Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej,
Jaś ma dziś kiepski dzionek 😞 Wasze dzieciaczki nie spały wczoraj to mój synuś nadrabia dzisiaj 🙃 śpi tylko na rękach!
Aniołek- czy karmisz tylko piersią???mój Jaś śpi max.4h i jestem mega szczęśliwa a tu proszę jak inne dzieciaczki długo śpiochają 🙂
Jaś waży 4600g (nie przybiera już tak ładnie jak w zeszłym miesiącu ale jest w normie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej karolina , niestety na samej piersi ciezko jest mi mala wykarmic, mimo ze z rana mam az twarde piersi z nadmiaru pokarmu to wieczorem jest go malo i czasami mala sie nienajada i musze ja dokarmic. a on ma mega apetyt ile by nie miala tyle wypije ale teraz dostaje max 150ml i jeszcze dalej szuka jedzenia.
Wasze dzieci tez przez sen nagle placza? Moja dzisiaj spi jak kroliczej tez na raczkach podsypia a jak ja wsadze do lozeczka to pospi minute i sie budzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuszki - jestem zalamana wlasnie wrocilismy od lekarza mial miec szczepienie a okazało sie ze ma szmery na oskrzelkach - ale z tym to w sumie ok dostanie leki i jakos minie -- ale najgorsze jest to ze lekarz znalazl szmery na serduszku na koniuszku i to dosc silne z fala zwrotna w komorze 😠 😞i musimy zrobic echo serca 😞 😞 😞 🥴 🥴 a terminy szlak by je trafil nawet prywatnie na listopad dopiero 🥴 😠 😠 😲 kurcze zeby to nie bylo nic powaznego dopuki nie zrobia echo serca nie bede spokojna ... nic ide sobie poryczec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a apropo wagi dzieciaczków 🙂mój nie wiem ile dokładnie waży ale czuć że mu przybyło od urodzenia 😁 najbardziej w nocy jak musze go unieść z łóżka (śpi obok nas) żeby nakarmić(nie lubi na leżąco za bardzo jeść ...) lub przewinąć to mam wrażenie że mi kregosłup peknie 😞 bo mam dyskopatię (w 2 miejscach "wypadnięty" dysk jak to się potocznie mówi) i bałam się jak to bedzie w ciązy choć było rewelacyjnie-nic nie bolał mnie kręgosłup ale teraz zaczyna się koszmar bo nie moge dźwigać niczego a tu 4 kilko już 😞 ale może przetrwam jakoś..idę bo Maruda Kochana znów płacze...10 minut pospał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kochane chyba faktycznie pojade do Raszei by ponownie go zbadali a i faktycznie to moze byc nie zamkniety przeplyw botala ale poki nie bede pewna na 100% bede sie martwic 🥴 trzymajcie kciuki bede informowac co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anycool trzymam kciuki,nie wyobrażam sobie tego jak się martwisz 😞 trzymaj się 🙂
ja na obiadek warzywna zupka 🙂
ostatnio po takiej na nastepny dzień rano tak mnie piersi bolały,że musiałam szybko odciągać bo myślałam,że je rozsadzi 😁 dobre na laktacje,polecam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się pochwalę tym,że Klaudia jak zasnęła kilka minut po 14 tak śpi do teraz 🙂 ponad 3 godziny 🙃 🙃 🙃
ale pewnie się obudzi,bo troszkę stęka i się wierci,ale normalne,że po takim czasie zgłodniała tym bardziej że nie zasnęła przy cycku,tylko jadła dużo wcześniej przed snem...
