Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sabcia, to jest właśnie łóżeczko, które wybrałam, tylko w jaśniejszym kolorze 🙂 Myślałam, że może coś nowego znalazłaś, ale chyba w kwestii bujania nie ma zbyt dużego wyboru. Jest tylko ten klupś, albo takie jak kupiła anochi, tylko tam niestety nie ma wersji z szufladą :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jestem za tym,żeby mężczyźni rodzili,kobiety i tak mają dużo na głowie 😁 😁 😁
ale jakoś nie widzę mojego żeby rodził,bo on już jedzie na tabletkach przeciwbólowych ponad tydzień bo ząbki bolą,ale do dentysty nie pójdzie,a codziennie mi stęka i jęczy bo "kochanie ząbek boli" 😁 😁 😁 dzisiaj zaciągam go na siłę na fotel,bo tłukę mu do głowy ciągle,że teraz go bolą dwa zęby,za miesiąc będzie ich więcej bo facet i dentysta to jak pies i kot 🙂 a jak nie poleczy ich teraz to skończy się na wyrywaniu,co jest duuużo gorsze od leczenia...no i podobno pójdzie do dentystki dzisiaj,zobaczymy 😁
a tacy z nich twardziele 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobietki, zgadzam się z Malutką, że najważniejsze jest pozytywne nastawienie przy porodzie 🙂 a w ogóle przy wszystkich sprawach medycznych. Moja Mama przy swojej mega chorobie, gdyby nie miała pozytywnego myślenia, to sądzę, ze już by jej z nami nie było. A ona, dzielna kobitka, miesiąc temu nie potrafiła sama wstać z łóżka, a wczoraj przeszła parę kilosów na spacerze i dziś poszła do pracy (sama tak chciała i nikt jej nie potrafił przekonać, że to za wcześnie). Naprawdę ją podziwiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka, gratulacje dla mamusi 🙂 Grunt to pozytywnie nastawienie 🙂 W wątku wrocławskim wszystkie zobowiązały się do powtarzania codziennej mantry: "Mój poród będzie łatwy lekki i przyjemny" Podobno działa 😉

Sabcia ja nie korzystam z allegro. Takie łóżeczka znalazłam w sklepach internetowych przez ceneo. link tutaj http://www.ceneo.pl/368050 ale w sumie stwierdziliśmy że kupimy w normalnym sklepie, o ile będzie nasz kolor, bo koszt z internetu łącznie z transportem jest jednak porównywalny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowałyście mnie tą zyrafką, i tak znalazłam jeszcze kilka żyrafkowych łóżeczek oprócz klupsia, chociaż jeśli chodzi o żyrafkę to klupś jednak wygrywa 🙂
http://www.2o2.pl/p,pl,4807,lozeczko-tomi-xii-z-szuflada.html
http://bobus.com.pl/product_info.php/info/p1042_TRAMA_Lozeczko_Zyrafa.html/XTCsid/80c0cac91b2a7cc4841a743df1461c6e
http://dzieci.forto.pl/2009/05/16/zapf-creation-chou-chou-lozeczko-kolyska-zyrafa/ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobitki
Widze dyskusja łożeczkowa 🙂 powodzenie w wyborach dziewczynki

Buleczka jak się czujesz ? daj znać bo martwię się 😞
Buziaczka chuliganie Ty ty tez zacichłaś ....jak tam brzuszek się czuje?
Anycool też milcząca 😞
Anochi ja w kwestii tych Paniuś z Twojej pacy ...........Ty słonko nie wkręcaj sobie filmów to one są buraczanki nie potrafią się zachować , znaczy sie nie są warte Twojej uwagi 🙂.

