Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewuszki
Kasiula najlepsze życzenia urodzinowe! dużo zdrowia i miłości dla całej Twojej rodzinki 😘
Asiulko dużo zdrówka i wytrwałości życzę, oby wszystko było dobrze 😘
Wojtasowi wyłazi drugi ząb i mamy jazdę bez trzymanki, szkoda mi go bardzo a ja po całym dniu i kompletnie nieprzespanej nocy wyglądam i chodzę jak zmora. dzisiaj już dałam mu nurofen na noc, mam nadzieję, że pomoże nam obojgu pospać troszku.
Maksiowi Anycool gratulujemy pierwszych kroczków 🙂Okaa podziwiam, już tyle schudłaś! super, oby nie było efektu jojo, ale czytałam że dieta Dukana jest bardzo skuteczna i jeśli się ją przestrzega efekt jojo nie grozi, Sara a tobie powodzenia przy kapuście 🙂 ja już od trzech dni nie robię szóstek weidera 😁 już mi się odechciało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wiojojka 6 waidera to cudo nie przestawaj - masz oklaska na zachete - a za miesiac chce fotke brzuszka - 🤪 a brzuszek juz niedlugo bedziesz miala jak marzenie a te laski ktore dietuja to zamiast diety by pocwiczyly to efektu jojo nie bedzie - bo skutecznej diety NIE MA taka NIE ISTNIEJE jest super przez 2-3 tyg waga leci na leb na szyje bo organizm wariuje nie wie co sie z nim dzieje ,pozniej staje na nastepne 2-3 tyg albo idzie ciut w gore a my twierdzimy ze mimo ze dietujemy nic nie chudniemy i dieta w kąt a w tedy efekt jojo murowany 😎 😎 😎 wiec jesc wszystko i cwiczyc a mysle ze przy maluchach i tak jestesmy wystarczajaco w ruchu wiec kochane do tego 6 weidera i laski nie z tej ziemi 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wjojojka życzę by Wojtuś przespał nockę..by mamusia odpoczęła..U nas też drugi ząbek się wykluwa..już go czuć pod palcami..ale jeszcze nie widzę..mały kawałek dopiero się wyłonił..Mały też strasznie często wstaje..ale w ciągu dnia na szczęście pogodny..
Anycool ja za dietami też nie jestem..ale po ciąży przez tabletki anty(dla kobiet karmiących piersią)przybrałam i za nic nie mogłam zgubić kilku kg..a dokładnie marzyło mi się zrzucić 8/9kg..no i postanowiłam zrobić dietę..póki co nie żałuję..schudłam już 5kg..także mało co zostało..i wiem że jest efekt jojo..ale dlatego wybrałam dukana by uniknąc tego jojo..zobaczymy jak to będzie..ale będę się starała z całych sił by nie mieć efektu jojo..bo pragnę dobrze wyglądać..czego same ćwiczenia by mi nie dały..jak osiągnę swój cel w wadze to wtedy ostro wezmę się za ćwiczenia by ciało ładnie wyglądało..bo niestety nadal po ciąży nie jest za atrakcyjne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
Co raz więcej człapiących bobasków ale fajnie.. 🙂 Maksiu słodziak..z Kamilem fajni kumple.. 🙂
Anochi ja zamawiałam na polski adres i nie wiem czy coś przyszło..więc nie pomogę ich ocenić..chociaż kiedyś koleżanka moja mi mówiła że są dobre i chłonne..że jedyny minus to że te przylepy się odczepiały jej..

dzięki Okaa 🙂 każda opinia się przyda 🙂

co do słoiczków tomy kupujemy głównie Gerbera, bo Ala je najbardziej lubi (chyba przez to, ze mają niebieska nakrętkę 😉)
a ja dzisiaj mam 5 dzień 6 weidera 😁 ciekawe ile wytrzymam 😜
Wojtusiu ząbkuj szybko i by nie bolało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiula2 napisał(a):
co to za dieta szóstkowa??bo mnie zaciekawiłyscie??

