Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej hoo
Byliśmy dziś na kontroli..i Siyar waży dokładnie tyle samo co Jerzyk.. 🙂 9140 i ma 72cm (od końca grudnia mały przybrał tylko pół kg i urósł 5cm)lekarz stwierdził że wszystko jest w najlepszym porządku..a jak tak dalej pójdzie to wyrośnie mi wysoki syn..(lekarz sugeruje 190cm..;p) oczywiście wszystko się okaże w swoim czasie..
Mały na dzień kobiet zrobił mi prezencik...a mianowicie kupkę do pampersioka bez mojej pomocy..(to jego pierwsza całkiem samodzielna kupka..)
No i u nas ząbkowanie pełną parą..w dzień dziubek w miarę spokojny i pogodny..ale pod wieczór marudny..płaczliwy..no cóż takie chyba uroki tego ząbkowania..
Wyżynają się chyba dwie dolne jedynki na raz..aa może z małym odstępem..lewą już czuć palcem..i jak postukałam łyżeczką to brzęczało..widzę tam paseczki..ranki..ale ząbka nie widzę..mimo że czuję i słyszę hehehe..Mały nie chce mi też za bardzo pokazać..tyle co się uda na szybko zobaczyć to gule opuchnięte..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no to chyba Szi pierwszy będzie miał ząbek z całej naszej trójki 🙂 oby wychodził szybko i bezboleśnie 😁
Mufka jutro będziemy tylko jeszcze nie wiem czy o 13 czy moze dopiero po 14, dowiem sie dopiero o 12 😞 i wtedy dam znać, pasuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
no to chyba Szi pierwszy będzie miał ząbek z całej naszej trójki 🙂 oby wychodził szybko i bezboleśnie 😁
Mufka jutro będziemy tylko jeszcze nie wiem czy o 13 czy moze dopiero po 14, dowiem sie dopiero o 12 😞 i wtedy dam znać, pasuje?
hej, jasne 🙂 będę czekać na wieści. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka napisał(a):
anochi napisał(a):
no to chyba Szi pierwszy będzie miał ząbek z całej naszej trójki 🙂 oby wychodził szybko i bezboleśnie 😁
Mufka jutro będziemy tylko jeszcze nie wiem czy o 13 czy moze dopiero po 14, dowiem sie dopiero o 12 😞 i wtedy dam znać, pasuje?
hej, jasne 🙂 będę czekać na wieści. 🙂

