Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak znalazłam ten drugi adres na stronie baby max

"Znajdziecie nas Państwo we Wrocławiu-Psarach przy trasie wylotowej nr 5 Wrocław-Poznań, a także we Wrocławiu-Bielanach przy wyjeździe drogą nr 8 w
kierunku Kudowy. Na Górnym Śląsku oferujemy artykuły dziecięce w Sosnowcu w sklepie mieszczącym się naprzeciwko Sosnowiec PLAZA oraz w Rudzie Śląskiej w obiekcie naprzeciwko Ruda Śląska PLAZA. "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mam w dodatku humor do dupy,bo złapałam kilka razy męża na drobnych kłamstwach...i to podważyło moje zaufanie do niego...w dodatku mój sok postawił kumplom do wódki i obiecał,że mi odkupi a teraz jest z tym problem bo mu się nie chce jechać,a jak jechaliśmy koło sklepu to mu się nie chciało zatrzymywać,powiedział,że pojedziemy znowu później,potem bez powodu pojechał do kumpla i też mi nie kupił,a teraz ma problem z tym żeby jechać...no to już chyba przesada żeby do wódki zabierać kobiecie w ciąży sok (a pić się chce jak nie wiem co ostatnio) i jeszcze mieć na tyle słowności i kultury w sobie żeby nie odkupić... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, i jeśli chodzi o baby max, to nie sugerowałabym się asortymentem na stronie, bo przynajmniej jeśli chodzi o łóżeczka, to na sklepie mieli ich o wiele wiele więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę, anochi 🙂

Sabcia, to super, że tak świetnie się dobraliście z mężem 🙂 Pozazdrościć 🙂 My za to często miewamy różne zdania, ale dzięki temu opanowałam sztukę negocjacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 ale sie mamuski rozpiasaly 🙂 wrocilam od mamy a tu takie zaleglosci 😁
Kobitki chlopy takie sa moj stary to twierdzi ze ja sie znam na tym lepiej (jakby to bylo moje 10 dziecko 😜) i ja mam wybrac a on placi... denerwuje mnie to bo chcialabym zeby mial wiekszy wklad ale on mowi ze sie nie zna co jest prawda... ale moglby udawac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to wybrałam wózek http://www.allegro.pl/item1037973220_chicco_2010_wozek_trio_enjoy_evolution_fun_kubus.html póki co w promocji, więc cena zajebista, tylko te kółka takie niemrawe, ale w opiniach na forach czytałam ze takie małe, świetnie sie nadają w mieście, ogólnie ma dobre opinie,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy ponownie!!! w poznaniu burza i oberwanie chmurki
na razie pisze poczytam pozniej zajzalam tylko na stronki z wozkami i dodaje nasz wybor
http://www.allegro.pl/item1037539198_3w1_wozek_viking_gondola_spacer_fot_6_gratisow.html
wojojka wozeczek super ale kolka nie są fajowe 🤔 pamietaj ze zima zapasem i z takimi kolkami nie fajnie po sniegu 🤨 no ale to moje skromne zdanie 😎 wy wybieracie co wam pasuje
kornelia ja myslałam tez o tym wozku ale jednak na inny padło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja chyba będę mieć taki http://www.allegro.pl/item1036864683_wozek_tako_jumper_x_first_smile_fotelik_gratis.html, widzę, że w sumie wózki do siebie podobne, tez zastanawiałam się nad Batatiną, ale ten koszyk jakoś mi się nie podoba, wózek Chicco też mi się bardzo podoba, tylko właśnie te kółka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie jestem na allegro i http://www.allegro.pl/item1046481100_jedo_bartatina_fl_fotelik_maxi_cosi_citi_w_wa.html W sumie jumper jest dla mnie prawie idealny, tylko ciągle jakoś nie przekonuje mnie fotelik 😞 i nie wiem czy może jednak nie wydać ciut więcej kasy, ale by było bezpieczniej, bo my duże jednak podróżujemy i ta Bartatina by mi też odpowiadała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...