Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anochi, szczerze mówiąc, poza ceną nie wiem czym się różnią. Ja jestem bardzo zadowolona. Fakt, nie prałam jej jeszcze, więc nie wiem jak po praniu by się zachowywała. No i trzeba pamiętać o tym, że elastyczne chusty są przeznaczone dla mniejszych dzieci, które jeszcze zbyt wielkiego obciążenia nie stanowią. Z drugiej strony elastyczne chusty banalnie się zawiązuje (mi to zajmuje minutę, wiążę sama bez żadnego problemu),a z tkanymi jest podobno większy problem.

Natomiast z własnego doświadczenia nie polecam chust typu "pouch" (kiszonka) - Aga nie chciała za chiny ludowe w niej leżeć. Może jak zacznie siadać, to będę z tej chusty korzystała, ale póki co jest bezużyteczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
ja właśnie parzę rumianek-małej ropieje jedno oczko,co pół godziny jej wycieram przegotowaną wodą,bo jak nie zrobię tego to aż oczko jej ciężko otworzyć 😞 żal mi jej,mam nadzieję,że rumianek pomoże 😞
a ciemieniucha u nas zanika,ale jeszcze dwa duże bąble dzisiaj się pojawiły nad czołem we włoskach i to duże i muszę je porządnie wysmarować po kąpieli,kurczę już myślałam,że najgorsze za nami a tu nowe ogniska się ujawniają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem moje Niebrzuszki

My jesteśmy po szczepieniu ,mój Grubcio bardzo , bardzo , bardzo plakał 😞(( nie mogliśmy go we dwoje uspokoić , dopiero w domu doszedł do siebie , tak sie upłakał ,że zasnął z tego wszystkiego 😞 😞

dziewczynki kąpałyście maluszki normalnie po szczepieniu? kurcze ja oferma z tego wszystkiego zapomniałam zapytać o to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Wam, dziewczyny...
nie wiem co się dzieje z naszą Łucją, od dwóch dni jest tak niespokojna... wciąż płacze, mało śpi, a jak zaśnie to max pół godziny pośpi.Wczoraj wieczorem długo nie mogliśmy jej uspokoić, wciąż płakała, machając mocno rączkami i nóżkami, aż mi się chciało płakać z nią.
zauważyłam też od wczoraj, że często wysuwa języczek, co wcześniej jej się nie zdarzało... czytałam w necie, że to może być niepokojący objaw 😞 czy Wasze dzieciorki też tak może mają?
We wtorek idę na szczepienie, to się spytam pediatry co to może być.

Malutka, na szkole rodzenia mówiła nam położna, że takie zaropiałe oczka można też zieloną herbatą przemywać, działa ona przeciwzapalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejoo
Mufka mój bąbel też czasem nie spokojny..popłakuje..i do tego wymachuje nogami i rękami..i często jest to w złości..bo chciałby spać a nie umie..co do jęzorka mój też wystawia swój..i ślini się i wszystko w około(czyli mamę) Sama nie wiem czy powinnaś się niepokoić..ale wydaje mi się że nie..każdy ma gorsze i lepsze dni..dzieciaczki też..Jeśli nie ma żadnych innych nie pokojących objawów to może faktycznie gorszy dzień..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki 🙂 u nas dzisiaj ładna pogoda i Wojtuś z tatusiem na podwórku a ja chałupę ogarniam .
Kasiu dziękuję za płytkę wczoraj doszła, cholera nie wiedziałam że trzaśnięta ta płyta, mogłaś napisać wysłałabym drugą, serdecznie ci dziękuję, wczoraj zapodałam Wojtusiowi przed snem 😉
Wczoraj wypiłam małą lampkę wina, a dzisiaj Wojtek dostał wysypki na buzi, tyle że do popołudnia juz mu zeszła,,, nie wiem czy to łączyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko
qrcze męczący dzionek, mała ciągle na rekach i to brzuszkiem w dół, bo inaczej to ryk 😞 też jest bardzo marudna i nawet na spacerze wybudzała ise kilka razy, chociaż zawsze śpi jak kamień 😞 mam nadzieję, że jej to przejdzie, ale ciągle wiem, że ma problem ze zrobieniem kupki a jak zrobi to wielka ulga 🙂 chociaz kupki robi średnio co 4 godziny, niech mała już tak nie cierpi 😞
Ala też często wysuwa języczek i jakby mlaska, ale może tak "bada" świat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ciocie !!
mama zalegla na wyrku wiec pisze troszke...
czuje sie dobrze, we w torek echo serduszka 😲a w poniedzialek szczepienie 🥴 duzy ze mnie facecik mama musi sie na zakupy wybrac bo wyrastam z ciuszkow ...
a to moja fotka z dzis 🤪
buziaczki dla wszystkich ksiezniczek i piateczka dla kumpli

pozdrawiam Maksiu
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/9fbb0309.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczęta i Chłopcy 🙂
My byliśmy na weekendowym wypadzie u prababci 🙂
Jerzyk nie miał żadnych komplikacji po szczepieniu 🙂 za to dziś zrobił mamusi pobudkę o 4-tej rano i szalał 🙂
Też czasem wysuwa języczek ale to chyba oznaka dorastania do poznawania świata ustami 🙂
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie dzis tu pusciutko - u nas tez sliczna pogoda ale na spacerek Jakub wziol malego a ja mimo ze dzis niedziela ogarnelam troche dom i wyprasowalam wreszcie sterte prania , pozniej zajmowal sie malym ze w zasadzie malo co dzis go widzialam ale odpoczelam sobie - potrzebowalam takiego dnia odetchniecia od rutyny z malym , treaz malego wykompal nakarmil i polozył spac 🙃
Mufka jak tam po imprezie wypedziliscie diabelka 😁 Jak tam Łucja sie zachowywala???

nic zmykam chyba mnie jakies chorupsko bierze ide sie wytompac wziasc jakies leki i do wyrka ...
spokojnej nocki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pogoda cudna 🙂 łucja miała sliczna pogodę na chrzciny 🙂
Wojtus był dzisiaj na wsi u babci i dziadka 🙂 babcia i dziadek mają koniki i kózkę, juz nie moge się doczekać kiedy Wojtuś będzie karmił z babcią zwierzątka, dosiadał konika 🙂)) choć człowiek tak wygląda w przyszłość, a dzieci tak szybko rosną, zanim sie obejrzę Wojtuś pójdzie do szkoły 🤪
jutro idziemy na szczepionke:/ wojtuś bedzie płakał na pewno, 😞( mamusia bedzie za to tulic cały dzień
plecy mnie tak napierdalają że mam wrażenie, że mi kręgosłup pęknie na pół, masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...