Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczęta!!
JA jestem z siebie dumna bo dzięki radom KASI i swojemu uporowi doszłam z Jerzykiem do 10 karmień na dobę 🙂
Jutro mamy szczepienie i zapewne mamusia będzie płakać razem z synkiem 😞
A do ginekologa też trudno mi się wybrać ale chyba czas najwyższy. Może innym też dodam otuchy 🙂
Miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja miałam 1 kłucie (6w1) ..Jaś się uśmiechał aż do wkłucia ale płakał tylko kilka sekund 🙃 nie wyobrażam sobie 3kłuć 🤪 wieczorem też był grzeczny (ani nadmiernie nie płakał ani nie był ospały)
a wygląda to tak: Szczepionka 5-walentna obejmuje 5 szczepionek w 1 strzykawce i chroni przed błonicą, tężcem, krztuścem, polio oraz Hib. Zastrzyk ten trzeba uzupełnić o szczepienie przeciwko WZW typu B. Szczepionka skojarzona 6-walentna (6 szczepionek w 1 strzykawce), chroni przed błonicą, tężcem, krztuścem, polio, Hib oraz WZW B, wówczas dziecko otrzymuje jedno wkłucie zamiast trzech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to taki piecyk, żeliwny kominek na drewno, nie taki prawdziwy jak w domach. bo my w bloku mieszkamy, sąsiedzi mają jeszcze piece kaflowe inni ogrzewanie na prąd, my wstawilismy sobie taki kominek na drewno, daje niesamowicie duzo ciepła i stwarza fajny klimat, szczegolnie wieczorami jest przyjemnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka śliczna dziewczynka 🙂
a mam dziewczyny pytanko, jaki rozmiar ciuchów teraz zakładacie? moja powoli wyrasta z kilku rzeczy a jest jeszcze za mała na rozmiar 62, a wkurza mnie jak ubieram jej śpiochy i nogawki wiszą luźno, bo mała podkurcza nóżki i wyciąga je z nogawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rozmiarówka jest nieźle zróżnicowana, mam śpiochy w których mała już nóg nie rozprostuje, a mam też dwa ubranka rozmiar 56, gdzie jeszcze "gubi" nogi 😜 chyba będę musiała wybrać się na zakupy, by zacząć uzupełnić rozmiar 62 🙂
no i pytanko, wychodzicie w tą pogodę na spacery??????????? bo ja nie mam serca i samej też mi się nie chce, no chyba, że trzeba - np. do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny
my dalej walczymy z przeokropną ciemieniuchą..która nie ustępuje..zaczynam się zastanawiać czy to nie coś innego..bo to kurestwo za przeproszeniem pojawia się wszędzie..cała główka..brwi..uszka..a dziś już czoło na szyjce jest..nosek..ogólnie to całą buźkę atakuje..mój maluszek wygląda nie ciekawie..a mi serce pęka..stosuję rady Kasi ale cholera coś nie ustępuje nic..Byłam u lekarza..przepisał szampon do mycia ale tylko 2 razy na tydzień..a w tym tempie to nigdy tego nie wyleczymy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka dziękujemy z Łucją za komplement 🙂

Okaa, rozmawiałam ostatnio o ciemieniuszce z naszą położną, bo synek mojej znajomej też ma taką paskudną skorupę z której się nawet sączy 😞 no i moja położna mówiła, że najlepiej pójść do dermatologa z takim maluszkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...