Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Kobiety..
gratuluję naszej drugiej mamusi 🤪 🤪
Kasi życzę powodzenia..
Anycool 100latek kochana
kurcze dziewczyny wielkimi krokami przychodzi na nas pora..już zaczynamy stawać się mamuśkami.. 🤪
A my dziś znów na mega kacu.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis z wielkimi nadziejami u lekarza ze moze niby cos sie w koncu ruszylo a tu kicha , plecy i krocze to mnie bola od ponad 2 tygodni i tez chodze - nie chodze ale bujam sie na boki jak bym byla bo calonocnym sexie 😁 tak jak buziaczka 😎 kurcze fajnie tak nagle rachu ciachu i dzieciatka sa na swiecie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
ja wczoraj na grzybach nawet byłam 😁 czujemy się dobrze-kolejna wizyta we wtorek,muszę na szybkości zrobić badanie moczu i krwi i dopiąć do zużytej książeczki,że jak w nocy przyjadę to żeby wyniki z tego były 🙂 czemu taki pośpiech? wizyta dzisiaj-ktg-skurcze,szyjka miękka,maksymalnie skrócona,rozwarcie jest i tylko czekać na odejście wód 🙂 a kiedy to to już nie wiadomo-lekarka daje mi mało czasu,ale podkreśliła,że teoretycznie,a wiadomo kiedy mała zdecyduje tego nikt nie przewidzi,ale prawdopodobnie na dniach 🙂 🙂 🙂 ech,pewnie jeszcze przenoszę,chociaż wujek mnie dzisiaj widział i powiedział,że on stawia na ten tydzień 😁
znalazły się moje wyniki z posiewu i jakieś tak bakterie niegroźne dla dziecka mam,ale to było robione dawno i wyniki się zgubiły,więc może już wszystko ok,ale i tak muszę kupić jakies globulki i się oczyścić z tego przed porodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karulina,śliczny synek 🙂 🙂 🙂

Mufka , nic ię nie martw, po pierwszej ak zawsze mówią obrona to tylko formalność, a po drugie tak jak pisała Wojojka jak Cię zobaczą z brzuszkiem to od razu będziesz miała fory 😉 Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych reklam to ostatnio chyba na lipcu był ten temat a sama z mężem już też to przerabiałam-są fundacje,cudownie że pomagają-tak trzymać,ale nie żeby co chwilę puszczać w kółko te same reklamy bo ludzie-pomyślcie,że są kobiety w ciąży tak jak my teraz i zamiast cieszyc się ciążą lub jej końcówką to tv ciągle faszeruje nas takimi reklamami i buduje strach i obawę w młodej mamie 🥴
owszem-kilka reklam żeby to promować,ale nie co chwilę-jeśli ktoś chce pomóc i wysłać smsa to to zrobi i wystarczy że zobaczy raz czy dwa taką reklamę a nie kilkanaście lub kilkadziesiąt razy dziennie na różnych kanałach 🥴
mnie to przeraża ogólnie i nawet nie mam ochoty czasem włączać tv 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja to rozumiem,ale jednak według mnie trochę za często są w tv i jak widzę taką reklamę to mi się odechciewa wszystkiego i nawet czasem boję się popatrzeć przez to na swój brzuszek-może to śmieszne,ale na mnie tak te reklamy działają. przykre jest ludzkie nieszczęście i współczuję tym dzieciom i ich rodzinom i życzę im jak najlepiej,ale jeśli zobaczymy taką reklamę raz,dwa razy dziennie o różnej porze to wystarczy...kiedyś by mi to nie przeszkadzało,ale teraz przed porodem jak ma się różne obawy to takie reklamy tylko wszystko nasilają i to też się powinno się wziąć pod uwagę,że budzą negatywne emocje i obawy u kobiet które czekają właśnie na swoje maleństwa... tym bardziej,że u mnie w rodzinie jest kilka przypadków niepełnosprawności (podobno nie są genetyczne,ale jednak świadomość,że są) więc i tak na codzień się z tym spotykam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh, żal mi tych dzieci i nie dziwię się Malutka, że masz obawy o swoje maleństwo, jak to moja mama powiedziała - od teraz zawsze będziesz się martwić- fajne pocieszenie 😉 ale trzeba wierzyć, że jest i będzie dobrze, najważniejsze by dziecko miało kochających rodziców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane moje razem ze mna z terminem na 20.08 do mego ginka chodzila dziewczyna no i dzis sie dowiedzialam ze juz ma swa corcie przy sobie od wczoraj 🙂 z tego wszystkiego pakuje sie do szpitala bo na prawde nie dane nam wiedziec nawet kiedy urodzimy nie wazne czy z cesarka czy nie 🙂 cesarki tez sie nie da zaplanowac do konca bo jak zechce wyjsc wczesniej? nadeszla na Nas pora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelia dokładnie nie znasz dnia ani godziny 😁 ja też mam w każdej chwili według lekarza,ale nawet lekarz powiedział,że to wszystko samo za siebie zdecyduje 😁 tak,że siedzieć i czekać 🙂
a jeszcze co dzisiaj było śmiesznego-zapytałam lekarkę czy jeśli będę się kąpać w wannie i odejdą mi wody to czy jest szansa tego nie poczuć-bo to ciepłe i to ciepłe,a ona na to,że jest taka możliwość że w wannie się tego nie poczuje ani nie zauważy i powiedziała,żebym nie siedziała już w wannie tylko brała prysznice 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...