Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ach mnie nie było ponad tydzień i tylko Anochii ( o mnie wspomniała za co bardzo dziękuję), więc niestety, ale to forum jakoś przymiera...
Miałam dać fotkę Amelki , ale sorki nie bardzo mam czas. Dam na pewno jak się uporam z tym wszystkim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sabcia napisał(a):
Ach mnie nie było ponad tydzień i tylko Anochii ( o mnie wspomniała za co bardzo dziękuję), więc niestety, ale to forum jakoś przymiera...
Miałam dać fotkę Amelki , ale sorki nie bardzo mam czas. Dam na pewno jak się uporam z tym wszystkim...

straszne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj niedoczekam, nie ma ochoty dupki podnosic,jedynie co to juz proboje z lozeczka wyleciec... chwyta sie i podsciaga i jak zrobi bum kiedys to bedzie placz..
cos ostatnio nie chce mi jesc, ma odruchy wymiotne nie chce ani zupki alni owoca ani mleka. mleko jej wwciskam na spaniu a tak to podjatda to co ja jem,czasami uda mi sie ja oszukac, widzi ze ja jem to daje jej np jej jogurta i zje a tak to skaranie....
W poniedzialek idziemy na kontrole zobaczymy ilemoja 8 miesieczna nmala wazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podrzucam kilka zdjec ze spacerku i jedno z dzisiaj jak zajjadala banana
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/5efd4697/sam_0047.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/5efd4697.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/372f94c2/sam_0052.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/372f94c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/3b74cc87/sam_0097.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/3b74cc87.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/df81b21e/sam_0189.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/df81b21e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/989a9dd4/sam_0189.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/989a9dd4.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julcia pięknie je bananka 🙂 musze mojej dać 🙂
dzisiaj wybrałam sie na spacer w spacerówce, ale Ala do końca nie umie siedzieć i ciągle mi zjeżdżała 😞 bo pas między nóżkami był za daleko dla niej, eh marudze z tym wózkiem 😜
Sabcia rozpakowana już jesteś?

dziewczyny zamiast marudzić ożywmy to forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Julka wcina fajnie 🙂 też muszę wreszcie małej dać banana.
Sabcia, przecież wiedziałyśmy, że jesteś zajęta przeprowadzką, dlatego nie pytałyśmy się o Ciebie...
Anochi, to może jeszcze poczekaj z tą spacerówką aż mała trochę podrośnie... ja wciąż wożę w gondoli, Łucja na spacerze z reguły śpi, a jak się obudzi, to patrzy na drzewa, nie protestuje jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka napisał(a):
Ale Julka wcina fajnie 🙂 też muszę wreszcie małej dać banana.
Sabcia, przecież wiedziałyśmy, że jesteś zajęta przeprowadzką, dlatego nie pytałyśmy się o Ciebie...
Anochi, to może jeszcze poczekaj z tą spacerówką aż mała trochę podrośnie... ja wciąż wożę w gondoli, Łucja na spacerze z reguły śpi, a jak się obudzi, to patrzy na drzewa, nie protestuje jeszcze 🙂

cały czas się zastanawiam, ale Ala na spacerze praktycznie nie śpi i chce oglądać świat, wszystko ją ciekawi 😉 chyba jeszcze chwile pojeżdżę w gondoli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
Mufka napisał(a):
Ale Julka wcina fajnie 🙂 też muszę wreszcie małej dać banana.
Sabcia, przecież wiedziałyśmy, że jesteś zajęta przeprowadzką, dlatego nie pytałyśmy się o Ciebie...
Anochi, to może jeszcze poczekaj z tą spacerówką aż mała trochę podrośnie... ja wciąż wożę w gondoli, Łucja na spacerze z reguły śpi, a jak się obudzi, to patrzy na drzewa, nie protestuje jeszcze 🙂

cały czas się zastanawiam, ale Ala na spacerze praktycznie nie śpi i chce oglądać świat, wszystko ją ciekawi 😉 chyba jeszcze chwile pojeżdżę w gondoli 😉



