Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzisiejsza noc była lepsza, ALa spala dobrze, ale ja niewiele, bo ciągle nasłuchiwałam czy się nie obudzi, a lekarz stwierdził, ze pobudki związane były z wyjazdem i ze mała mnie szukała 😉
Okaa życzę dzisiaj spokojnej nocki, moze Szi serio ząbkuje? eh ja szukam tego ząbka i nie widzę 😞 a dziadek już od 2 miesięcy codziennie pyta sie gdzie ząbek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe mojemu szczerbuskowi też jakoś nieśpieszno do ząbków..gryzie i nie raz płacze..ale ja nic w buzi nie widzę..więc to pewnie jego humorki..
A co do tezy lekarza to bardzo możliwe..bo jednak w szybkim czasie zmieniłyście miejsce później znowu..i poczuła się zagubiona trochę..(teraz dzieci już coraz więcej rozumieją i na więcej rzeczy zwracają uwagę..) a jak Ala z tatusiem??już lepiej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stacja benzynowa.
Klient płaci za paliwo.
[P]racownik:-Będzie fakturka czy paragon?
[K]lient:-Faktura.
[P]-Na jakie nazwisko?
[K]-Be jak Bogdan (imię zmienione).
[P]-Doskonale pana rozumiem, proszę nie literować.
[K]-Ale ja nie literuję.
[P]-Więc proszę jeszcze raz... Imię, nazwisko.
[K]-Be jak...
[P]-Wiem, wiem, Be jak Bożena, to już wiem.
[K]-Panie! Nie Bożena, tylko Bogdan!!
[P]-Ok, czyli Bogdan... dalej...
[K]-BEJAK!!! BEJAK!!! BOGDAN BEJAK!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
hehe mojemu szczerbuskowi też jakoś nieśpieszno do ząbków..gryzie i nie raz płacze..ale ja nic w buzi nie widzę..więc to pewnie jego humorki..
A co do tezy lekarza to bardzo możliwe..bo jednak w szybkim czasie zmieniłyście miejsce później znowu..i poczuła się zagubiona trochę..(teraz dzieci już coraz więcej rozumieją i na więcej rzeczy zwracają uwagę..) a jak Ala z tatusiem??już lepiej??

powoli, powoli zaczyna go akceptować uśmiecha się do niego itd, ale jeszcze on jej nie uśpi i jeszcze nie cieszy sie tak bardzo jak kiedyś jak tatuś wraca z pracy, ale pracują nad tym 😉
a co do ząbków to ja już w nie nei wierze 😜 i chyba sie zdziwię jak sie pokarzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sto lat dla Liwki
biedne dzieciatka zabkujace,moja padla dzis o 1900,bo w ciagu dnia spala2x po 50min 🤨
bylam dzis w centrum i tak patrzylam jak Angielki ubieraja dzieci(bez czapki,rekawiczek,rajstopek),to juz sama niewiem czy ja ubieram niunie za cieplo czy jak?pogubilam sie 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
100 latek dla Evie i Liwki 🙂 buziaki od Jerzyka
No i ku mojej uciesze Jerzyk dziś już zdrowy i obyło się bez lekarza 🙂 nawet na spacerku byliśmy ale króciutkim bo 2 tygodnie świeżego powietrza nie wdychał 🙂
My też kąpiemy się codziennie chyba że późno z gości wracamy lub Jerzyk podziębiony 😞
Ząbków nadal brak i chyba pojawią się jak przestanę o nich myśleć 🙂
W nocy spał do 2-ej a potem budził się co pół godziny chyba mu za zimno bo jak wzięłam go do siebie to spał smacznie 🙂
Pozdrawiam i życzę miłej nocki

P.S. Nauczycielki też chorują jak większość dzieci na nie kicha i kaszle 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rusalka1980 napisał(a):
100 latek dla Evie i Liwki 🙂 buziaki od Jerzyka
No i ku mojej uciesze Jerzyk dziś już zdrowy i obyło się bez lekarza 🙂 nawet na spacerku byliśmy ale króciutkim bo 2 tygodnie świeżego powietrza nie wdychał 🙂
My też kąpiemy się codziennie chyba że późno z gości wracamy lub Jerzyk podziębiony 😞
Ząbków nadal brak i chyba pojawią się jak przestanę o nich myśleć 🙂
W nocy spał do 2-ej a potem budził się co pół godziny chyba mu za zimno bo jak wzięłam go do siebie to spał smacznie 🙂
Pozdrawiam i życzę miłej nocki

