Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oli1978 napisał(a):
Kasia jest w szpitalu 😞 😞 😞 😞 (
,,,mam nadzieję że nie będzie miała mi za złe że o tym Wam napiszę ...
Martwię się bardzo. 🤢 😞 😞 😞
Staram się jednak natchnąć w niej pozytywne myślenie..( w sobie też chociaż łzy same leciały jak mi napisała dzisiaj sms a)
Jutro będzie miała kolejne badania robione.. 🥴
Kto wierzy-niech się pomodli lub przekaże jej pozytywne wibracje-by była silna! Musi! 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Z Maxikiem jest Tatuś. 🙂

o qrcze 😞 biedaczka, przekaż jej, że jesteśmy z nią, to jest silna kobieta i da sobie radę, mocno w to wierzę, oby było jak najlepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oli1978 napisał(a):
Kasia jest w szpitalu 😞 😞 😞 😞 (
,,,mam nadzieję że nie będzie miała mi za złe że o tym Wam napiszę ...
Martwię się bardzo. 🤢 😞 😞 😞
Staram się jednak natchnąć w niej pozytywne myślenie..( w sobie też chociaż łzy same leciały jak mi napisała dzisiaj sms a)
Jutro będzie miała kolejne badania robione.. 🥴
Kto wierzy-niech się pomodli lub przekaże jej pozytywne wibracje-by była silna! Musi! 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Z Maxikiem jest Tatuś. 🙂


PROSZĘ PRZEKAŻ JEJ ŻE O NIEJ MYŚLĘ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z Was spiochy 😁
Kasia o 9.00 i o 11.00 ma badania..myślę wciąż o niej..
Prosiła by przekazać podziękowania i pozdrowić Was Dziewczyny! - więc przekazuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli1978 napisał(a):
ale z Was spiochy 😁
Kasia o 9.00 i o 11.00 ma badania..myślę wciąż o niej..
Prosiła by przekazać podziękowania i pozdrowić Was Dziewczyny! - więc przekazuję 🙂

mocno trzymamy kciuki by wszystko było jak najlepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny..
Co tam u Was???
Jakoś forum ostatnio umilkło..
Wjojojka jak się czujesz??
Anochi może spróbuj tego czopku V.. mówiłaś (o ile dobrze pamietam) że je masz..może małą coś boli i nie spokojna..
A mój maluch dalej ma wysypkę..i 2dni nie podawałam nic prócz kaszki..z tym że dopiero od wczoraj taką na wodzie bez mleka modyfikowanego..i poczekam jeszcze z 2dni..mam nadzieję że to wina mleka..biorę też pod uwagę jajka..których ostatnio sporo zjadam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
Biedna Kasia, jak najwięcej otuchy dla niej, oby jak najszybciej powróciła do zdrowia. oczywiście pomodlę się za nią 🙂 moja Mama też jest od dziś w szpitalu... ach te paskudne choroby.

Myśmy były właśnie z Łucją na szczepieniu. Mimo lekkiego katarku, więc Rusałka sądzę, że zaszczepią Jerzyka bez problemu. Szkoda, że mały nie chce Ci pić Twojego mleka z butelki...

o właśnie o tej babyjodze mówią rzeczywiście...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ala jest marudna, ale na rączkach się uspokaja, jeszcze poczekam z lekami, mała raczkuje już na całego i co chwilę podchodzi mi pod nogi bym brała ją na ręcę 😉
Okaa a jak ta wysypka wygląda? bo nie pamiętam, Ala ostatnio miała całe plecy wysypane, lekarz stwierdził, że to od dotyku (np. od proszku) a nie od jedzenia, smarujemy ale to bardzo powoli schodzi
Mufka dużo zdrówka dla mamy, niech szybko wychodzi ze szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masakra ta baby joga to jakiś dramat! to dziecko płacze a ta durna nim wywija, pierdolnięte babsko że się wyrażę!
Dzięki Okaa kaszel mam wstrętny, wieczorami suchy a w ciągu dnia odrywający się.
Wojtus tez w nocy kaszlał,,, ach niech już przyjdzie wiosna na dobre!
Wojtas nie chce od kilku dni mleka pić, wczoraj na przykład wieczorem przed snem wypij 60ml. dzisiaj rano 50 ml, rzyga nim, dodawałam kaszkę smakową, ale teraz i to już nie pomaga. w nocy na śpiocha wypij 180, to tyle chociaż. Muszę mu czymś mleko zastępować..
Mufcia całym serduszkiem modlę się za Twoją mamę, dużo siły życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka zdrówka dla mamy..
Piszecie o szczepieniach..kurcze to wy jeszcze je macie??my mieliśmy pod koniec grudnia ostatnie..a następne dopiero w lipcu(11msc)...teraz w marcu idziemy jedynie na kontrolę..waga..wzrost..obwód główki..
Anochi mały ma czerwone szorstkie policzki..(są to czerwone krosteczki..) takowe ma też na szyjce zlane dość..i plackami na brzuszku..rączkach..nóżkach..i karku..ale występują plackami..
hehehe Alicja spryciula mała.. 🙂 a ja miałam wrzucić filmik mego gaduły..chciałam go nagrać ale baterie były rozładowane w aparacie i tak nie mogę się coś zabrać do naładowania ich..;/ a mały jak się rozgada to wychodzi mu tyy..taa..taa..daa.daaa..baa..ale coś o ma..ma..zapomniał..a tak mu ładnie wcześniej szło..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my mieliśmy szczepienie ostatnie w zeszłym tygodniu, bo ukończeniu 6 miesięcy, następne w 13 miesiącu, do tego czasu mamy zgłaszać się co 6 tygodni, na ważenie, mierzenie i takie profilaktyczne badania.
jeśli dzidziusie są chore trzeba odkładać szczepienie, mojej koleżanki synek miał to ostatnie z trzech szczepień dopiero w 9 m-cu, bo ciągle przeziębiony był
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/27a29fc5/dsc01714.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/27a29fc5.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/49775dcd/dsc01710.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/49775dcd.jpg[/IMG][/URL]
mój synek z wczoraj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka napisał(a):
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/27a29fc5/dsc01714.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/27a29fc5.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/49775dcd/dsc01710.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/49775dcd.jpg[/IMG][/URL]
mój synek z wczoraj




