Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bolało bez przerwy, to nawet nie były takie typowe skurcze. Jeszcze do tego Mała tak mocno się napinała, jakby chciała mnie rozerwać. Trzymało to do samego rana, na fotelu próbowałam kimnąć, ale się nie dało, więc jestem lekko nieprzytomna. Teraz troszkę odpuściło, ale Mała ma nogi w tym miejscu, gdzie ból jest najsilniejszy i przy jej napinaniu się boli niezmiernie. Siedziałam w tym fotelu i oddychałam tak by Mała miała DUŻO powietrza, pomimo tego, że mi to sprawiało ból.
Zadzwoniłam do mojej mamy w środku nocy co robić, pogadałam z Nią i jakoś mi się lepiej zrobiło, Mówiłam jej na koniec, " idź spać, może rano się dowiedz, że jesteś już babcią", ale sama chyba nie spała, bo o 4 dostałam smsa jak ze mną.
Dziś mam spowolnione ruchy, bo wszystko mnie boli, nawet chodzić się ledwo daje.
A to dopiero początek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ah!!! ja nie GRATULOWAŁAM naszej najmłodszej mamusi ANIOŁEK moje gratulacje córcia jak marzenie , papuśna 🙂 🙂 śliczna

ależ ja Tobie zazdroszczę 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sabcia jak ja mam bóle to też mała jak się rusza akurat w tych miejscach i boli jeszcze bardziej... no ale mi pani doktor powiedziała,że jak zaczyna boleć,albo kłuje w podbrzuszu jak igłą to dobrze,bo już się coś zaczyna powoli dziać w stronę porodu,więc ja się cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mówię, że narzekam, bo też cieszę się, że Malutka tak chętnie i szybciutko chce do Nas wyjść. Ale właśnie te bóle trzeba jakoś przeżyć. Mi płacz pomaga.
Kasiu też mam wrażenie, że Julia chce przez pępek wyjść i te kości bolą jak się napina. To dobry znak, że tak samo to odczuwamy, czyli to te bóle.
Może jak Aniołek ma córcię Julkę i ja też mam Julkę, to może będę teraz ja w kolejności?? Kto wie, może te Julcie się pchają na świat szeroki??? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiadomość od sary :
"podejrzewają hipotrofię,ale mają mi dzisiaj zrobić usg i to wykluczyć,gdyby to była ta choroba,to we wtorek miałabym cesarkę,ale lekarz mnie uspokoił,że według niego wszystko jest ok"
DZIEWCZYNY TRZYMAMY WSZYSTKIE KCIUKI ZA SARĘ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MNIE JUZ NIE MA!!!!!!!!! WŁASNIE W POŁOWIE JESTEM ROZSTOPIONA!!! KURWA ŻYC SIE NIE DA.....BOŻE TAK DUSZNO...RANO BURZA BYŁA U MNIE O 7.00 A POZNIJ TAK PARNO SIE ZROBILO ZE WYSTAWIC NOSA NIE DA SIE....W CHAŁUPIE KOSZMAR TAKI SAM.... JA PIERDOOOOOLLEEEE JA MAM DOOOOOOOOOOOSC !!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam uczucie topienia się-rano zimny prysznic i pachnąca i czyściutka postanowiłam sobie jak to kasia mówi leżeć i pachnieć... ale dupa,bo po niecałej godzinie leżałam i śmierdziałam a nie pachniałam 🥴 i włosy znowu mokre ale z potu,muchy latają aż się rzygać chce,pije jak na kacu bo gorąco a że mam gardło chore to i z zimnego picia nic fajnego teraz 🥴 kleję sie cała i nie mam nawet siły znowu iść pod zimną wodę. a jak leżałam to czułam jakby coś mi się troszkę w pochwie niziutko poruszyło i myślałam,że może to czop się wyślizguje powoli a tu dupa,może rozwarcie się robi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jacie, dziewczyny, ale tu nastroje nietęgie, biedne jesteście bolączki, oby Wam złagodziły się te bóle, a prawie rodzącym życzę by już się wreszcie zaczął poród.
Ja byłam dziś na wizycie, mała waży 2600 i lekarz mówił, że nie powinna się urodzić duża, tak około 3 kg. Zobaczymy 🙂 w ogóle to musieliśmy go przymusić, by zrobił usg, bo chciał dopiero za dwa tygodnie mi usg zrobić. Ale wybraliśmy się do niego całą rodzinką, z moimi rodzicami - przyszli specjalnie na kino, więc nie miał wyjścia 😁 (to znajomy moich rodziców). Ze mną wszystko w porządku, szyjka skróciła się nieco, ale nie ma rozwarcia na szczęście.

wcinam czereśnie, bo truskawek już nie ma 😞 smutno mi za truskawkami, ale zamroziłam sobie dwa wory na zapas 🙂 tylko nie ma to jak świeże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

Kasia a co T€y tutaj robisz ja juz uznalam ze urodzilas 🙂 zycze Ci zebys juz miala to za soba bo sie pewno strasznie meczysz 🙂

Sabcia no moze nie bedzie duzo sierpnioweczek ale ja zostane nia napewno:P

Mufka Łucja kawal babeczki 🙂 ja tez wlasnie wrocilam z 4D 🙂 niesety nie mialam przyjemnosci za duzej bo lezac na wznak prawie mdlałam...i zaplacilam prawie za nic 😞 ale Zuza ma 2370 🙂 i rosnie poza tym bylam u urologa i podleczyl mi infekcje i na obecna chwile nie ma przeciwskazan do porodu naturalnego 🙂huraaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

A u mnie wszystko w porządku. Skurcze mineły, Franolek próbuje ze mnie wyjść przez brznio ale ogólnie czuje sie ok. Jak syn chce siedziec niech siedzi, mam już dość oczywiście ale z drugiej strony termin mam za 3 tygodnie więc chyba nie ma co się podniecać i rodzić już. Całe szczęście mineła mi chandra i choć nie spie w nocy, upał w Warszawie dochodzi do 35 stopni jakoś żyje i nic nie poradze marudząc - modle sie tylko w myślach o szybki poród. 🙂

Pozdrawiam Was dziewczynki serdecznie i tym co już zaczeły proces porodowy życze aby wszystko było ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułka masz termin dzień po mnie,a ja dzisiaj mam według lekarza donoszoną ciążę i jeśli urodzę np.dzisiaj lub jutro to już jakby terminowo,więc jak Franio zechce wyjść znienacka i zrobić Ci niespodziankę to nie musisz się stresować,bo już nie zostanie uznany jako wcześniak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...