fajnie, dam znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow dzis ja pierwsza 🤪
nocka minela nam ok,mala spala od 20 do 6.50 z jednym karmieniem,pogoda znowu zapowiada sie super,ide dzis mala wazyc,zobaczymy ile przybrala 🙃
milego dnia kobiety 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobietki 🙂
My wczoraj byliśmy na szczepieniu, Domiś waży 8800 :P Ma już 5 ząbków i pracuje nad pozostałymi.
Ledwie mieści się w wózku i zastanwaim się nad spacerówką? Wasze dzieciaczki już cieszą się spacerówkami, czy jeszcze w gondolkach?
AAA... no i od poniedziałku DIETA KAPUŚCIANA!!!! Trzymajcie kciuki
P.S. Dla wszystkich solenizantów spóźnione życzenia i całusy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko 🙂
Sara Dominik chyba ma najwięcej ząbków a jeden z najmłodszych na forum 🙂
część dziewczyn korzysta ze spacerówek, ja tez chyba w tym roku zmienie wózek, mała mieści się w gondolę, ale ciągle chce w niej siedzieć, wiec wygodniej będzie jej w spacerówce, zresztą coraz cieplej jest 🙂 gondola i tak spełniła swoją rolę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉
pogoda piękna
Dominiś ma już tyle ząbków!! 🤪 super! oklask dla Dominika
my już wozimy się w spacerówce, Wojtuś ogląda świat i strasznie sie denerwuje kiedy słońce go razi, zasłania sie wtedy rączkami i krzyczy, szkoda ze nie mam parasolki do wózka.
powodzenia przy diecie kapuścianej, dla mnie to najgorsza z diet, dwa razy w życiu narobiłam sobie garu tej zupy i nawet jednego dnia całego nie wytrzymałam, przerobiłam potem na coś a la bigos i zajadaliśmy z Marcinem ze smakiem 😉
ja wymyśliłam sobie te ćwiczenia brzucha a6w, dzisiaj 7 dzień, pali brzuch jak cholerai taką dietę oczyszczającą, 1dzień- sok z 3 cytryn, drugi- 5 cytryn, 3 dzień 7 cytryn, 4 dzień 9 cytryn, 5 dzień 7 cytryn, 6 dzień 5 cytryn, 7 dzień 3 cytryn, i to wypijam,celem tej diety jest oczyszczenie organizmu z toksyn, poprawa wyglądu skóry i dwa kilo mniej, własnie Okaa a co ty masz za dietę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka napisał(a):
hej 😉
pogoda piękna
Dominiś ma już tyle ząbków!! 🤪 super! oklask dla Dominika
my już wozimy się w spacerówce, Wojtuś ogląda świat i strasznie sie denerwuje kiedy słońce go razi, zasłania sie wtedy rączkami i krzyczy, szkoda ze nie mam parasolki do wózka.
powodzenia przy diecie kapuścianej, dla mnie to najgorsza z diet, dwa razy w życiu narobiłam sobie garu tej zupy i nawet jednego dnia całego nie wytrzymałam, przerobiłam potem na coś a la bigos i zajadaliśmy z Marcinem ze smakiem 😉
ja wymyśliłam sobie te ćwiczenia brzucha a6w, dzisiaj 7 dzień, pali brzuch jak cholerai taką dietę oczyszczającą, 1dzień- sok z 3 cytryn, drugi- 5 cytryn, 3 dzień 7 cytryn, 4 dzień 9 cytryn, 5 dzień 7 cytryn, 6 dzień 5 cytryn, 7 dzień 3 cytryn, i to wypijam,celem tej diety jest oczyszczenie organizmu z toksyn, poprawa wyglądu skóry i dwa kilo mniej, własnie Okaa a co ty masz za dietę?


WOW jestem pod wrażeniem, taka dieta to nie dla mnie, nie dałabym rady... ale kapuściana dla mnie jest ok, stosowałam już kilka razy i było całkiem nieźle. ok 3-4 kg za każdym razem. Za to 6 weidera stosowałam dwa lata temu, dotrwałam tylko do połowy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka napisał(a):
no tez ciekawa jestem do kiedy dotrwam w a6w

hehe, początek jest ok, ale później to już się nie chce 😜 i jak tu robić tyle serii gdy maluch na około biega lub płacze? chyba zmodyfikuje to i będę robić "6 weidera" 😜 czyli w każdej wolnej chwili któreś ćwiczenie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara85 napisał(a):
My wybieramy się w sierpniu nad morze, trzeba będzie jako tako wyglądać na tej plaży 😁
Kiedyś stosowałam dietę kopenhaską, schudłam 10 g, ale ogólnie nie polecam, bo jest bardzo wyczerpująca i rygorystyczna

o matko babki ja Was podziwiam 🙂 ja nigdy żadnej diety nie stosowałam, bo nawet pół dnia bym nie wytrzymała 😜 a na wakacje też bym chciała trochę zrzucić, bo nawet wyjście na głupi basen o też trzeba coś pokazać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej, dobry dzień 🙂 ale Dominik zaszalał z ząbkami, gratulacje 🙂 u nas na razie cicho w sprawie ząbków na szczęście 🙂
Łucja dziś znów raniutko się obudziła, na szczęście nie o 5.30, tylko o 6.30. ciekawe, czy jej to wejdzie w nawyk. jeśli tak, to będziemy musieli z Tomkiem wcześniej się kłaść, bo tak to między północą a pierwszą zasypialiśmy... a tu kapa jak maluch tak wcześnie wstaje.