śliczności! Buziaczek od cioci 😘 ...Widzę że zabawki te co my 🙂 też bączka i ten "ciężarek" tyko w czerwonym kolorze 🙂

Kasi oczywiście przekaże dobre słowa od WAS dziewczynki. Jeszcze raz dziękuję w
jej inieniu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny dziękuję za ciepłe słowa w kierunku mojej Mamy 🙂

Wojtuś jest przesłodki, mały przystojniak!
co do szczepień, to my też ostatnie mieliśmy w pierwszym roku, następne w 13 miesiącu. A Łucja ma lekki katarek już od tygodnia, więc w zasadzie jej się kończy ten katar, dlatego pediatra nie miała przeciwwskazań co do szczepienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my też w czwartek idziemy na szczepienie, Mufka tak z ciekawości ile Łucja ważyła? ja oceniam moją na ok 6,5 kg 😉 też masz co 6 tygodni chodzić na kontrole? ciekawa jestem czy mi też tak powiedzą, bo ta moja przychodnia jest jakaś dziwna 😠
no i Wojtuś rewelka 🙂 śliczności
Okaa daj swojego gadułe koniecznie !!!!!!!!!!!!! dużo ma Szi tej wysypki więc chyba jednak żywieniowa 😞 smaruj czymś tłustym, a najlepiej przejdź się do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
Kasiula2 napisał(a):
nie wiem czy nie przegapiłam....

zaraz będzie
oglądałam...i to była mowa o tym właśnie filmiku i o tej kobiecie...fizjoterapeuta dobrze powiedział...takie malutkie dziecko potrzebuję miłości,przytulania,ciepła..a nie wymachiwania nim za rączki i nóżki we wszystkie strony.I ze nikt nie zagwarantuje,że dziecko nam się nie może wyślizgnąć z rąk..Najlepszy czas na ćwiczenia dla dziecka to 5 lat..i na pewno nie jest to taki rodzaj jogi.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiula2 napisał(a):
anochi napisał(a):
Kasiula2 napisał(a):
nie wiem czy nie przegapiłam....

zaraz będzie
oglądałam...i to była mowa o tym właśnie filmiku i o tej kobiecie...fizjoterapeuta dobrze powiedział...takie malutkie dziecko potrzebuję miłości,przytulania,ciepła..a nie wymachiwania nim za rączki i nóżki we wszystkie strony.I ze nikt nie zagwarantuje,że dziecko nam się nie może wyślizgnąć z rąk..Najlepszy czas na ćwiczenia dla dziecka to 5 lat..i na pewno nie jest to taki rodzaj jogi.....

to sa jakieś chore wymysły i ambicje tych matek, w końcu nasze dzieci teraz ćwiczą chyba najwięcej w życiu, każde podniesienie głowy, każdy przewrót, machanie nóżką czy rączką to najlepszy aerobik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MUFKA dzięki za informację o szczepieniu. Tak naprawdę to chyba wolałabym je przełożyć bo 8 to Dzień Kobiet i zapewne w przedszkolu dostałabym jakieś gifty a tak to mnie minie 😞 wiem że to głupi pretekst ale fajnie jest być choć w ten sposób docenionym 🙂
Jerzyk dziś spał do 9-tej więc zjadł tylko kaszkę i mamusia wróciła z cycusiem na drugie karmienie 🙂
Miłego popołudnia Kochane 🙂
Dajcie znać co z Kasią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...