Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

opił się i powiedział mi,że go wkurza to,że mój Łukasz to synek mamusi i że to obserwuje wszystko i o to te wszystkie wojny są bo też miał to samo ze swoją teściową i o mało się nie rozwiedli jak mój miał roczek i powiedział,że stara się jej przetłumaczyć,że my to osobna rodzina,osobne problemy,osobna kuchnia,a nie że Łukasz wszystko załatwia z mamusią,że ona mu pierze,gotuje itd...wow,ktoś to zauważył i jest po mojej stronie 🤪 ale co ja mogę takiego? teściu powiedział,że widzi,że mnie to wkurza wszystko,że źle się czuję odsuwana na bok i jeśli teściowa nie popuści to się przez nią pewnie rozwiedziemy,bo takiego czegoś się nie da wytrzymać i najlepiej od teściów mieszkać 300km...
MA CHŁOPINA RACJĘ 🙂 🙂 🙂 czyli jednak nie przesadzam z tym,że to chora miłość do synusia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff byłam na baseniku - ale ulga 🙂

Mufcia śliczne zdjęcie 🙂

Malutka - super że w końcu znalazł sie ktoś kto cie rozumie w domu, heheheh w sumie chyba się nie spodziewałaś że bedzie to teść a ten dusił w sobie, wcale Ci sie nie dziwie że ta rozmowa dodała Ci otuchy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu troszkę się zrobiło chłodniej na podwórku 🙂 🙂 🙂 a że kompa mam koło okna,to mi fajnie-jeszcze tylko zaraz pod prysznic i bosko by było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi odwiedziłabyś mnie kiedyś z brzuszkiem albo już z małą 🙂 tak na świeże powietrze i trawkę z wózkiem 🙂 zawsze to coś innego niż na codzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trzeba się będzie kiedyś wybrać nad jeziorko, lubię tamte tereny, na żywieckim uczyłam się pływać na żaglówce i same przyjemne wspomnienia 🙂 tylko w te upały trochę nie chce się wybierać w taką podróż, ale się dogadamy 🙂 może już Klaudia będzie na świecie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi co prawda podczas rozmowy z teściem dostałam skurczy na plecach aż ale na poród u mnie się nie zapowiada,więc moze jak przyjedziesz to jeszcze obie się będziemy kulać 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie, ze akurat na czas przed porodem u twojej mamy pozmieniało się i może na stałe i będziesz mogła trochę posiedzieć 🙂
wybiorę się tylko trzeba będzie się zgadać jak mężowie będą w pracach - zawsze mniej pretensji gdzie się szlajamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znajdzie, właśnie teraz haruje od 8 do 21 by później po narodzinach mieć troszkę czasu 🙂 a czasem w niedzielę to ja bym chętnie gdzieś wyszła a on chętnie posiedziałby w domku, bo nie ma okazji w tygodniu 😜 ale rozumiem go i podziwiam, damy radość jakoś poukładamy ten nasz czas po narodzinach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też myślę,że mój by chciał posiedzieć w domu w niedzielę,bo go nie ma cały czas,ale musi mnie też zrozumieć,że jak siedzę tu w tym pokoju cały tydzień jak w klatce to po prostu może nie,że chce,ale potrzebuje też gdzieś wyjść...no teraz ciepło to nad wodę-choć ja już nie chce bo za ciepło,a tak to nawet po carefourze połazić bez celu ale ,żeby tylko wyjść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka, ślicznie wyglądasz 🙂 Trzymam kciuki za obronę 🙂 Do wtorku już blisko, a potem będziesz miałą jeszcze sporo czasu do porodu, żeby wszystko zapiąć na ostatni guzik 🙂 Powodzenia

Malutka, proszę jaka niespodzianka, jak to nigdy do końca nie wiadomo kto jest po naszej stronie. Teraz przynajmniej wiesz, że w razie czego w teściu masz oparcie, nawet jeśli tylko takie w tajemnicy 🙂 Ale coś czuję, że jak już wnuczka przyjdzie na świat to oszaleje na jej punkcie i nie da was skrzywdzic nikomu 🙂 trzymajcie się dzielnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leci "dziewczyna i chłopak" na dwójce. Uwielbiałam ten film jak byłam mała... 🙂 A wogóle mam sentyment do takich starszych polskich filmów. Uwielbiam "Komedię małżeńską", "kogel mogel" itp znam je bardzo dobrze, ale z przyjemnością oglądam poraz setny i wciąż mnie śmieszą.

udanego chłodnego weekendu życzę wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tylko sie melduje!!
nastepna nocka nie przespana przez ta duchote ale na szczescie ma troszke popadac - 😎 😎 ciekawa jestem - fakt sloneczko sie schowalo i jest maly wiaterek , moze na zakupki sie wybierzemy - ciekawe czy mnie zabierze 😎 😉

ale sliczna Zuzka no prosze ciekawe do kogo podobna 😎 😎 😎

pozdrowionka brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
dzięki ika 😘
ja też się tylko melduje bo mamy jakiś problem i internetem-zablokowali nam i teraz odblokowali tylko na 30 min bo niby nie zapłacony a mamy płacone miesiąc do przodu,a ostatnim razem nie mieli papieru czy czegoś i nie wystawili faktury,więc za przeproszeniem jesteśmy w dupie,bo tak to by się tylko fakturę pokazało a tak to nic 😠
ja po wczorajszym szaleństwie z mężem mam taki nieprzerwany okropny ból brzucha z prawej strony podobny do kolki,że słaba jestem aż z tego i cała noc z tego powodu również nie przespana. ciekawe od czego taki kolkowy ból?
miłego dnia,jak cos się wyjaśni z netem to się odezwę jeszcze potem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...