P.S. Nauczycielki też chorują jak większość dzieci na nie kicha i kaszle 🙂 🙂

wiem, że nauczycielki te chorują, nawet teraz w domku mam jednego nauczyciela chorego 😉 i cała opieka na mnie spada 😉
a może Jerzyk tęskni za tobą i dlatego się budzi, tak jak mi lekarz zasugerował, zę na wyjeździe Ala mnie szukała, gdzieś czytałam, ze jak wraca się do pracy to dziecko nadrabia brak bliskości w nocy, super, ze mały już zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki, wpadam, żeby dać te zdjęcia jak nosić i nie nosić. oto one:[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/2fa416de/niedobrze.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/2fa416de.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/246a75b4/dobrze.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/246a75b4.jpg[/IMG][/URL]

chodzi o to, że jak się nosi tak jakby dziecko "siedziało" na ramieniu czy też na biodrze, to się krzywi dzieciątku kręgosłup - widziałam to na własne oczy jak babka wzięła tak Łucję z odsłoniętymi pleckami - rzeczywiście wyginał jej się kręgosłupek. No a to prawidłowe noszenie trzeba stosować raz na prawą raz na lewą stronę, coby była równowaga 🙂

zdrówka dla chorowitków dużych i małych, ach kiedy ta zima i wszelakie choróbska wreszcie przejdą... dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach jeszcze dodam, że smutno mi, bo zmarła dziś Irena Kwiatkowska... wychowałam się na czytanych m.in. przez nią bajkach-słuchowiskach, nie wspominając o Kabarecie Starszych Panów, Wojnie domowej i kobiecie pracującej itd... heh... szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
evie napisał(a):
hej to ja nosze niedobrze moja,a moj maz dobrze,ale tez zaczne nosic ja tak jak na zdjeciu 🙂
nocke dobrze przespalysmy,ale Evie juz marudna,gdzie te zeby???????????
milego dnia
no to ja też źle noszę....ale jak na jednej ręce unieść 10kg..i więcej???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiula2 napisał(a):
evie napisał(a):
hej to ja nosze niedobrze moja,a moj maz dobrze,ale tez zaczne nosic ja tak jak na zdjeciu 🙂
nocke dobrze przespalysmy,ale Evie juz marudna,gdzie te zeby???????????
milego dnia
no to ja też źle noszę....ale jak na jednej ręce unieść 10kg..i więcej???

też wwydaje mi się, że to ciut niezbyt wygodne, a pączusie zjadłam 2 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka..
Ja też noszę nie prawidłowo..ale dziwnie że nie można nosić np przodem do siebie..ciężko jest utrzymać ruchliwe 10kg w jednej ręce..
Co do pączków robicie mi smaka..ja nie dość że na diecie..to tu nie spotkałam "takich" pączków..
Zdrówka dla chorwitków..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
my też spacerujemy i rano u lekarza byłyśmy 😉zaraz znowu na zakupy jedziemy 😉
Oli wiesz co u Kasi? jak jej dół?



Ulcia dól jeszcze nie zasypany dziś mam badania na onkologi w Poznaniu , i zaczepie się na nocleg u Magdy (Oli) z całą rodzinką .......
staram się trzymać fason bo łez mi już zabrakło , może jak już wypłakałam morze to teraz złapię dystans , liczę na to że wizyta u Madzi zdecydowanie poprawi mi nastrój

pozdrowienia i dziękuje za pamięć , buziaki od siedmiomiesięcznego Manola 🙂 🙂 🙂 🙂

Mufcia i Lucynkadziękuje Wam za wiadomości , nie odpisałam bo wyłam , teraz jest lepsze samopoczucie , więc dziękuje z całego serca za wsparcie.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM WSPIERAJĄCYM MNIE KOBIETKOM BARDZO 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
evie napisał(a):
sto lat dla Liwki
biedne dzieciatka zabkujace,moja padla dzis o 1900,bo w ciagu dnia spala2x po 50min 🤨
bylam dzis w centrum i tak patrzylam jak Angielki ubieraja dzieci(bez czapki,rekawiczek,rajstopek),to juz sama niewiem czy ja ubieram niunie za cieplo czy jak?pogubilam sie 🤨 🤨