Nie, no ja sobie już nie wyobrażam Kamila w gondoli 🙂 Super jest jak tak sobie ogląda wszystko wokół, z każdym dniem jest bardziej zapatrzony na auta, tramwaje, ptaki... 🙂 Jak już go to zaczyna usypiać 🙂 to go kładę na półleżąco. Anochi a na półleżąco w spacerówce nie byłoby dobrze Ali?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ale jestem obżarta, pierś z kurczaka z serem i z pieczarkami mieliśmy dzisiaj na obiadek 😜 uwielbiam mmmmmm 😉
WOjtuś też z taką ciekawością rozgląda się, obserwuje samochody, kiedy spacerujemy po parku wierci się , krzyczy, tam drzewa stoją nieruchomo, nic się nie dzieje.. za to na mieście taki zaciekawiony obserwuje wszystko 🙂
a Julcia fajniuchna 🙂 co to ma za bransoletkę na rączce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli1978 napisał(a):
anochi napisał(a):
Mufka napisał(a):
Ale Julka wcina fajnie 🙂 też muszę wreszcie małej dać banana.
Sabcia, przecież wiedziałyśmy, że jesteś zajęta przeprowadzką, dlatego nie pytałyśmy się o Ciebie...
Anochi, to może jeszcze poczekaj z tą spacerówką aż mała trochę podrośnie... ja wciąż wożę w gondoli, Łucja na spacerze z reguły śpi, a jak się obudzi, to patrzy na drzewa, nie protestuje jeszcze 🙂

cały czas się zastanawiam, ale Ala na spacerze praktycznie nie śpi i chce oglądać świat, wszystko ją ciekawi 😉 chyba jeszcze chwile pojeżdżę w gondoli 😉



Nie, no ja sobie już nie wyobrażam Kamila w gondoli 🙂 Super jest jak tak sobie ogląda wszystko wokół, z każdym dniem jest bardziej zapatrzony na auta, tramwaje, ptaki... 🙂 Jak już go to zaczyna usypiać 🙂 to go kładę na półleżąco. Anochi a na półleżąco w spacerówce nie byłoby dobrze Ali?

dawałam ja na półleżąco, ale też zjeżdżała i tak dziwnie kręgosłup miała wygięty ;( nic będe kombinować, albo jakoś przeszyję ten pas między nóżkami albo coś z poduszkami pokombinuję albo wrócimy do gondoli 😉
a my dzisiaj znowu na nartkach byłyśmy 😉 chyba ostatni raz w tym sezonie 😉 dziwnie tak jeździć jak na około sucho i bez śniegu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂czesc babole
my po ciezkiej nocy i dniu,mala mila rano biegunke,pozniej wymiotowala i za caly dzien spala 25min,ale terz padla,a ja jestem tak zmeczona jakbym caly dzien fizycznie pracowla 😮
Anochi to masz przechlapane ze spacerowka,ja mam taka co sie regulujeszelki,ale mala w niej nie chce siedziec bo mnie nie widzi i w srode jestem umowiona na ogladanie wozka takiego innego,mam nadzieje ze malej spasuje 🤨 🤨 🤨
musze sie pochwalic,ze we wtorek ide do fryzjera po prawie 8mc ☺️ ☺️,chyba zapomnialam jak to jest ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
dziewczyny ktore same gotuja dzieciom to dodajecie wywar z miesa do zupek czy nie?bo ja zamierzam zaczc gotowac 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobiety
Faktycznie jakoś tu ostatnio nie ma ruchu..
Sabcia pokaż jakieś fotki nowego mieszkania.. 🙂
Anochi kurcze to faktycznie Ala musi być maleńka..bo my mamy te same wózki a mój maluch dobrze siedzi w spacerówce..
Wjojojka ja też uwielbiam dewolaje mmmm..narobiłaś smaka a ja na diecie..a co do diety to mam już 63kg 😁 zaczynałam z 68..
Siyarowi jednego ząbka już widać..a drugi zaczyna się przebijać..Będzie gryzł mamusię..
Julka słodka..a Kamil i Maxiu duże chłopaki.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka napisał(a):
hej
ale jestem obżarta, pierś z kurczaka z serem i z pieczarkami mieliśmy dzisiaj na obiadek 😜 uwielbiam mmmmmm 😉
WOjtuś też z taką ciekawością rozgląda się, obserwuje samochody, kiedy spacerujemy po parku wierci się , krzyczy, tam drzewa stoją nieruchomo, nic się nie dzieje.. za to na mieście taki zaciekawiony obserwuje wszystko 🙂
a Julcia fajniuchna 🙂 co to ma za bransoletkę na rączce?




ha! też takie danie robię-zapiekam w piekarniku 🙂 baaaardzo smaczne!! Wjojojka Twój Wojtuś też zdolniacha !!!!!! super drepta na czworaka na tym filmiku-wychodzi na to że młodsze dzieciaczki są szybsze od tych starszych 😁 -wiadomo, każde w swoim tempie ale Wojtuś też chyba drobniejszy jest niż np. mój Kamilek 🙂 w środę idziemy na szczepienie to się dowiemy ile urósł nam od stycznia 🙂
Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evie napisał(a):
🙂czesc babole
my po ciezkiej nocy i dniu,mala mila rano biegunke,pozniej wymiotowala i za caly dzien spala 25min,ale terz padla,a ja jestem tak zmeczona jakbym caly dzien fizycznie pracowla 😮
Anochi to masz przechlapane ze spacerowka,ja mam taka co sie regulujeszelki,ale mala w niej nie chce siedziec bo mnie nie widzi i w srode jestem umowiona na ogladanie wozka takiego innego,mam nadzieje ze malej spasuje 🤨 🤨 🤨
musze sie pochwalic,ze we wtorek ide do fryzjera po prawie 8mc ☺️ ☺️,chyba zapomnialam jak to jest ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
dziewczyny ktore same gotuja dzieciom to dodajecie wywar z miesa do zupek czy nie?bo ja zamierzam zaczc gotowac 🤨 🤨




