Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

a mojemu wsadzili dwa dni postoju-wczoraj i dzisiaj...i dzisiaj rano telefon-do pracy i tak znienacka zostałam sama z Klaudusią 🥴 ale i tak kąpię ją sama,bo Łukasz tylko wodę przynosi,bo jak twierdzi-boi się ją kąpać,a nieprawda,bo na początku kąpaliśmy razem,potem mu się znudziło i wymawia się tym,że się boi 😁 dosłownie anochi czasem to duże dzieci 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
wojtus od dwóch dni, tez zjada w ciagu 10 minut, potem zaczyna marudzic przy cycu, wypluwac , płakać, wczesniej jadł przez 30min i zaraz pozniej zasypiał a teraz sam nie wie czego chce, ciągle jęczy i stęka...a z piersi leci i leci,
u nas Marcin kąpie Wojtka, ja kąpałam tylko raz, dzisiaj Marcin pojechał na trzy dni, więc zostalismy sami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis znowu dzień marudy 😞 😞 Max obudził się o 6 i dopiero usnął , leje za oknem i jest obrzydliwie , wieczorem dziewczynki zacznę przesyłać pliki z muzyką , musze jednak czekac na męża bo Maxiu marudzi i nie bardzo mam czas usiąść spokojnie do kompa 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY , MAM PROŚBĘ

W czwartek o godzinie 16 ide na operację (zabieg usunięcia guza ze szczęki kolejny przerzut) trzymajcie kciuki bo strasznie sie boję 😞 😞 😞 bedzie bolało ................

wasze wsparcie duchowe na pewno bardzo mi pomorze , dobrze jest wiedziec ze gdzieś ktoś wspiera mnie duchowo 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.. 🙂
Jak tam wasze dzieciaczki??
U nas pomału łapiemy rytm dnia..choć od wczoraj malutki coś marudny..Mały miewa każdego wieczoru miedzy 19-21 miewa kolki..podajemy sab simplex(3razy 15kropli)ale wydaje mi sie to za mało.. 🤔 podaje też herbatkę koperkową..
Mam pytanie do mamusiek które karmią cycuszkiem..ile razy na dzień dostawiacie dzieciaczki..bo u nas na żądanie ale miej więcej co 2.5-3h..wczoraj mieliśmy bilans i mały ma już 5kg i 57cm(przy narodzinach miał 3795 i 52) wydaje mi się to dość sporo..
Mały był głodny na wizycie to doktorka wsadzila mu swojego palucha do buzi żeby cyckał 😮
aa i muszę się wam pożalić że za pobyt w szpitalu(poród i 2dni na obserwacji)przyszedł mi rachunek(chociaż jestem ubezpiczona) rachunek wynosi 1700euro..co dla mnie jest szokiem.. 😮 BRAK MI SŁÓW NA TEN KRAJ.. 😮
KASIA 3mam kciuki żeby było wszystko oki 😘 wracaj szybko do zdrówka po operacji..i daj znać jak się lepiej poczujesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, będziemy Cię wspierać na maxa 😉

a co do tego mleka, to podajemy małej Bebilon 1, tylko, że ona ulewa też po moim mleku z piersi, i to tak mocniej dopiero od dwóch dni, wcześniej mało jej się ulewało. A co do odbijania, to różnie z tym bywa, czasem sobie fajnie odbije, a czasem w ogóle.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane !!!
Co do ulewania to Małemu też od kilku dni się porządnie ulewa i nie wiem dlaczego ???
Najpierw mu się odbije pięknie a potem za trzecim razem wszystko wylatuje 😞

U nas też pochmurny dzień nic się nie chce aż człowiek doła łapie i nic się nie chce 😞 nawet o spacerze nie ma mowy 😞

Miłego dnia mimo paskudnej pogody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki,

Mam doła Jaś na skaże białkową 😞 🥴 🤢 🤨 od dziś powrót do ścisłej diety...wszystko zapowiadało się pięknie po jogurcie żadnych objawów ale po mleku niby też oki ale dzisiejsza noc już była ciężka, rano Jaś sie prężył jak sprężyna(do teraz tak robi) jest rozdrażniony, ma wysypkę i nie może zrobić kupki 🤢(a już miał wszystko pięknie wyregulowane) od rana ze sobą walczy,śpi tylko chwilę i ryk 🥴 a ja z nim do tego pogoda w kratkę od rana leło teraz troszkę słonko się pojawiło...

Kasia - 3mam mocno kciuki, wszystko będzie dobrze...po powrocie do domu Twoi mężczyźni na pewno wynagrodzą Ci wszystkie niedogodności 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dziecko płacze od godziny 11 bez przerwy...zaraz straci pewnie głos bo płacze jakby ją ze skóry odzierano... to nie brzuszek...mi już ręce odpadają od noszenia...nawet na podwórku z nią byłam,żeby na świeżym powietrzu pobyła i nic...zaraz stąd wyjde bo nie mogę słuchać jej płaczu i znieść tego,że nie mogę jej pomóc 😞 wolę nie słyszeć skoro i tak płacze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłyśmy z podwórka-tak jak myśłałam-uspokoiła się troszkę i przysypia teraz,ale nie byłam za długo-tyle co na rączkach tylko bo wiatr ogromny i nie chcę żeby ją przewiało-postałyśmy za rogiem ,gdzie prawie wogóle nie ma wiatru i zaczęła zaypiać 🙂 co prawda coś tam stęka w półśnie,ale przynajmniej tak nie krzyczy 🙂 zobaczymy jak długo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja miałam wizytę mamy i ciotek 🙂 jedna ciotka tylko pluła, że taka śliczna i niech tak zostanie 😜 ale qrcze jestem wymęczona 😞
mam pytanie do dziewczyn z kotami, jak reagują na maleństwa? nie skaczą do nich? bo chciałabym pojechać do rodziców na tydzień, ale tam jest kot i nie wiem jak chronić małą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...