Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja mialam 2850 i 56 cm a moj Jakub 4500 i 62cm ... mam nadzieje ze Maksiu ustatkuje sie po srodku

ja kupuje ciuszki na 60 i wiecej mam kilka na 56 ale dosłownie moze sa to 4 rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobiety.. 🙂
Temat wagi mnie też ciekawi bo czasem dobrze porównać czy dobrze przybieramy..i nie ma co się oburzać 😉
Pisałyście i porodzie..ja też jestem jak najbardziej za porodem naturalnym..ale co ma być to będzię..
Kornelia co do ubranek kochana to ja sądzę że jak się kupi kilka na 56rozmiar to nic się niestanie..choćby dzieciątko miało krótko je ponosić..Dzieci rodzą się różnej wielkości także lepiej mieć niż nie mieć..oczywiście większych mieć lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holender, nie mam czasu śledzić forum ani włączać się w dyskusyje Wasze 😞 w pracy huk roboty, po pracy również, ale wkrótce idę na to zwolnienie, to mam nadzieję, że będę miała więcej możliwości na klikanie z Wami. Mąż woła na kolacyjkę, więc papatki brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak wałkujemy..ale też nabieramy każda z nas w szybkim tempie kilogramy i jakoś raźniej skonsultować..podzielić się tym..wiadomo że żadna kobieta z napływu kilogramów nie pała szczęściem..ale takie uroki ciąży..a przecież wszystkie z tego spadniemy 🙂dzidzie dadzą nam popalić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane mamusie [URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/4198bedf.jpg[/IMG][/URL] kwiatki dla was od Maksika z okazji naszego swieta i wierszyk
Mamo, mamo, dobra wróżko
coś powiemy ci na uszko:
Wróżysz nam dobre dni,
umiesz w śmiech zamienić łzy,
Ciepłe sny niesiesz nam
do poduszki,
w oczach masz słońca blask
i od burz chronisz nas.
Nawet w bajkach nikt
nie znajdzie lepszej wróżki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis tez rano obudzilam sie z zapchanym nosem i bolem gardla do tego od rana krew z nosa mi leciala, na szczescie Maksik chyba wie ze mam dzis swieto i zle sie czuje i dał mi rano pospać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś w nocy było mi tak zimko, że trzęsłam się do takiego stopnia, że Julcię obudziłam 😞
A teraz nie daje mi spokoju, wierzga się po całym brzuszku, kopie wariuje i chyba się pempowinką bawi i ciągnie ją, bo taki dziwne mam uczucie. Dobrze, że ją czuję, ale aż cały brzuszek mi lata we wszystkie strony świata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...