..wszędzie piszą że należy dodawać odrobinę oliwy najlepiej z oliwek lub masła-małym dzieciom nie należy ograniczać tłuszy-kiedyś posyłałam linka z tematem żywienia maluchów....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evie napisał(a):
🙂czesc babole
my po ciezkiej nocy i dniu,mala mila rano biegunke,pozniej wymiotowala i za caly dzien spala 25min,ale terz padla,a ja jestem tak zmeczona jakbym caly dzien fizycznie pracowla 😮
Anochi to masz przechlapane ze spacerowka,ja mam taka co sie regulujeszelki,ale mala w niej nie chce siedziec bo mnie nie widzi i w srode jestem umowiona na ogladanie wozka takiego innego,mam nadzieje ze malej spasuje 🤨 🤨 🤨
musze sie pochwalic,ze we wtorek ide do fryzjera po prawie 8mc ☺️ ☺️,chyba zapomnialam jak to jest ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
dziewczyny ktore same gotuja dzieciom to dodajecie wywar z miesa do zupek czy nie?bo ja zamierzam zaczc gotowac 🤨 🤨




..wszędzie piszą że należy dodawać odrobinę oliwy najlepiej z oliwek lub masła-małym dzieciom nie należy ograniczać tłuszy-kiedyś posyłałam linka z tematem żywienia maluchów....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...miało być "dzieciom nie wolno ograniczać tłuszczy" 🙂 i sorki -cos kliknęłam za szybko i dwa razy wskoczyło to poprzednie. 😞
SPOKOJNEJ NOCKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę wprawdzie monolog ale wrzucę Wam pewien temat z którym "walcze" już od 2 tygodni odkąd to prawie nie zaserwowałam Kamilkowi kaszki której termin przydatności minął niemal 2 miesiące temu!!!!!!!!! 😠 Napisała do serwisu konsumenta HIPP wysłałam im fotkę ...przeterminowane kaszki nadal można kupić w jednym ze sklepów (bo produkty po terminie spotkałam i w "Piotr i Paweł" i w "Alma" -byłam w szoku jak zobaczyłam je wczoraj nadal na półce-wezwałam Panią kierownik która ze spokojem powiedziała że"dziękuję-zajmę się tym....." 😠

a oto fragmenty "batalii" z HIPPEM......
(NALEŻY CZYTAĆ OD DOŁU 😉 )

"Dzień dobry,
poniżej korespondencja jaka została przygotowana do wysłania do Pani w piątek.
Nasi przedstawiciele rozmawiali z kierownikami sklepów, jednak jak widać nieskutecznie. Mimo wszystko chcielibyśmy zapewnić Panią, iż zawsze mamy na uwadze dobro naszych klientów i staramy się aby nasi klienci byli właściwie traktowani na każdym etapie styczności z produktem HiPP, jednak jak widać w przedstawionym przez Panią przypadku nie zawsze to można egzekwować w wymienionych przez Panią sklepach.

Pozdrawiam serdecznie
Weronika Weremko-Oszuścik
Serwis dla Rodziców
HiPP Polska

Od: izabela wojcik
Wysłano: Pt 2011-03-11 14:48
Do: serwis
Temat: FW: przeterminowane


Szanowna Pani Magdaleno,

dziękujemy za dokładne dane sklepów. Dzięki temu nasi przedstawiciele w Poznaniu mogli tę sprawę wyjaśnić z kierownikami poszczególnych sklepów, jak również skontrolować półki, pod kątem terminów przydatności. Jednak nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości.

Zgadzamy się z Panią zdecydowanie, że w sprzedaży nie mają absolutnie prawa znaleźć się produkty po upływie terminu przydatności. Każdy sprzedawca/sklep jest bezwzględnie zobowiązany do pilnowania terminów produktów, oferowanych do sprzedaży.

Nasi przedstawiciele poprosili kierowników sklepów o skrupulatne sprawdzanie terminów produktów HiPP, aby nasi klienci mogli być zadowoleni z produktów, które kupują.

Bardzo dziękujemy za zgłoszenie, dzięki któremu mieliśmy możliwość wyjaśnić tę sytuację i mamy nadzieję zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości.

