Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

CZeść dziewczyneczki

U mnie leje 😞 😞 😞 i jest tylko 12 stopni 😞( idzie zima bryyyy

Mój synus miał wczoraj dzień na spanko jak zjadł o 17 to zasnął ok 19 i spał do 22 na szybko była kapiel i flaszka i spał do 3 rano zjadł na spiąco i obudził sie o 7.15 🙂 🙂 🙂 🙂 jeee jeee jeee pierwszy raz spał tyle godzin 🙂))

i wyobraźcie sobie zjadł ok 7.30 o 8 .00 zasnął 🙂) czyzby to ta pogoda??

za to ja jestem nieprzytomna cisnienie mam 86/43 kawa nie pomogła ciągnę nos po ziemi 😞((
jadę dzis na mój ulubiony zastrzyk w głowe i radioterapie , zycze wam słonka moje spokojnego dnia , i oby dzieciaczki dzis były słodziutkie bez marudzenia bo taka pogoda diabli wiedzą jak te nasze słońca nastroi 🙂

ściskam Was wszystkie i miłego poranka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie też szaro buro a termometr pokazje 8 stopni 😠 🥴 a usze wyjść bo dzisiaj mamy usg bioderek
moja mała mnie dzisiaj w noc oszukała 😁 karmiłam ją o 3 w łóżku i chyba obie zasnęłyśmy i jak obudziłamsię o 6 to byłam bardzo zdziwiona co to maleństwo robi w naszym łóżku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki

co tam słychać, u nas wczoraj był dzień marudy do kwadratu - cały bity dzień na rękach!!!! aaaaa szok -juz nawet na spacer nie mogę wyjść z Franciszkiem bo ciągle chce być noszony - wczoraj zakupiłam nosidełko bo z chustą nie umiem sobie poradzić wiec leży odłogiem - i nie mam innego wyjscia jak pakować ksiecia w nosidło i tak chodzić na spacer!!! ranyyyyyyyyyyyy - wkopałam się z tymi raczkami na amen!

a miałam was zapytać czy wasze dzieci też lubią leżeć z nagim "dołem"? kiedyś Franolo nie cierpiał a teraz siusiak na zewnątrz to pełnia szczęścia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a mi na suwaczku pisze,że Klaudia ma 1 miesiąc i 4 tygodnie 😁 śmieszne bo wychodzi,ze ma 2 miesiące a 2 miesiące by miała gdyby był 31 wrzesień a wrzesień ma tylko 30 dni więc chyba 1 października się wyświetli,że ma 2 mies 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się okropnie boję tego jak będzie już złożone łóżeczko,bo jeszcze remont nie skończony i sie strasznie przeciaga,a z małą śpimy tak wtulone,że będzie problem z tym żeby spała osobno w łóżeczku-zarówno dla niej jak i dla mnie ☺️ może temu ani jednej nocy nie miałam nieprzespanej odkąd ją mam,bo śpimy razem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie też tak,ze jak dziecko wydaje jakiś odgłosik i się je naśladuje to ono to robi częściej? ja wczoraj tak cały dzień z Klaudią robiłam i zarówno ona sie naśmiała z mamusi a ja z niej i zabawa na całego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo,
nasz Lucy też uwielbia leżeć z gołym tyłeczkiem 🙂
wsadziłam ją dzisiaj do otulaczka, bo wczoraj budziła się co chwila i w efekcie też ją musiałam wciąż nosić. no i w sumie otulaczek chyba działa, Łucja śpi ładnie, nawet ją nakarmiłam w tym otulaczku, taka spokojna się zrobiła...

