Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

ja idę z Klaudią na usg bioderek w środę i się boję-to ostatni dzwonek na usg-ma prawie 2 miesiące,a karta czipowa będzie za tydzień dopiero 😞 no i się boję,że bez karty jej nie przyjmą 😞 mam wszystkie dokumenty tylko tej karty nie 🥴 po drodze tam podjadę,może już będzie choć wątpię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć moje Niebrzuszki 🙂 🙂

Ja znowu na posterunku sama 😞 do czwartku 😞

więc pewno bedę zaglądała na forum i będę wisiała na gg 🙂 🙂

Malutka dziekuję kochanie za troske jest dobrze w sobotę byłam na pierwszej radioterapii i niedziela była niewesoła ale dziś już dochodze do siebie , dzieki bogu Maxiu nie jest dzis upierdliwy chyba przez ten deszcz za oknem ciągle spi 🙂 🙂

w piatek idziemy na szczepienie zdecydowałam sie na program na 6 czyli szczepie na pneumokoki , meningokoiki i rotawirusy od razu wszystko w jednej szczepionce więc tylko jeden ból 🙂 🙂 choc nie ukrywam ze to kosztuje ale co tam Maxiowi nie bede załowac ( ale troche dziadek dosponsorował )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-09/40de9dfb/sdc11833.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-09/40de9dfb.jpg[/IMG][/URL]
to ja się też pochwalę moim skarbem 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczne te nasze dzidziolki 🙂

Dziewczyny mam pytanko-Jaś zrobił dziś już 4 kupki,wyglądają oki-nie wiem czy mam panikować bo normalnie robił 1-2 i to w ciągu całego dnia a nie raz za razem 🤢 Czy Wasze pociechy też się ślinią?
Jaś dziś odkrył na dobre jak działają dłonie 🙂leży na macie i z zadowoleniem uderza w zabawki 🙂 rozmawia z misiem który leży obok, trąca go 🙂 🙂 🙂 🙂Mamusia jest bardzo dumna ze swojego synusia 🙂

Kasia 3mam kciuki aby wszystko szybko i bez zbędnego bólu się zakończyło 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Klaudią leżałam i gadałam,wygłupiałam się i śmiała się tak,że aż piszczała 🤪
Klaudia robiła jedną kupkę rano tylko, przez ostatnie kilka dni rano i wieczorem,wczoraj żadnej nie zrobiła,a dzisiaj już jedną,więc u nas to też różnie bywa,jeśli kupka wygląda ok,to chyba nie ma powodu do niepokoju,jeśli jednak nie przestanie robić,to możesz zadzwonić do położnej i się upewnić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
staramy się zasypiać w kołysce, nie na rączkach,bo juz się z niego chłopisko robi, pierwszy miesiąc nosiłam go na okrągło czas z tym skonczyć. tak mi żal mojego synka, bo taki jest z tego niezadowolony, płacze, łezki mu lecą 😞
ale myślałam ze WOjtek to taki zmierzluch, co to sie w ogóle usmiechać nie będzie, wiecznie zmarszczone czoło, ale z dnia na dzien jest coraz bardziej pogodny, najfajniejszy rankiem 🙂 wtedy leżymy w trójkę w łóżku gadamy do niego a on się do nas uśmiecha, albo z nas wyśmiewa 🤪 co to za farmazony wygadujemy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka to podrzucam do Waszych farmazonów 😜

Leci, leci.../ wiersz Porazińskiej/
Leci, leci pszczoła do Wojtaszka czoła.. Wojtek śpi.
Leci, leci osa do Wojtaszka nosa.. Wojtek śpi.
Leci, leci mucha do Wojtaszka ucha... Wojtek śpi.
Leci bąk tłuściutki - bzzzz!
do Wojtaszka bródki... -

