Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Okaa jesz normalnie tylko pijesz tą cytrynę, nie powinno jej się rozcieńczać z wodą, głównie robię to dla poprawy cery niż schudnięcia, ponoć sprawdza się przy problemach ze skórą takich jak wypryski, ziemista cera, naczynka) jak schudnę to fajnie, ale głownie chodzi mi o ten pysk mój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak ząbek juz jest, piękna dolna jedyneczka 🙂 i powiem wam, że nie było aż tak źle, duuużo ślinienia, wkładanie do buzi wszystkiego co popadnie, ale na szczęście obyło się bez gorączki i strasznego bólu Wojcieszka. Dał radę mój dzielny chłopczyk 🙂 wyobrażałam sobie, że będzie gorzej, ale jak wiadomo każdy maluszek inaczej przezywa ząbkowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
Mufcia prawdopodobnie przyjadę po13 🙂 jak będe wyjeżdżać to jeszcze wyślę Ci smska i wtedy będę za ok 30-40 min
hej, już się cieszę na spotkanie, mam nadzieję, że Łucja się rozpogodzi, bo na razie jakaś marudna jest 🤢 nie chce zasnąć mimo, że jest zmęczona, może jeszcze wyskoczę na krótki spacerek z nią. To czekam na smska od Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka napisał(a):
anochi napisał(a):
Mufcia prawdopodobnie przyjadę po13 🙂 jak będe wyjeżdżać to jeszcze wyślę Ci smska i wtedy będę za ok 30-40 min
hej, już się cieszę na spotkanie, mam nadzieję, że Łucja się rozpogodzi, bo na razie jakaś marudna jest 🤢 nie chce zasnąć mimo, że jest zmęczona, może jeszcze wyskoczę na krótki spacerek z nią. To czekam na smska od Ciebie 🙂

spokojnie idź na spacer, my się powoli zbieramy, ale z pół godziny (jak nie więcej) nam to jeszcze zajmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
Kasia ja też przeginałam..potrafiłam iść i 3dni z rzędu..a na ogół często co drugi dzień..później w końcu 2razy na tydzień..a teraz na buzi mam mnóstwo pieprzyków..
Wjojojka dziękuję
to u mnie było gorzej..dorobiłam się czerniaka i miałam operację...na twarzy!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jakiej konsystencji posilki Wasze dzieci jedza?,bo bylam dzis na wazeniu i kobieta pyta mnie co mala zjada wiec jej powiedzialam,a ona mi mowi ,ze Evie ma zjadac to co my i rozdrobnione ale nie gladkie,do reki mam jej dawac np.tosta z serem itp,probowalam dac biszkopta ale ona nie chce,fascynacja chrupkami jej przeszla
ja juz sama niewiam co i jak
a moja zuzia wazy 8.42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evie napisał(a):
dziewczyny jakiej konsystencji posilki Wasze dzieci jedza?,bo bylam dzis na wazeniu i kobieta pyta mnie co mala zjada wiec jej powiedzialam,a ona mi mowi ,ze Evie ma zjadac to co my i rozdrobnione ale nie gladkie,do reki mam jej dawac np.tosta z serem itp,probowalam dac biszkopta ale ona nie chce,fascynacja chrupkami jej przeszla
ja juz sama niewiam co i jak
a moja zuzia wazy 8.42




Mój Kamil je "słoiczki" i oczywiście ich zawartość to papki o "modzie' żeby po 6 miesiącu podawać dziecku duże kawałki warzyw słyszałam ale żeby 7 miesięczne dzieci miały jeść tosty???? 🤪 Ciewkawe czy ta psychiczna kobieta długo się leczy.. 😠 Sory-lae takie jest moje zdanie co do jej gadki.. wiadomo że stopniowo będę wprowadzać większe kawałki ale do kanapek jeszcze mamy troche czasu 😁
Co do diety to nie stosuję bo karmię i nigdy nie stosowałam żadnej "nazwanej" każda z nich jest dla mnie trochę śmieszna z samego założenia, że coś jeść czegoś nie itp. Wystarczy przez kilka tygodni jeść mniej kalorii niż się jest w stanie spalić i nie jeść na 4 godziny przed snem, dużo wody pić tylko i waga leci "mordką na pyszczek" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez nie dałabym tosta,, to chyba jeszcze za wcześnie.
diety są chyba po to, żeby jakoś pomóc człowiekowi ogarnąć, niektórym jest łatwiej odchudzać się z dietą innym nie, ja należę do tych osób którym dieta nie służy, nie umiem po prostu według jakiś zasad jeść,
moja najlepsza dieta to taka jak wasze, mniej jeść, żadnych słodyczy, nie jedzenie kolacji i ruch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ups, jak pusto
a my po wizycie u Mufki i Łucji 🙂 było bardzo przyjemnie, dziewczyny znowu się troszkę zaczepiały 😉 i później poszłyśmy jeszcze na spotkanie kangurów, wypiłyśmy kawkę i Łucja isę rozgadała 😉 trzeba w końcu pomyśleć o ogólnoforumowym spotkaniu 😉
ja nadal podaję papki, chociaz ostatnio kupiłam złoty rosołek po 6 miesiącu i o dziwo nie było papki tylko bardzo mocno rozdrobnione warzywka, Ala część zjadła, ale jak już zostało same gęste to na nie wiedziała co z tym zrobić i trzymała na języku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej, bardzo było miło nam gościć Ulę i Alusię - to mały słodki wulkan energii 🙂 zapraszamy znów.
a zapomniałyście kosteczek, no a ja zapomniałam tą płytkę zgrać.. napisz mi smsa z adresem, to wam to prześlę i jeszcze dorzucę dzisiejsze fotki plus filmik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka napisał(a):
hej hej, bardzo było miło nam gościć Ulę i Alusię - to mały słodki wulkan energii 🙂 zapraszamy znów.
a zapomniałyście kosteczek, no a ja zapomniałam tą płytkę zgrać.. napisz mi smsa z adresem, to wam to prześlę i jeszcze dorzucę dzisiejsze fotki plus filmik 🙂