Kasia, trzymamy za Ciebie, dasz radę.

dziewczyny byłyście już na wizycie kontrolnej u gina? Ja się chyba muszę wybrać, krocze mnie znów zaczęło trochę boleć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja do gina wybieram sie w przyszłym tygodniu, niechętnie no ale jak mus to mus,
Wojtus tez lubi z sisiorkiem na wierzchu lezeć, ach uwielbia to, wtedy wierzga nóżkami jak konik 🙂
próbuje go przekonać do zasypiania w kołysce i tam męczymy sie oboje, wojtuś protestuje płaczem, a mi tak go szkoda, podchodze , wkładam smoczek do buzi, głaskam po główce i odchodze a on smoczek wypluwa i dalej ryk 😞
seksu u nas ni widu ni słychu, jakos nie mam ochoty, czuję się na maksa aseksualna z tymi wiecznie kapiącymi cyckami 😞... a z drugiej strony tak mi tęskno do bliskości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka taka słodzinka z Twojej Łucji.
mój mąż też nie podchodzi do mnie w taki sposób w jaki ja bym sobie tego życzyła, bo to w końcu chłop, no i nie siedzi w mojej głowie, chciałabym żeby mnie wyprzytulał, wycałował, a on zdaje się nie ma pojecia zielonego o tym czego mi trzeba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufffff wróciłam z wyprawy na usg, trochę to męcz ace, sama z dzieckiem w deszczu i autem,
bioderka w granicach normy, ćwiczyć jak najczęściej takie kółka nóżkami i nie kłaść na boku, no i oczywiści do kontroli
Malutka jakbyś miała też iśc do kontroli i miała problem z terminami to am gdze ja chodzę są krótkie terminy, dzisiaj chciałam się zapisać na za 6 tygodni to mi powiedziano, ze spokojnie w listopadzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooooooooo widzę, ze bojkot karmienia piersią 😜
ja tylko karmię piersią i powiem, ze z jednej strony jest to wygoda, bo w każdej chwili mogę nakarmić i nic nie trzeba przygotowywać, ale też jestem uwiązana do dziecka, minus to też jednak dieta, ale może wyjdzi emi to na dobre i zacznę się zdrowiej odżywiać 😜, co do libido to u mnie tak średnio, ale nigdy nie byłam aż tak baaaaaaaaaaaardzo chętna 😜
nikogo nie oceniam, wiem, że jest nacisk na karmienie piersią, ale jak się nie da to butla też dobra, ja póki mam pokarm, mam siły i chęci oraz siedzę w domu to będe karmić, bo to jednak wygoda i chyba najzdrowsze dla małej, ale jak nie dam rady to płakać nie będę - sama zostałam od początku wykarmiona butlą i było ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki anochi 😘
ja jade jutro w ciemno na miasto-"pod bukami"
nawet nie wiem gdzie to jest,mąż po nocce chyba pojadę sama z Klaudią 😞
a jeszcze problem z kartą-nie będzie jeszcze czipowej i mam nadzieję,że przyjmą ją na książeczkę rodzinną bo jak nie to nie wiem co będzie,bo to ostatni dzwonek na to usg 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka mnie nawet dzisiaj nie pytali o kartę nfz, więc nie powinnaś mieś problemu, ja jej jeszcze w ogóle nie wyrobiłam, może jutro w końcu pójde złożyć wniosek 😜
mniej więcej wiem, gzie to jest pod bukami, jak niezbyt wiesz jak tam jechać, to Ci napiszę
Wiojojka tez nie odczuwam jakieś magicznej więzi, euforii itd, jedyne co czuję to, że mi ciągnie sutek 😜 ale i tak przyjemnie jak mała na mnie patrzy ufnie i świadomość, że to dla niej jest dobre 😉 a podobno niektóre nawet orgazm przeżywają 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok, jedź w stronę Gemini, tak jak do szpitala, jak miniesz Gemin to na tym dużym skryżowaniu w lewo, tak jak na Szczyrk, następnie na kolejnych światłach w prawo, będzie tam biały kierunkowskaz na Olszówkę, jak skręcisz to jedź od razu znowu w prawo, będzie ul. Kustronia równoległa do tej na Szczyrk i będziesz jakby się cofać 😜 i bardziej na końcu tej drogi będzie uliczka w lewo - to ul. Szara i tam w głębi, po skręcie w lewo będzie przychodnia
jak coś nie jest jasne to doprecyzuję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...