Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sabcia ja kupiłam to mleko jakie już miała Ala w kaszce, jak np. dawałaś jej kaszki Nestle to kup Nan 2 i robisz tak jak tam napisane + kaszka
qrde ale mam kiepski dzień, Ala nadal nie śpi, nie moge jej uspić i się wkurzam o wszystko, eh to tak jest jak chce sobie kupić coś fajnego, zmienić wygląd, ide do sklepu i tam dopada mnie rzeczywistość, dzisiaj chciałam kupić stanik i jak zobaczyłam sie w lustrze ................................... eh zwiałam tak szybko jak tylko mogłam a później cała drogę ryczałam mężowi w rękach, eh a on mnie średnio umie pocieszyć, totalny dół, no przynajmniej się wygadałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sabcia napisał(a):
Używam różne kaszki i z Nestle i Bobowity to nie mogę mieć jednego mleka do obydwu kaszek?

możesz, dałam przykład tylko firmy, bo to chyba kaszki też robione sa na tym mleku, więc nie powinno byc problemu ze smakiem i przyswojeniem jego - ale to moja własna teoria 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
Sabcia napisał(a):
Używam różne kaszki i z Nestle i Bobowity to nie mogę mieć jednego mleka do obydwu kaszek?

możesz, dałam przykład tylko firmy, bo to chyba kaszki też robione sa na tym mleku, więc nie powinno być problemu ze smakiem i przyswojeniem jego - ale to moja własna teoria 😉

dzięki wielkie. Ogólnie staram się kupować na wodę, bo mamy sprawdzone, ale czasami kierowałam się tylko smakami i w domu oczy robiłam. A szkoda, by tak kilka paczek leżało, dlatego pytam o mleko. Dzięki 😘 Anochi głowa do góry czasami kobiety mają takiego doła, JA WIEM O CZYM MÓWIĘ. Sama często go mam- NIESTETY 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38 napisał(a):
buziaczkaa napisał(a):
POZDROWIONKA OD LiLi 😘

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-06/3fe5f066/ostatnio zaktualizowane.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-06/3fe5f066.jpg[/IMG][/URL]

Dziewczęta! macie jakies fajne bajki dla dzieci z ktorych jestescie zadowolne... szukam jakis fajnych na prezent i dla Liwki tez 🙂



Bajeczek nie mam jakiś szczególnych , kupiłam kila na allegro poczytaj mi mamo , Maxiu i tak woli książki z ptaszkami i rybkami niż bajeczki , ALE MOJA SYNOWA JEST ŚLICZNA 🙂 🙂 🙂 KURCZE ALE CI WYROSŁA ŁADNA DZIEWCZYNKA NO JESTEM POD WRAŻENIEM 🙂 🙂 ZAKLEPANA DLA MAXA 🙂 🙂


ok ok trzymam pilnie krotko dla Manola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia, jeśli nie masz zbyt wybrednego dziecka, to mozesz kupić obojętnie jakie mleko następne- bebiko 2 , nan2, bebilon 2 itp. tak jak pisała Anochi, robisz mleko wg przepisu, a potem dodajesz kaszke- tyle, żeby konsystencja ci odpowiadała. mateusz je/pije każde mleczko, ale wiem że są dzieciaczki, które nie za wszystkimi przepadają, choć myślę, że w kaszce smak nie jest aż tak wyczuwalny.
Super zjeżdzalnie ma Amelka, w ogóle spryciura z niej 🙂 i nie wiem co chcesz od wózka działkowego 🙂 wygląda całkiem spoko 🙂

Oli, córa śliczna i miała piękna sukienkę 🙂 Kamilek podobny do niej 🙂 ale przecież jak ładna mama, to i dzieciaczki cudne 🙂 ps.Ja też miałam bal na zakonczenie podstawówki 🙂

Sorki, nie mam siły wiecej pisać.... Mykam spać.