żadna dieta, tylko ćwiczenia na brzunio 😉
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/7c040b61/cwiczenia-brzuch.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/7c040b61.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane !!!! 🙂!!!!!
Wybaczcie że mnie tyle nie było ale wyjechaliśmy sobie do znajomych do Łodzi na wypad wekendowy 🙂 🙂 🙂
JERZU wczoraj skończył 7 miesiąc 🙂 🙂 🙂 ale nadal nie pełza nie mówiąc już o czworakowaniu 😞 😞 za to zrobił się bardzo pogodny i radosny 🙂 🙂 🙂
My nadal cyc i słoiczkowe zupki jakoś nie mogę się zebrać do gotowania 😞
Pozdrawiam serdecznie i składam Wszystkim zaległe życzenia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂

JERZYKOWI STO LAT 🙂

Wiojojka, trzymam kciuki za Wojtusia, ja też dawałam Dominikowi czopki na noc i przesypiał spokojnie noc 🙂

Co do słoiczków to tez słyszałam nieciekawe opinie na temat Gerbera, ale co mam poradzić jak mój francuski piesek nie ruszy niczego z innej firmy oprócz Gerbera 😁

Anycool podsunełaś mi dobry pomysł, teraz kamera będzie czekała w pogotowiu , bo w każdej chwili może zacząć raczkować, bo biedny bardzo się stara 🤔

miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara85 napisał(a):
anochi życzę wytrwałości w a6w 😉

hehe, przyda się, ostatnio moją motywacją jest maż 😜 głupio przy nim ćwiczyć, ale od razu pokazuję mu, że coś z sobą robię, a on tylko piwko pije 🙃
Rusałka sto lat dla Jerzyka 😁 ma swój czas do raczkowania, korzystaj póki maluch siedzi w miejscu, bo moja to zagląda do wszystkich kątów i wyciąga każdy paproch 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem,

ja jak zwykle w biegu 🙂 mój brzdac od tygodnia zasuwa na czworakach jak ja pierdziu... 😉 nawet na minute nie mozna go zostawic bo juz jest w innej czesci pokoju. na przewijaku sa cyrki, bo lezec nie chce. wanienke przenieslismy do łazienki, bo siedzi i pluska łapkami tak ze wszyscy i wszystko dookoła mokre.ząbków jak nie było tak nie ma, a ślina leci hektolitrami 😉

wczoraj poraz pierwszy zjadł jogurt naturalny-taki dla dorosłych zmiksowany z bananem- smakowało mu i wszystko gra, natomiast słoiczek z łososiem mu nie podchodzi- pierwszy raz widziałam odruch wymiotny u mojego szkraba, więc na razie rybom mówimy nie 😉 spróbowalismy też chrupki kukurydziane- przekładał z rączki do rączki, ale nie był zainteresowany jedzeniem, wiec jem od wczoraj chrupki ja, bo kupiłam mega pakę hehe

mamy też nową zabawę. siedzimy z mężem naprzeciwko siebie- on pod jedną ścianą pokoju, ja pod drugą, a młody miedzy nami i turlamy do siebie butelke plastikową, a młody za nią czworakuje i ma wielką radochę 🙂

pozdrawiamy cieplutko, chorym życzymy duuużo zdrówka, a solenizantom wszystkiego co najlepsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki,

solenizantom serdeczne życzenia 🙂
co do słoiczków, to ja daję małej i z gerbera i z bobovity i z hippa, i nie ma żadnych problemów, w bobovicie czasami wkurza mnie ten "kożuch" jak się otworzy słoiczek, ale jak się go wyrzuci to reszta jest super.

Widzę, że coraz więcej dzieciaczków już łazi na czworaka. Super, gratulację dla wszystkich. Moja na razie przesuwa się wokół własnej osi jak leży na brzuszku, lub do tyłu trochę pełznie. ciekawe kiedy ruszy do przodu 🙂
Ika, super zabawa z tą butelką 🙂 a co do ząbków, to u nas też brak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
dziewczyny mam pytanie czy dostałyście już dzienny zestaw pieluszek Sleep&Play ?
pisałam Wam wcześniej, że biorę udział w kampanii Streetcom i chętnie poznałabym Waszą opinię o tych pieluszkach, tylko piszcie szczerze 😉

hej ponawiamy pytanie 🙂 dostałyście już w ogóle te pampersy? bo wiem, zę bardzo długo idą i jeszcze niektóre moje znajome nie dostały 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
anochi napisał(a):
dziewczyny mam pytanie czy dostałyście już dzienny zestaw pieluszek Sleep&Play ?
pisałam Wam wcześniej, że biorę udział w kampanii Streetcom i chętnie poznałabym Waszą opinię o tych pieluszkach, tylko piszcie szczerze 😉

hej ponawiamy pytanie 🙂 dostałyście już w ogóle te pampersy? bo wiem, zę bardzo długo idą i jeszcze niektóre moje znajome nie dostały 😠


my tez nie dostalismy a w sumie na 3 adresy by mialy przyjsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool napisał(a):
anochi napisał(a):
anochi napisał(a):
dziewczyny mam pytanie czy dostałyście już dzienny zestaw pieluszek Sleep&Play ?
pisałam Wam wcześniej, że biorę udział w kampanii Streetcom i chętnie poznałabym Waszą opinię o tych pieluszkach, tylko piszcie szczerze 😉