A jak tam powodzianki ? dziewczyny jak sie trzymacie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
rano byłam na wizycie u internisty, bo coś takiego mam w karcie ciaży, w sumie czekałam 2 godziny, bo babcie nie puszczą ciężarnej, ale co tam, kiedyś tez będe stara,qrcze lekarka jakby z kosmosu sie urwała, sama z siebie pyta czy chce cesarkę i komentarze, ze ona będzie cięta bo ma blokadę psychiczną do porodu 😜 jakas dziwnie gaduła z niej i jakoś nie nadążałam za jej słowotokiem 🙂
Malutka dowiedz się czy w wojewódzkim dają znieczulenie okołooponowe, bo w ogólnym tego nie ma i nie wiem czy położna nie mówiła też, że w wojewódzkim tak samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobietki!!
meldujemy sie z Maksiem w pełnej krasie!!! bylismy dzis na zakupach zostały tylko drobiazgi ale za to strasznie drogie - dzis kupie na allegro posciele i kolderki ktore juz wam pokazywalam - jeszcze pieluszki, kombinezonik , butelki, podgrzewacz, laktator i to chyba wszystko z grubsz
Maksik daje czadu na całego mimo ze czasem boli to ja sie ciesze ze go czuje jak buszuje w brzuszku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂
wy juz wszystko kupujecie, a ja jeszcze nic,,, mam tylko ubranka pozbierane po znajomych i przewijak i stres mnie ogarnia, że czas szybko zleci a ja nadal nie będę gotowa,,, to wszystko przez mojego męża , którego ciagle nie ma! 😠
macie racje, pozytywne nastawienie podczas porodu najwazniejsze, ale u mnie ciezko z pozytywnym mysleniem 😞muszę się przestawić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka a do czego Ci mąż? ja mojego męża widuje tylko po 21, zakupy typu ręcznik, kocyk itd robię sama, a wózek czy łóżeczko to sama szukam, przebieram a potem mojemu pokazuje np 3 modele by się o nich wypowiedział, zresztą ze wszystkim tak robimy, ja dowiaduję się co i jak na dany temat, przekopuje oferty albo chodzę po sklepach, a potem pokazuje konkrety, bo mój nie ma czasu na pierdoły 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiojojka faceci tacy są-mój niby ze mną pojechał po wózek,ale ograniczył się tylko do tekstu "jak pasuje,to go bierz" i do płacenia... a jak pojechaliśmy po materacyk to wszedł po sklepie,nie znalazł i wyszedł,nawet nie zdążyłam zapytać sprzedawcy...przykro mi było że tak to olewa,a dodam,że prosto ze "smyka" poszedł kupić słuchawki do telefonu co mu zajęło z 15 minut i dwa razy po nie wracał...no i specjalnie jechaliśmy po materacyk do miasta i do dzisiaj go nie mam 😞 czasem mam ochotę mu kopnąć w dupsko żeby w końcu trochę zmądrzał ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to najpierw napisze a potem poczytam 🙂

no więc dostałam skierowanie na badania bo pani dermatolog w porozumieniu ze swoim mężem ginekologiem podejrzewają: "Wewnątrzwątrobowa cholestaza ciężarnych (WCC) jest najczęstszym schorzeniem wątroby, występującym jedynie w ciąży. Istotą tej choroby jest wewnątrzwątrobowy zastój żółci, który powoduje uporczywy świąd skóry oraz towarzyszące mu podwyższenie stężenia kwasów żółciowych w surowicy krwi oraz nieprawidłowe laboratoryjne wykładniki funkcji wątroby." ( http://www.maluchy.pl/artykul/170 )

jutro na czczo zrobie badania na cito i zobaczymy, wkurwiona jestem że ginekolog który mnie widział w sobotę nie zlecił mi badań bo już bym wiedziała, pewnie gdyby pani dermatolog nie miała męża ginekologa i się nie zlitowała nade mną to pewnie bym skierowania nie miała. POzostawie to bez komentarza.

z lepszych wiadomości poszłam do fryzjera i mam irokeza!!! zawsze i nim marzyłam i na pocieszenie zrobiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palibulka wrzuć zdjęcie nowej fryzurki 🙂
a co do tego,to dobrze,że występuje to tylko w ciąży i potem przejdzie i nie jest żadne przewlekłe choróbsko 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...