Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja mam w domu dwa koty , stara kocica , jak mały płacze biegnie mu na pomoc natychmiast , natomiast młody omija go z daleka , ale ocekuje od nas wiekszej uwagi , jest zazdrosny jednak wie że Max jest wazniejszy 🙂 🙂 same sobie ustaliły hierarchę ale są z nami od dawna i wiedzą ze to my jesteśmy przewodnikami stada 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski 😁

Ja dziś 1 dzień sama...z Zuzanna.... mama w sanatorium moj do pracy pojechal i wroci za 9dni 😮 a tata mial wczoraj operacje i w szpitalu... zostal mi dziadek 76lat... pisze tego posta od rana ale jakos nie bylo jak... bylm wczraj u lekarza z młodą i wazy 3370... czyli w 2 tyg 210gram... mało 😞 za tydz znow do lekarza 😞
Kasiula jesteśmy z Tobą 🙂 dasz rade:*******
Wiojojka piekne zdjecie Wojciszka Twego masz w profilu 🙂
Okaa wszystko sie wyjasni z tym ubezpieczeniem...zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny !!!
Kurczę MALUTKA ja mam dziś dokładnie tak samo jak Ty 😞
Jerzyk w nocy spał pięknie nawet trzy godzinki za to cały dzień marudzi i płacze 😞 nie wiemy co mu jest, ciągle jest głodny, ale po jedzeniu strasznie mu się ulewa, a potem przysypia przy cycu i za 5-10 minut się budzi 😞 i tak cały dzień 😞
Byliśmy na godzinnym spacerku i wtedy owszem spał ale też czujnie 😞
Sprawdzałam gorączki nie ma kupki robi normalnie. Nie wiem co się dzieje?
Nawet kąpiel odwołałam 😞
POMÓŻCIE czy to coś groźnego może zapowiadać ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusałka może taki dzień?
moja jak płakała to tak przeraźliwie jakby jej się krzywda działa i przez 4 godziny non stop 😮 a ostatnio też były takie dni,że dzieci tak robiły jak Jerzyk 🥴
ja bym była za kąpielą,jeśli synek lubi się kąpać,to się zrelaksuje przy tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Wam 🙂
Malutka, a może zjadłaś coś nowego, co nie podeszło Klaudii i spowodowało jakieś kolki?
Nasza Łucja dziś była aniołkiem 🙂 spała ładnie, a w zasadzie dalej śpi 🙂
ja w takim razie wskakuję wreszcie pod gorący prysznic, bo wreszcie nam go hydraulik naprawił 🙂 - wcześniej to tylko w zimnej wodzie kąpiel brrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyobrażam sobie tego bólu jaki czują rodzice tego Bartusia,który umarł 😞 miał się urodzić w październiku,urodził się w sierpniu 😞 i jak o nim pomyślę i patrzę na Klaudię to aż mam łzy w oczach-oni nie doczekali maluszka 😞 jakie życie jest kruche 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdecydowałam się na kąpanie 🙂
Owszem trochę się uspokoił ale potem przy ubieraniu piżamki już było ciężko 😞
Zasnął na chwilkę z przemęczenia chyba, no i za 10 minut budzi się głodny, zasypia przy cycu a jak Go odkładam płacze 😞
A i zapomniałam dodać że idą straszne pruty 🙂 kupki też idą normalnie, nie wiem co Mu dolega ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂
Kurulina nie łam się kochana.. jak wyglądają krostki Jasia i gdzie je ma? no i co stosujesz na nie??czy lekarz coś zalecił?? Pytam bo mój mały ma krostki na całej buzi..na głowie sie pojawia ich sporo na szyjce dekoldzie..Myję małego w krochmalu i bledną..znikają..ale pojawiają się nowe..
Mama moja mi poleciła myć w krochmalu lub fiolecie i podawać Calcium..(jak mój brat miał skaze białkową tak robiła i łagodziła tym objawy..)
Sara czekamy z niecierpliwością na fotki Dominisia 🙂
mój mały grubasek nabiera na wadze bardzo szybko..i ciągle je i je i je..bardzo często domaga się cycuszka..i trochę się boję jak ta waga będzie tak szybko szła w górę.. 🤔
to i przesyłam wam fotkę mojego Siyara 🙂
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-09/4637718b/bb.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-09/4637718b.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wszystko poprane,poprasowane,posprzątane i teraz bez wyrzutów sumienia mogę rozwalić moje stare kości koło mojej ślicznotki na łóżku i spędzić tak popołudnie 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości ile kosztują te vita k i d??? bo ja mam tylko vita k, a d mam na receptę,bo położna mówiła,że dużo taniej wychodzi... w sumie napewno wystarczy na dłużej,bo ta buteleczka starczy mi na bardzo długo a vita na miesiąc i trzeba dokupować bo k mam po 30 tych ampułek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stanika nie ściągam wcale, tylko wymieniam, zrobiłam sobie nawet supełki na szelkach żebym wyżej cycki miała... 😮 obstawiam, że jeszcze miesiąc góra dwa będę karmić i na tym zakończę, no chyba że moja cierpliwośc dzięki melisie, którą codziennie piję się wydłuży,,,, 🤢 bolą mnie piersi cholernie, a Wojtus tyle bólu mi sprawia przy karmieniu, dziękuję Bogu że mam pokarm, ale nie wyobrażam karmic na przykład poł roku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ma chyba ciemieniuchę 😞 na wikipedii są zdjęcia ciemieniuchy i ona ma takie same na główce 😞 nie aż tak bardzo jak na fotkach ale jednak ma 😞 no nic, przeżyjemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...