Pozdrawiam serdecznie

Izabela Wójcik

Serwis dla Rodziców HiPP


Wysłano: So 2011-03-12 16:54
Do: serwis
Temat: PRZETERMINOWANE PRODUKTY I LEKCEWAŻENIE SPRAWY!!

W DNIU DZISIEJSZYM BYŁAM NA ZAKUPACH W "PIOTR I PAWEŁ" PRZY UL. MARCELIŃSKIEJ W POZNANIU O KTÓRYM JUŻ PAŃSWU PISAŁAM I NADAL STAŁ NA PÓŁCE TAM SŁOICZEK Z KASZKĄ NA DOBRANOC O SMAKU WALILIOWYM Z DATĄ PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA 15.01.2011!!!!!!!!!! ROZUMIEM, ŻE TAK TRAKTUJECIE PAŃSTWO SPRAWĘ NIEPOWAŻNIE, ŻE NIE ZROBILIŚCIE NIC!!!!!!! PRZEZ TYDZIEŃ. DZISIAJ ZGŁOSIŁAM SPRAWĘ PANI KIEROWNIK SKLEPU MOŻE WRESZCIE ŁASKAWIE ZDEJMIE Z PÓŁEK PRZETERMINOWANE PRODUKTY DLA 4 MIESIĘCZNYCH NIEMOWLĄT!!!
ZAWIODŁAM SIĘ BO PO RAZ KOLEJNY LEKCEWAŻY SIĘ KLIENTÓW!
NA SZCZĘŚCIE ŻADNA Z MOICH ZNAJOMYCH ANI JA NIE ZAKUPI JUŻ PAŃSTWA PRODUKTÓW SKORO MACIE GDZIEŚ TAKIE SPRAWY I DOBRO KLIENTA-W TYM WYPADKU KILKUMIESIĘCZNEGO DZIECKA!

😞

Dnia 8 marca 2011 11:52 "serwis" napisał(a):

Szanowna Pani Magdaleno,
Bardzo dziękujemy za to zgłoszenie. Oczywiście nie maja prawa znaleźć się w obrocie handlowym produkty, których termin przydatności już upłynął. Sklep jest bezwzględnie zobowiązany, aby do takiej sytuacji nie dopuścić. Jesteśmy również oburzeni tym faktem, dlatego jeszcze raz bardzo dziękujemy, że nas Pani o tym poinformowała. Sprawę przekażemy naszym przedstawicielom w Poznaniu, aby tę sprawę jak najszybciej wyjaśnili. Bardzo proszę tylko o podanie adres sklepów, które Pani wymieniła oraz jeśli Pani pamięta dokładnej nazwy wspomnianej zupki.


Z poważaniem
Izabela Wójcik
Specjalista Nauk o Żywieniu
Dział Marketingu


HiPP Polska Sp. z o.o.
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa


Szanowni Państwo!

Mam 7 miesięcznego synka. Od 2 miesięcy zaczęłam kupywać produkty dla niemowląt w słoiczkach w zasadzie najpierw z Bobo vita i gerbera a później z Państwa firmy HIPP. Dochodzę do wniosku, że nie dba się należycie o bezpieczeństwo najmłodszych dzieci! Miałam przykre epizody z soczkiem z Bobo vita a teraz z Państwa produktami!
Kupiłam 5 dni temu PRODUKT:"KASZKA MANNA Z MLEKIEM WANILIOWA" W SKLEPIE PIOTR I PAWEŁ (do tej pory uważałam za"lepszy" sklep..) w POZNANIU. KASZKA MIAŁA DATĘ PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA 15.01.2011!!!!!!!!!!! 2 DNI TEMU W ALMIE NA PÓŁCE RÓWNIEŻ STAŁY PRODUKTY-ZUPKI Z DATĄ WAŻNOŚCI ZE STYCZNIA!!!!!!!!!!!!!!!!! SKLEPY TO LEKCEWAŻĄ!! CZY PAŃSTWO NIE MAJĄ SWOICH SERWISANTÓW KTÓRZY PILNUJĄ TAKICH SPRAW, BO 2 MIESIĄCE PO TERMINIE WAŻNOŚCI W PRZYPADKU PRODUKTU DLA 4-6 MIESIĘCZNEGO NIEMOWLĘCIA TO DUŻO!!!!!!!!!!!!!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
Wiojojka napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=pcuwKZMkjoY

rewelacja 😁 mozemy już urządzać wyścigi 😉
a co do pasów, to ściągnęłam na maxa a i tak za luźne 😉 chyba wyciągnę trochę pasa z tyłu i zawiąże na supeł i tak je skrócę 😉 eh jakoś nie jestem pewna czy już spacerówka będzie dobra, qrcze ale jestem marudna 😉



Wiojojka wow , mój to nawet jeszcze nie pełza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...