normalnie poprasowałam,posprzątałam,ugotowałam zupkę,zjadłam i posiedziałam sobie troszkę 😁 dosłownie zajefajne popołudnie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja póki co jeszcze się przeciąga ale ma zamknięte oczka,ale wiem,że w niedługim czasie się obudzi na jedzonko 🙂
ale mogłaby poczekać do 19 i się wtedy obudzić,bo będzie wtedy kąpanie a zaraz po kąpaniu dostaje wit K i D i zawsze jej daje przed samym jedzeniem,żeby przepiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niecała godzinka,ale Klaudia od jakiegoś czasu się wierci co chwilę a zazwyczaj robi tak jak się zaczyna powoli wybudzać...no zobaczymy,bo w sumie budziła się koło 17 a jak wróciłam do męża to znów jej się ten cykl spania rozwalił i śpi jak chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech,wpadam chyba w jakiś dziwny trans... mężowi się zdarzało mnie kilka razy okłamać w drobnych sprawach a ja jakoś przez to straciłam zaufanie i teraz niby pojechał do pracy od 14-18 i potem nocki...niby nadgodziny ciągnął dzisiaj bo ludzi nie ma...ale troszkę późno wyszedł jak do pracy na 14, nie wziął jedzenia,nie odbierał telefonu (zawsze piszemy ze sobą), wczoraj na tą godzinę się umawiał z kumplem na coś,a brat dzisiaj pytał czy do niego pojechał... za dużo wątpliwych spraw,w dodatku zawsze kończy w domu coś robić o 19 jak idzie na nockę i dziwne,że dziś też o tej wraca i po 20 spowrotem na nockę,nie opłaca się tak jeździć no ale... albo mnie okłamał albo w jakąś paranoje wpadłam przez ten brak zaufania 😞
a tak fajnie ostatnio było... i się nie dowiem i będzie mnie to gryźć,bo nie mam odwagi zapytać,bo będzie mu przykro i pomyśli,że go chce sprawdzać... a ja znowu nie wiem,czy mu ufać skoro tyle razy zawiódł i okłamał...
no,wypracowanie,ale musiałam się wygadać,bo nie mam do kogo buzi otworzyć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tych nudów moich (choć mi się nie nudzi tak naprawdę,bo mam czas spokojnie dla siebie) to wyparzam butelkę numer 2 i może z niej będzie pić 🙂 oby bo jak nie nauczy się do października to będę musiała zrezygnować z wesela,bo nie będzie jej jak nakarmić,a co 2 godziny jeździć takie hektary do nakarmienia (w dodatku na żądanie) z wesela to nie ma sensu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane !!!
Troszkę mnie nie było bo czasu brakuje 🙂
Ale u nas wszystko ok przedwczoraj też mieliśmy ciężki wieczór bo Jerzyka bolał brzuszek 😞 ale dziś jest już ok 🙂
Za chwilę mamy kąpanie potem witaminki K i D na popitkę mleczko i idzie spać 🙂
Noce są różne fajnie by było gdyby spał 3-4 godzinki 🙂 ale budzi się na jedzonko co 2 😞
My też idziemy na bioderka dopiero 24-go a na szczepienie 30-tego
Dziś pierwszy dzień mąż był w pracy po urlopie a ja sama z Małym 🙂 nie było tak źle 🙂 dajemy radę 🙂 nawet zrobiłam porządki w szafie pakując ubrania ciążowe do torby i wyjmując z zakamarków zimowe 🙂
Pozdrawiamy serdecznie wszystkie CIOTUNIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki 🙂
Mój jest żołnierzem i wcale tak fajnie nie mam. Już dwa razy był w Iraku i stresa miałam niezłego 😞
ale więcej już Go nie puszczę zresztą teraz jest Mały więc nie ma szans by Nas zostawił na pół roku aaaaaa dziś się okazało że 4-go jedzie na 4 dni w teren więc zostanę sama 😞 z małym Jerzykiem. Nie wiem jak to wytrwam będę chyba na rzęsach chodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Wam, nasza mała ładnie dziś po południu i wieczorem pospała, teraz tylko się wierci i zasnąć nie chce, ale na rękach tatusia 🙂
Mój Tomek na szczęście ma taką robotę, że wystarczy, że na godznikę do pracy wyskoczy, a tak to cały czas możemy być razem. Dopiero jak rok akademicki się zacznie, to będzie musiał normalnie zacząć chodzić do pracy...
Tak więc podziwiam Was kobietki, że dajecie rady tak w pojedynkę, zwłaszcza jak dziecko ma kolki itp.

Dziewczyny, a jak u was z chrzcinami, kiedy planujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...