Wspomnę tylko, że mamy drugiego zęba- na górze tym razem 🙂 i też jedziemy nad morze - 28 czerwca, okolice trójmiasta. Czyżby spotkanie nad bałtykiem? 😉

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elooo moje Niebrzuszki kochane 🙂 🙂 🙂


Sabcia ja podaje Maxiowi jak wiesz butelkę od urodzenia i jedziemy na Nan w tej chwili podaje Nan3 i do tego mleczka na drugie śniadanko dodaje mu kaszki owocowe , daje mleczka tyle ile jest napisane na paczce czyli na 210 ml wody 7 miarek i kaszki daje tyle żeby konsystencja była w zależności od potrzeby gęstsza lub rzadsza, mój lekarz pediatra mówił mi że mleko nie ma znaczenia , możesz robić kaszkę na jakim dziecku odpowiada 🙂ja na tym mleczku robię budyń 🙂 z uwagi na to że nie wolno go gotować to dodaję mąki ziemniaczanej i soczku z malin, albo aronii i dodaje do mleczka 🙂 Maxiu wcina budyń jak szalony 🙂

Kobitki czwarty dzień głowa mi pęka , chyba przez tą pogodę 😞 😞
życzę Wam miłego poniedziałkowania mimo tej paskudy za oknem 😞



Buziaczka
za krótko to jej nie trzymaj , bo jak się później zerwie z tej smyczy to Max sobie z nią nie poradzi 🙂 🙂 🙂 🙂tak wiesz luzu troszeczkę , ale konsekwentnego 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko
qrcze jak u nas wieje, nie chce mi sie wychodzić, ale czeka mnie awizo, kupiłyśmy tacie na dzień ojca kufel lodowy ze znaczkiem Super Tata 😉
qrcze po przemyśleniach na temat cycków chyba naciągnę mojego i pójdę do brafiterki, ciekawe co mi dobierze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamy
ja jadę nad morze z początkiem sierpnia, do Bułki,
Madziula ma tam dwupokojowe mieszkanie i tydzień spędzimy razem z naszymi dzieciakami
mam nadzieję, że nic nie pokrzyżuje planów i wyjazd się uda 🙂
ja Wojtasowi daję do kaszki 5 miarek mleka na 150ml wody do tego dodaje owoce, teraz np. truskawki
i tak samo robię kaszę manną, ale budyniu jeszcze takiego nie robiłam i chyba zrobię, muszę tylko sok dorwać taki prawdziwy
Okaa fajnie że jesteście cali i zdrowi na miejscu
ja cycków nie mam wcale... pierożki takie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, no my mamy w planach jechac nad morze kolo koncem lipca lkub poczatkiem sierpnia, moze udaloby sie spotkac skoro kilka osob tez tam sie wybiera 😉
Ula nie zalamuj sie, ja tez mam kompleksy po ciazy, fakt piersi mam wieksze niz przed ciaza, ale mam zwisy troche nierowne 🤔 ciesz sie ze maz cie pociesza bo moj na zlosc mnie jeszcze deerwuje bo mysli ze przestae tak glupio myslec o swoim wyladzie. mi do poprzedniej wagi brakuje 4kg ale ja nie cwicze... nie chce mi sie 😜 w sumie to nie mam czasu, sporadycznie robie brzuszku od czasu do czasu ;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie jakoś morze nie ciągnie, za to na Naszą działeczkę to jak Kubuś Puchatek do miodu lecę 🤪
Dzięki za odpowiedź w sprawie mleczka i kaszki 😘 😘 😘
Ale u Nas dziś leje 😞
Na spacerku byłyśmy, ale na koniec zmokłyśmy 😁 Byyyło wesoło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam się Wam pochwalić, moja Córcia już od kilku dni chodzi kilka kroczków bez trzymania. Jak stoi to też się puszcza, bo potrzebne są Jej dwie ręce do trzymania np. zabawki lub tel mamusi. Udaje wtedy, ze z kimś rozmawia, Słodkie to jak miód 😁
Z dnia na dzień dzieci Nas czymś ciekawym zaskakują 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dziś mieliśmy ciężką noc bo mały od pierwszej nie spał, budził się z płaczem nie wiedziałam co się dzieje 😞 dopiero jak nasmarowałam dziąsełka żelem to zasnął i udało się trochę zdrzemnąć 🙂 ale mamusia i tak przysypiała w pracy więc musiała wypić kawkę 🙂
A Jerzyk w ciągu dnia spał od 9:00 - 11:30 🙂 🙂 🙂 a potem od 15:15 - 16:30 🙂 🙂 🙂 a teraz raczkuje i wstaje przy czy tylko się da 🙂 a mamusia ma straszną ochotę na słodycze ale jak patrzy na swój brzuch to ma wyrzuty 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ika79 napisał(a):

Oli, córa śliczna i miała piękna sukienkę 🙂 Kamilek podobny do niej 🙂 ale przecież jak ładna mama, to i dzieciaczki cudne 🙂 ps.Ja też miałam bal na zakonczenie podstawówki 🙂