co do diety kapuścianej, to też ją kilka razy stosowałam, ale już potem nie mogłam nawet patrzeć na tą zupę, tak kapusta już mi się śniła po nocach. Ostatnio jak robiłam sobie tą dietę, jakieś dwa lata temu, to tak osłabłam, że stwierdziłam, że to nie ma sensu. Jak dla mnie najlepszą dietą to nie jeść kolacji i słodyczy, no i do tego jakieś ćwiczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki..
U nas pobudka co godzinę..jestem wykończona..
Jeden ząbek prawie przebity..no i drugi zaczyna też działać..
Sara ale Dominik ma dużo ząbków.. 🙂 Wjojojka a jak u Wojtusia?przebił się już ząbek??
Co do diet to ja stosuję pierwszy raz w życiu..(no pomijając jednodniowe oszustwo jak byłam młodsza) Stosuję dietę Dukana..Powiem wam że jeśli chcecie próbować i dość szybko schudnąć i nie nabawić się efektu jojo to jest dość dobra dieta..Można jeść ile się chce i o której się chce..ale same białka..to jest pierwszy etap..później jest etap drugi..naprzemienny..dzień samych protein następny dzień proteiny + warzywa..aż uzyska się wage którą się chce i wtedy jest 3etap stabilizacji by nie uzyskać efektu jojo..Poszukajcie sobie na necie..jest ciekawa ta dieta..i są różne przepisy by nie jeść w kółko tego samego..Ja mam 4kg mniej..ale postanowiłam trochę dietę zmodyfikować(bo karmię piersią..)i od tygodnia waga stoi..
Wjojojka a co to za dieta z tą cytryną??dla dobrej cery może bym się przemeczyła wypijać tyle kwaśnego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do diety to ja odstawilam slodycze,jem 3xdziennie,kolacja przed 18.00 i cwicze prawie codziennie po ok15 min i po 2h spaceruje,chudne powoli bo przez 2mc tylko 6kg ale mi to odpowiada,a jeszcze z 10 kg pasuje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
Hej kobitki..
U nas pobudka co godzinę..jestem wykończona..
Jeden ząbek prawie przebity..no i drugi zaczyna też działać..
Sara ale Dominik ma dużo ząbków.. 🙂 Wjojojka a jak u Wojtusia?przebił się już ząbek??
Co do diet to ja stosuję pierwszy raz w życiu..(no pomijając jednodniowe oszustwo jak byłam młodsza) Stosuję dietę Dukana..Powiem wam że jeśli chcecie próbować i dość szybko schudnąć i nie nabawić się efektu jojo to jest dość dobra dieta..Można jeść ile się chce i o której się chce..ale same białka..to jest pierwszy etap..później jest etap drugi..naprzemienny..dzień samych protein następny dzień proteiny + warzywa..aż uzyska się wage którą się chce i wtedy jest 3etap stabilizacji by nie uzyskać efektu jojo..Poszukajcie sobie na necie..jest ciekawa ta dieta..i są różne przepisy by nie jeść w kółko tego samego..Ja mam 4kg mniej..ale postanowiłam trochę dietę zmodyfikować(bo karmię piersią..)i od tygodnia waga stoi..
Wjojojka a co to za dieta z tą cytryną??dla dobrej cery może bym się przemeczyła wypijać tyle kwaśnego..

czesc okaa. Dominik miał pierwszego ząbka na 4 miesiące, synek mojej koleżanki ma 3 miesiace i też już ząbkuje. To zależy od dzieci, ale norma to tak 6 miesiąc. Dieta Dunkana nie odpowaidała mi ze względu na mięsa , bo nie jadam cielęciny, ani tym bardziej koniny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...