A tuś mi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ho kobitki 🙂
super są te nasze forumowe maluszki. Słodkie przekochane buzie.
Moja mała maruda właśnie mi zasnęła na kolanach. śpi pół godzinki, potem się budzi i marudzi. Ale wczoraj była taka grzeczna na imprezie urodzinowej mojej Mamy, że szok. No to musi sobie teraz odbić w domku 😉
a mnie od wczoraj non stop boli głowa, eh......
Kasia jak tam się trzymasz??? mam nadzieję, że główka nie boli już...
też uwielbiam takie małe bobaskowe stópki, są przesłodkie do schrupania 🙃

wrzucam Wam fotkę rączek - te małe są Łucji, a te duże jej kuzynki, która w grudniu będzie miała 2 latka. Niezła różnica, nie???
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-09/1d26cc43/sdc13567.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-09/1d26cc43.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Sliczne te bobaski Wasze Dziewczynki i zazdroszczę tych usmiechów. Mój Kamilek tylko 1 grymas zrobił "niby-smiech' na razie nie chce sie do nas uśmiechac 😞 -powazny gość 😁 a Mamusia czeka ze zniecierpliwieniem na te minki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ładna ta szatka, ale ja i tak nie mam nic do powiedzenia, bo moja młodsza siostra-przyszła chrzestna- podobno już wszystko ma zaplanowane i nawet nie próbuje jej sugerować co i jak 😞 ale może też coś ładnego kupi, fajnie jakby było z imieniem i aniołkiem jak na tych szatkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA PEWNIE JAKBYM MIAŁA MLEKO W CYCORAH TO BYM KARMIŁA...ALE NIC NIE PORADZE ŻE ZANIKŁ 😞 ALE Z FLASZKA FAKTYCZNIE WYGODA. ZJE 120 I KMONO...CHYBA ZE MA CZAS AKTYWNOSCI.

U MOJEJ NA CIEMINIUCHE POMOGŁ JONSONA PŁYN DO KĄPIELI Z OLIWKĄ....ZAJEBISTY.... ZACZEŁA SIĘ POJAWIAC I OD RAZU POMOGŁO...MASCIĄ TĄ DO SUTKÓW POSMAROWAŁAM ZE 3 RAZY. JUZ NIC NIE MA 🙂 UFFF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szczepiłam podstawowo,bo dużo kasy,z którą teraz krucho,a rozmawiałam z lekarzem i powiedział,że nie muszę szczepić na te płatne,bo mu opowiadałam i stwierdził,że u nas raczej nie ma wielkiego zagrożenia,bo nie ma styczności z przedszkolem,innymi dziećmi (tylko moja siostra ale ona ma komplet szczepień), brudnymi miejscami itd... no i uważam żeby małej nie narażać i powinno być ok 🙂 ja nie miała tych szczepionek i inne dzieciaki u nas za czasów dzieciństwa i żadne z nas nie chorowało,więc da się chyba uniknąć 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat mam takiego lekarza,który powiedział mi tak-jeśli nie ma małych dzieci,które mogą to skądś przynieść,dziecko nie idzie do żłobka i nie bawi się (co teraz jeszcze jest oczywiste) w piaskownicach i innych podobnych miejscach to nie trzeba szczepić bo po prostu dziecko nie ma styczności z tym jeśli się dba o dziecko.
a producenci napewno chcą zarobić i też muszą się reklamować i nie wiem czy napędzają strach i przesadzają czy nie,bo nie jestem lekarzem i nie mam o tym pojęcia,ale ufam lekarzowi 🙂
z tym,że pewnie jeśli kasa by była to bym ją tak szczepiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa wczoraj postanowiłam odsunąć małą od siebie w łóżku i położylam mój stanik-mała miała po chwili jedną miseczkę na głowi jak czapeczkę,a na drugiej opierała główkę...śmiesznie wyglądała 🤪
ale to poskutkowało na chwilkę i zaraz marudziła-zasypia wtulona w mój bok,a jak się odsunę kiedy śpi to i tak jak się budzimy na cyca to jest już przy moim boku 🥴 będzie problem jak postawimy łóżeczko 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Słoneczka !!!
Mój maluszek dziś taki marudny 😞 wstał o 9-tej i nie śpi prawie wcale jak zaśnie to na 30 minut i podgląda co chwila 🙂 marudzi i płacze 😞
Chwilowo zasnął może trochę pośpi bo to przecież się zamęczyć można po takim dniu 😞 a takie maleństwo musi być wykończone 😞
KASIU droga dziś w nocy znowu pobudki co dwie godziny 😞 chyba za szybko się cieszyłam na zmiany 😞
My idziemy na szczepienie w czwartek i tez tylko podstawowe robimy bo te dodatkowe to i kasy trzeba i gwarancji nie ma że się nie zachoruje
Miłego wieczorku Dziewczęta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...