Ika dzięki ale dzieciaczki to raczej nie po mamie takie ładne moje 😜 No ja też miałam bal pamiętam tyle że mielismy o 2 lata więcej wtedy bo 8 klas jeszcze było 🙃 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Rusałka ja tez mam ochotę na słodycze i to jaką 😉
Aniołku mój mnie pociesza nie pociesza, raczej twierdzi, ze marudzę, a facetowi marudzące baby się nie podobają, dlaczego nie bedę szczęśliwa i uśmiechnięta, dlaczego ciągle szukam problemów? eh ci prości faceci 😉 raczej to mnie nie pociesza 😉
my dzisiaj poszłyśmy na pocztę po kufel i nas zmoczyło 😞 ale teraz już piękne słonko 🙂 może jutro też taka pogoda będzie?
qrcze widze, że nam się dzieciaki coraz bardziej rozchadzają 🙂 gratulacje dla Amelki 🙂 Ala jakoś na razie buszuje przy szafkach, coraz pewniej stoi czasami na sekunde się puści, ale raczej ejszcze isę chwieje, chciałabym by nauczyła się niedługo chodzić, by skorzystała z lata i pochodziła teraz, bo późńiej w zimie jak bedzie chciała chodzić to będziemy się kisić w domku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my w Kołobrzegu będziemy, no i już tez doczekać się nie mogę, mam nadzieję, że polubimy się z Bułką na żywo i nie wyrzuci mnie z domu prędzej 😜
Wojtas dzisiaj stał sam z 10 sekund i jakby patrzył zdziwiony że sam stoi 😆
teraz wakacje, cieplutko to nie będzie się chciało jeść i waga sama spadnie, zobaczycie 😉
no tak chyba jest Anochi, że póki kobieta nie mówi o swoich kompleksach to facet ich nie zauważa, ale ja sama łażę za Marcinem wypinam mu dupsko i mówię, zobacz jakie mam wstrętne rozstępy i każę sprawdzać czy widać celulit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
padam na twarz. wczorajsza nocke spedzilam na izbach przyjec 2 szpitali... moja mam dowiedziala sie o zdradzie i chciala zabic mojego ojca..... nie mam gdzie sie wyrzalic..... uderzyla go w skron ciezarkiem introligatorskim i w zanadrzu miala jeszcze noz.... ojciec w szpitalu wyladowal szycie glowy i dobowa obserwacja na szczescie nic innego mu sie nie stalo... a mam psychicznie nie wytrzymala z okna mi skakac chciala wiec zawiezlismy ja na izbe przyjec szpitala psychatrycznego.... uznalam ze tak bedzie najlepiej... dodam ze to kolejna zdrada... pogadala sobie z psychologiem dali jej cos na uspokojenie i recepte na leki antydepresyjne... zupelnie nie wiem jak ma z nia teraz rozmawiac doradzcie cos blagam. a hubi rosnie jak na drozdzach i wyobrazcie sobie ze jeszcze nie spi!!! aaaaa i mam juz tatuaz postawilismy na tradycje i mamy nasze imiona po polsku.... fotki wrzuce jutro. i nawet nie bolalo. buziaczki dla was i dzieciaczkow.. ahaaa kasia38 ladnie to tak wybierac synowi zone??!! oj ty oli to jestes pewnie ogromnie dumna z postepow corci... oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeeee to straszne, Asiula gdybym tylko potrafiła powiedzieć coś mądrego co pomogłoby Tobie Twojej mamie i tej sytuacji,,, wspieraj mamę i pokaż jej, że nie jest sama i może na tobie polegać, nie odsuwaj się od niej dlatego że nie wiesz jak z nią rozmawiać, nie ma w tym nic złego że nie wiesz jak jej pomóc, to bardzo trudne. na temat ojca nie wypowiem się
. namów mamę na stałe spotkania z psychologiem,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrcze Asia normalnie nienormalne, nie wiem jaki masz stosunek do rodziców, ale nie zazdroszczę, jesteś między młotem a kowadłem i jeszcze na ciebie spadło dbanie o oboje i rozwiązanie konfliktu, oj nie zazdroszczę, ale życze powodzenia, dużo sił i wytrwałości, bo emocje pewnie dużo, namów mamę na psychologa, bo w nerwach różne głupoty można zrobić 😞 masz w ogóle gdzie dzieci zostawić, qrcze powinnaś nimi się zajmować a nie biegać po szpitalach w takich sprawach 😞 eh jakie to życie podłe 😞 trzymaj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...