Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kornelia wczoraj mi pisała ,że może dzisiaj wyjdzie.
ale z tego co jeszcze pamiętam to ma problemy z logowaniem,więc może jest już w domku tylko nie może wejść na brzuszek,ale to pewnie da znać jakby co smsem albo na nk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie to opisałaś 🙂 na razie właśnie wiem, że mała jest tylko moja, w moim brzuchu i nikt jej nie może dotknąć itd, a późńiej po narodzinach to każdy będzie chciał ją nosic itd 🙂 ale mam nadzieję, że jednak będzie wiedziała gdzie jej rodzice 😉 często myśle, że za rok będzie lato i mała będzie uczyć sie chodzić i pojadę z nia nad morze i w ogóle wielkie plany 🙂 a co do porodu to chyba na razie naturalny, staram sie o tym nie myślec i sie nie nakręcać, ale racja z tym, że to chyba będzie dziwne uczucie jak nagle mała zniknie z brzuszka i będzie już odrębna istotką 🙂
fajnie, że Twoja sie rozwija i jest kochana, ale ma charakterek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się w ten kolejny upalny dzień 🙂
Nie do wytrzymania to wszystko na dodatek zaczęły się u mnie skurcze narazie takie dwa razy dziennie. Chciałabym jeszcze Jerzyka ponosić mimo tego że jest ciężko w taki upał. Ale im dłużej tym lepiej i więcej wolnego przed powrotem do pracy 🙂
Pozdrawiam Was chodnym powiewem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej co do kasi to nie dala znaku ale jak bedzie sie cos dzialo to na 100% napisze wiec dam znac!! zmykam znow pod prysznic bo sie rozplywam u mnie na balkonie w cieniu 38 stopni masakra o 7 rano bylo juz 30 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie spaliłam się na szczęście 🙂 na słońcu to na jakies 10 minut może w ciągu dnia sobie pozwalałam,bo bałam się po prostu,a i tak opalona jestem na mahoń 😉 mieszkałyśmy dość wysoko w górach, słońce smażyło, zresztą jak wszędzie,
Jejku Aniołku zobaczyłam zdjęcie twojej córeczki i aż się wzruszyłam, taka mała Kruszynka 🙂
wlasnie po raz pierwszy dzisiaj poleciało mi mleko, a raczej ta siarka,
też juz wam leciała? taka żołta?
Kasiu trzymam kciuki z całych sił, życzę ci żebyś miała poród już za sobą, bo choć wszystkim nam jest ciężko, to Tobie niestety najciężej 😞 Przetrzymuje Cię Maksiu, oj przetrzymuje, za to w nagrodę jak juz będzie na świecie będzie słodziutkim, grzecznym, niepłaczącym, bobaskiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiojojka tak to żółte to siara 🙂 mi leci raz jakby zwykła woda,raz właśnie żółte,a raz jakby mleko z dodatkiem wody,więc różne to ma postacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Matko , w końcu jestem. 🙂 Ale niestety pisze doWas z komputera mojej siostry , u mnie nadal brzuszek.net nie działa. 😞
Wyszłam dzisiaj cudem ze szpitala, chcieli mnie przetrzymać do poniedziałku, jak przyjdzie moja doktor prowadząca na dyżur, ale się w końcu wyprosiłam i mnie łaskawie wypuścili,
Podejrzewali hypotrofię, ale to raczej nie jest to, mam jeszcze zrobić kolejne usg za tydzień i jak wyjdzie wszystko dobrze to super a jak Domimik nic nie przybierze to cesarka jak najszybciej 😞
Namęczyłam się w tym upale i ....schudłam na szpitalnym jedzonku 😞
Ech...
A do nadrobienia mam 144 strony, ale niestety nie mam czasu, bo przyszłam do rodziców tylko na chwilkę. W domu mam remont, także tułam się jak bezdomna 😞 Mówie Wam po prostu super.
Pozdrawiam i buziaczki dla Waszych Dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie rośnie dość słabo bo waży na jednym usg 2100 , a naszpitalnym 1970 gram. W końcu mi powiedzieli, że być może dlatego, że mam drobną budowę ciała i po prostu dzidziuś będzie mały. A jak u Ciebie Anochi z wagą Dorotki, bo z tegoco pisałaś, też nie jesteś wysoka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie jestem lekarzem, więc nie powiem co i jak u Ciebie, ale przedstawiam fakty z mojego życia, najgorsze jak Ty się denerwujesz, bo to czuje mały i też żyje w stresie, a to Mu nie służy, najważniejszy jest spokój, ale wiem, że to też nie jest łatwe, mówię, moja trochę więcej wazy, niby termin mam 2 dni przed Tobą i mi lekarka nic nie mówiła, ze coś nie tak z wagą, więc może Twoi lekarze faktycznie przesadzają - trochę zakręciłam, ale mam nadzieję, że zrozumiesz o co mi chodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rozumiem o co Ci chodzi. Musze kończyć, bo jadę do domu, co prawda przy tym remoncie nie wygląda to jak dom , ale jestem juz padnięta i marzę o swoim łóżku. Niestety, tak jak pisałam wcześniej mam kłopoty zes woim komputerem i nie mam brzuszka , więc nie wiem kiedy się znowu odezwe. Buziaki,pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...