Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

NO TO MAMY DZIS FAJOSKI DZIEŃ ...................MAX STĘKA ALE CHYBA DALEJ PRZYSYPIA , RĄCZKI W GÓRZE , PRZEWRACA JĘZORKIEM , OCZY ZAMKNIĘTE .................CZYZBY MIAŁ ZAMIAR KONTYNUOWAĆ ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE ROSNĄ TE NASZE POCIECHY ,DZIEWCZYNY ŚLICZNE TE WASZE MALUCHY , A JAK SIE POZMIENIAŁY JEJJU................... 🙂 🙂 🙂 I WSZYSTKIE UROSŁY W SZERZ 🙂 🙂 A TE PODBRÓDKI ????SŁODZIAKOWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki..
Nam dzisiaj kąpiel nie za bardzo poszła..malutki płakał..i wczoraj też był marudny..chyba muszę zmienić godziny kąpania..bo w tym czasie zaczynają łapać go kolki..i z codziennego rytuału..wyciszenia nici.. 🤔
do tego ta wysypka na tej buzi..koleżanka która ma 9miesięczną córkę mówi że jej mała też to miała..i że to trądzik niemowlęcy..i z miesiąc czasu się utrzymuje na buźce.. 😞
No i pochwalę się wam że mój Siyar ma już 4.630kg jak tak dalej pójdzie to będzie mały grubasek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, ciekawe ile nasza przytyła, bo je jak mały smok 🙂 dowiemy się dopiero w poniedziałek, jak przyjdzie położna.
Nasza odpukać śpi sobie już od ponad godziny. Daliśmy jej dziś po południu po raz pierwszy kropelki Sab Simplex, może więc to pomogło... ale swoją drogą ciekawe co wisi w powietrzu, że większość naszyć dzieciaczków dziś tak majaczyło i nie chciało spać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My mamy chwilową przerwę w spaniu 🙂 Jaś zaprzyjaźnia sie z karuzelą 🙂 Noc minęła pięknie 🙂 Jaś spał 4g,potem 3h i nad ranem 2h..trzecia noc z rzędu 😉rano kupa więc teraz brzuszek nie będzie męczył syncia...mam nadzieje, ze tak już zostanie ☺️

Okaa ja też podaje Sab Simplex na łyżeczce 10 kropli 3-4 razy w nocy (do karmienia) czyli pierwszy raz po kąpieli ostatni raz rano 🙂 u nas zadziałało po 3 dniach ..myślałam żeby zwiększyć dawkę ale jest oki (chyba jest jakiś limit którego lepiej nie przekraczać tak jak w Espunisanie)

Anochi ja kupiłam w internecie, ale Niemiecki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
moja Klaudunia zasnęła wczoraj po 23 a ja razem z nią 😁 nawet nie dooglądałam "oszukać przeznaczenie" 😠 ale znam ten film na pamięć,więc wiem jak się skończył 🙂
dzisiaj od rana ładnie sobie śpi 🙂
to ja Wam się pochwalę-moja Klaudia w niedzielę ważyła równe 5kg 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
U nas pierwsza kiepska noc..od 4 nie śpimy..mały marudny..brzuszek go chyba bolał..zrobiliśmy wspólnie kupkę(znaczy się mały z moją pomocą) i później włączyła mu się faza aktywności..poznawania świata..później znowu brzuszek..Teraz sobie słodko śpi..a ja padam..
Karulina ja też mam niemiecki Sab Simplex i pani w aptece poleciła podawać 3razy dziennie po 15kropelek przed posiłkiem..Na razie stosujemy dziś 3dzień..maleńka poprawa jest..ale kolki dalej się pojawiają..a jak dzidzia płacze to można oszaleć.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie-ciężko..wnioskuje ze sypiam tylko po tym ze jakies "obrazy" nowe pamietam czyli cos tam zaczyna mi sie snic i słysze juz stekanie małego 🙂non stop mam wrazenie ze jeszze nie zasnełam choc to nie prawda bo zegarek wskazuje ze drzemałam np. ponad godzine 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko
muszę kupić ten magiczny Sab SImplex 😜 chociaż dzisiejsza noc całkiem fajna, tylko wieczorem mała marudziła, a potem słodko śpiochała 🙂 nawet mąż w nocy w ogóle nie musiał do niej wstawać
wow, ale szybko Wasze dzieci przybierają na wadze 🤪 i jak tu dźwigać takie małe ciężarki???? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Aniołek. Mój mały przybrał po 2 tyg. 500 gram i lekarka stwierdziła ze to "tak sobie" : przy urodzeniu 3300 g, przy wypisie w 3 dobie 3120 a po 2 tyg 3800..teraz jak staje z nim na wage to róznica miedzy moja a Kamilka ponad 5,5 kg-minus ciuchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...