wiem, że zapomniałyśmy ☺️ dopiero w domu sobie o tym przypomniałam 😞 jutro podeślę adres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
Mufka napisał(a):
hej hej, bardzo było miło nam gościć Ulę i Alusię - to mały słodki wulkan energii 🙂 zapraszamy znów.
a zapomniałyście kosteczek, no a ja zapomniałam tą płytkę zgrać.. napisz mi smsa z adresem, to wam to prześlę i jeszcze dorzucę dzisiejsze fotki plus filmik 🙂

wiem, że zapomniałyśmy ☺️ dopiero w domu sobie o tym przypomniałam 😞 jutro podeślę adres
ach tak to jest przy dzieciach, ja non stop czegoś zapominam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem 🙂

Oli, sliczne to zdjęcie w Twoim profilu 🙂

Wiojojka, jakie gotujesz zupki? tzn z jakich warzyw, bo o mięsku pisałaś. ja do tej pory głównie z marchwi z ryżem, kurczakiem i oliwą lub masełkiem, czasami ziemniak i brokuły. I tak sie zastanawiam jakie jeszcze warzywka i w jakich zestawach robić 🙂 a owoce świeże jakies podajesz? u nas króluje banan i jabłko. co jeszcze można o tej porze roku? a moze jeszcze jakies babeczki gotują?

pozdrawiam juz prawie wiosennie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłam ze mam jakiś lewy suwaczek :/ Mateusz urodził się 10 a ten wskazuje 3 dni do przodu. chyba krótszego lutego nie wzieli pod uwagę 🙂

wiojojka pytałas o mleku. u nas jest taki rozkład żarełka.
8-9 kaszka na 150 ml wody
czasami ok. 10-11 ciut mleczka z piersi lub sztucznego przed drzemką zazwyczaj 15 minutową
ok.12 (przed spacerkiem) deserek owocowy - cały słoiczek albo własnej roboty
ok.15-16 obiadek- podobnie jak z deserkiem
ok. 17-18 mleko sztuczne - bardzo różnie od 120 do 210 ml, albo piers, albo nic :P
ok. 19-20 kaszka na 150 ml wody + po chwili sztuczne ok. 60-90 ml
w nocy różnie, ostatnio próbuję go odzwyczajać od piersi w nocy, to zjada ok. 120ml mleka sztucznego albo o połnocy albo dopiero o 4, a potem ok.6-7 przed wyjsciem do pracy ciągnie cyca

mykam spać, bo jutro do pracy. trzymajcie sie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane!
Możemy prosić o głosy????
http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

baaardzo nam zależy na wygraniu chusty... przyda się przy mojej dwójce 🙂

pozdrawiam i dziękuję!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ika79 napisał(a):
Czołem 🙂

Oli, sliczne to zdjęcie w Twoim profilu 🙂

Wiojojka, jakie gotujesz zupki? tzn z jakich warzyw, bo o mięsku pisałaś. ja do tej pory głównie z marchwi z ryżem, kurczakiem i oliwą lub masełkiem, czasami ziemniak i brokuły. I tak sie zastanawiam jakie jeszcze warzywka i w jakich zestawach robić 🙂 a owoce świeże jakies podajesz? u nas króluje banan i jabłko. co jeszcze można o tej porze roku? a moze jeszcze jakies babeczki gotują?

pozdrawiam juz prawie wiosennie 😉

Ika u nas takie menu: marchewka, pietruszka, ziemniak, brokuł, kalafior, ryż, mieszam po dwa, trzy warzywa + mięsko lub żółtko z jajka ugotowane, łyżeczka prawdziwego masła lub łyżka oliwy z oliwek. z owoców świeżych tylko jabłko i banan póki co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko 🙂
my po pięknej nocy 🙂 Ala budziła się tylko o 2 i 6 😁, ach żeby jej tak zostało 😉
a tu zdjęcia z wczorajszego spotkania, na początku dziewczyny się tylko obserwowały, ale każda bawiła się osobno, dopiero później zaczęły się zaczepiać 😉
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/64321d11/obraz 012.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/64321d11.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/0905d493/obraz 007.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/0905d493.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/c97753d7/obraz 009.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/c97753d7.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...