek, ale z takich większych dziecięcych sklepów to baby max- mają sklep na bielanach wrocławskich i w psarach http://www.babymax.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=5 (nie wiem czemu tego adresu na bielanach nie ma na ich stronie) a drugi jaki znam to askot http://www.askot.pl/kontakt.php Tylko za ceny nie odpowiadam, bo jeszcze nie mam dużego rozeznania, ale i w jednym i w drugim sklepie troszke tych wózków było. My planujemy kupić łóżeczko w baby max właśnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...