hej ponawiamy pytanie 🙂 dostałyście już w ogóle te pampersy? bo wiem, zę bardzo długo idą i jeszcze niektóre moje znajome nie dostały 😠


my tez nie dostalismy a w sumie na 3 adresy by mialy przyjsc

qrcze 😞 wiem, ze np z jednej małej miejscowości zamawiały dwie osoby, jedna jeszcze nie dostała a druga dopiero wczoraj, więc może na dniach w końcu dojdą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale piękna dziś u nas pogoda..pospacerowaliśmy tylko godzinkę..w tym 15minut wokół domu na rączkach..Mały coś marudził w spacerówce..nie wiem czemu..może za grubo ubrany????no i słonko kiedy do oczek świeciło też się wściekał..ale za to na rękach pełna obserwacja wszystkiego w okół..i tylko wydobywał z siebie swoje tyy..tyyy..to chyba taka fascynacja hehe..
Anycool ja na początku jak robiłam małemu sama to kilka razy spróbował i nie chciał..teraz już coraz lepiej..choć są dni kiedy na dwa razy muszę podać by zjadł..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tez jeszcze nie dostalismy... mam wyniki z tej proby potowej w kierunku muko..... na szczescie nie ma tej paskudnej choroby uffff ulga taka ze az hej.... w niedziele idziemy do szpitala na 2 dni maly bedzie mial bronchoskopie moze to wyjasni co mu dolega.... produkuje nadmiar wydzxieliny mimo ze go oklepuje to nic nie daje bo przydalo by sie odsluzowac ehhh a ja tego robic nie moge u nas w przychodni tez nie maja a do szpitala na to jezdzic nie moge i nie wiem co teraz... hmmm moze ja go zle oklepuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
anochi napisał(a):
dziewczyny mam pytanie czy dostałyście już dzienny zestaw pieluszek Sleep&Play ?
pisałam Wam wcześniej, że biorę udział w kampanii Streetcom i chętnie poznałabym Waszą opinię o tych pieluszkach, tylko piszcie szczerze 😉

hej ponawiamy pytanie 🙂 dostałyście już w ogóle te pampersy? bo wiem, zę bardzo długo idą i jeszcze niektóre moje znajome nie dostały 😠


ja uzywałam tych pamperów jakies 3 mies. temu. w sumie ok, ale strasznie cienkie mi sie wtedy wydawały. mój brzdąc je czasami przesikiwał, ale w tamtym okresie wszystkie raz na jakis czas przesikiwał. ja tez czekam na paczke ze streetcomu- juz ok. 3 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciliśmy ze szczepienia, ostatnie do roczku ufff o ile nie zdecydujemy sie na pneumokoki. mateusz waży 8230

trzymam kciuki za hubcia, oby w koncu był zdrowiutki!!

sabcia, jak ja zazdroszcze tych dodatkowych metrów, nawet kosztem zamieszania związanego z przeprowadzką 🙂 mi coraz bardziej brakuje 3 pokoju, żebym chociaz miała kuchnie zamykaną.. zasrane aneksy. nie ma gdzie sie odizolowac. w jednym pokoju mały spi, w drugim mąż dzis bedzie oglądać mecze, a ja... no nic zostaje mi łazienka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ika79 napisał(a):
anochi napisał(a):
anochi napisał(a):
dziewczyny mam pytanie czy dostałyście już dzienny zestaw pieluszek Sleep&Play ?
pisałam Wam wcześniej, że biorę udział w kampanii Streetcom i chętnie poznałabym Waszą opinię o tych pieluszkach, tylko piszcie szczerze 😉

hej ponawiamy pytanie 🙂 dostałyście już w ogóle te pampersy? bo wiem, zę bardzo długo idą i jeszcze niektóre moje znajome nie dostały 😠


ja uzywałam tych pamperów jakies 3 mies. temu. w sumie ok, ale strasznie cienkie mi sie wtedy wydawały. mój brzdąc je czasami przesikiwał, ale w tamtym okresie wszystkie raz na jakis czas przesikiwał. ja tez czekam na paczke ze streetcomu- juz ok. 3 tyg




My ich cały czas używamy, a co to za akcja, że można je dostać? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć cześć
U nas też ząbków nadal brak 😞 za to mały wygadany że ho ho zapewne w mamusię 🙂
Używam pieluszek Slep&Play na dzień a na noc Pampersy Active Baby 4 🙂 i nie narzekam 🙂
Kolejny dzień za Nami 🙂
DZIĘKUJEMY za życzenia i ślemy pozdrowienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...