Dzieki dziewczynki za zyczonka 🙂

eve własnie dzis pojechał facet mojej siorki do angli... opowidał mi własnie ze angole tak ubierają dzieci - ze w marcu juz bez skarpetek dzieci w nosidełkach noszą....ze tam jak sie urodzi to od razu do domu heja i w tym samym dniu z nowordkami do sklepów jezdżą - facet niesie zgrzewe browarow a baba z dzieckiem. idą do knajpy baba browara pije a zaraz cycka dziecku daje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczkaa napisał(a):
anochi napisał(a):
Buziaczka a jak ze spaniem u Liwii? uregulowało się? śpi w nocy?


a śpi.... ostatnio dwie noce zjadła i usneła ale tak to jak zje to zabawa... a ja ledwo na oczy patrze.

eh te dzieciaki, mi ALa dzisiaj od 2 do 4 spać nie chciała, co ja ją usypiałam to ta ciągnęła mnie za włosy, ostatnio ma jakiegoś fioła na punkcie moich włosów, głaszcze ja, potem mocno łapie i ciągnie, ale nie zaśnie bez zabawy moimi wlosami, mała fryzjerka 😜
my po spacerku, pierwszy taki ciepły, przyjemny dzień, teraz Ala dosypia na balkonie 🙂
Kasiu życzę powodzenia i mocno trzymam kciuki, super, że Oli Was ugości, oby wszystko było jak najlepiej, mocno w to wierzę, wygrasz z tym cholerstwem !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczkaa napisał(a):
evie napisał(a):
sto lat dla Liwki
biedne dzieciatka zabkujace,moja padla dzis o 1900,bo w ciagu dnia spala2x po 50min 🤨
bylam dzis w centrum i tak patrzylam jak Angielki ubieraja dzieci(bez czapki,rekawiczek,rajstopek),to juz sama niewiem czy ja ubieram niunie za cieplo czy jak?pogubilam sie 🤨 🤨


Dzieki dziewczynki za zyczonka 🙂

eve własnie dzis pojechał facet mojej siorki do angli... opowidał mi własnie ze angole tak ubierają dzieci - ze w marcu juz bez skarpetek dzieci w nosidełkach noszą....ze tam jak sie urodzi to od razu do domu heja i w tym samym dniu z nowordkami do sklepów jezdżą - facet niesie zgrzewe browarow a baba z dzieckiem. idą do knajpy baba browara pije a zaraz cycka dziecku daje.

buziaczka tak tu jest,ja urodzilam 03.08 ajuz 04.08bylam w domu,pediatre widzialam tylko przy wypisie ze szpitala szkoda gadac.....
pogode mamy baaaardzo sloneczna,ale za cieplo nie jest,byla u nas kolezanka ze swoja 6mc coreczka,Gabrysia zaczela plakac i moja mala tez!!!
Kasiu myslami jestem z Toba kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka napisał(a):
ach jeszcze dodam, że smutno mi, bo zmarła dziś Irena Kwiatkowska... wychowałam się na czytanych m.in. przez nią bajkach-słuchowiskach, nie wspominając o Kabarecie Starszych Panów, Wojnie domowej i kobiecie pracującej itd... heh... szkoda.

kobieta-legenda tak jak np. Hanka Bielicka, eh, niektórzy ludzie w ogóle nie powinni się starzeć 😞
Mufka co u Twojej mamy?
Kasiu masz oklask na otuchę, a Oli ma oklask za to, że Cię mocno wspiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już w swoim domku 🙂 🙂 🙂
Jerzyk dziś znowu na spacerku był z mamusią 🙂
Ja też noszę maleństwo nieprawidłowo 😞 ale staram się nosić jak najmniej bo to nie takie maleństwo 🙂
We wtorek idziemy na szczepienie 😞
KASIEŃKO życzę Ci wiele zdrowia i wszelkiej pozytywnej energii 🙂
Miłego wieczorka Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...