Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no to stawiam 🙂

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-06/90952324/puzzle-3d-drinki-trefl_3151.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-06/90952324.jpg[/IMG][/URL]
dla dzieciaków
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-06/9d94b971/6047af500009f6414d186d6f.gif.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-06/9d94b971.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka napisał(a):
STO LATEK MAKSIU!!! jeszcze tylko miesiąc i trzaśnie Ci roczek 🤪
Kachna Ty się nie zastanawiaj i bierz się do roboty, ja mogę być Twoim osobistym diabłem i kusić, za to należy się 10% od dochodów książki 😜 😁
hahah a wiolka juz o zarobkach mysli 🙂 🙂 hahah kasia a ty to masz poczucie humoru nie dziwie sie ze maz zaczął sie smiac... ale wiola to z tym tlumikiem dala czadu. tak to fajnie opisala w ten pierwszy dzien jak to przeczytalam to tak sie smialam ze az hubika obudzilam i wszyscy domownicy sie zlecieli i tez brechtali! ehhh dzis znowu do pracy musze isc. hubik wlasnie ma drzemke. dzielnie dochodzi do perfekcji w chodzeniu..maksymilianku sto lat i pitaka od hubiegi. toż to już 11 miesiecy 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAKSIU wszystkiego najlepszego już niedługo wielka impreza 🙂
A my dziś mieliśmy ciężką noc bo Jerzyk budził się co pół godziny a o 1-ej w nocy wstał i płakał strasznie 😞 żel na dziąsła nie pomagał 😞 nie wiedziałam co się dzieje 😞 no i mąż wyeksmitowany do drugiego pokoju a ja z małym zajęliśmy łóżko 🙂 no i żeśmy zasnęli po długim niunianiu cyca 😞
Nie wiem co się dzieje może to z powodu powrotu do domu ?? 😞?? a może coś innego ?? 😞??
Jestem już taka zmęczona tymi nieprzespanymi nocami 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczka spoznione ale wszystkiego naj naj !!! 😘 😘 😘
i oczywiscie buzka dla malych solenizantow 🙂
My powoli planujemy roczek Julki, w sumie o za 2 tygodnie....
Tak sobie myslalam, ze jakby ktoras dala rade i wogole by chciala to zapraszam na urodzinki, jeden pokoj bedzie wolny z lozeczkiem, a jakby wiecej osob przyjechalo to cos by sie wykombinowalo 🙂
wlasnie mala spi, maz spi a ja buszuje w necie i szukam metody cud 😁
Wlasnie czytam o FastSlim , z tym ze ja moglabym dniami nie jesc a ani grama mi nie spadnie.... 🤨 ciagle te 64.... nie moge z tego zejsc...
Wlasnie, snilo mi sie ze u Wiolki bylo spotkanie z nami wszytskimi z dziecmi, ale dzieci juz sobie same chodzily 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
sto lat sla Maksia 😘
spoznione zyczenia urodzinowe dla Buziaczki
my mamy sloneczna pogode a jutro ma byc30 stopni 🤪 🤪tylko mojej malej za goraco 🙃 🙃placze i na rekach ale to tez wina zabkow wychodzacych 😮 😮
bylam dzis rano na hustawce z mala i przyszedl ojciec z 3 dzieci,posadzil mla dziewcznke w hustawce,taka chudziutka na oko wygladala na okolo6-7mc,gdy ja wyciagnal postawil obok wozka a ta chodzi!!!!!!!az szczena mi opadla!!!!!! ☺️ ☺️ ☺️
Rusalkomoze panadol w syroku by pomogl jak Jerzyl bardzo cierpi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo babolinki,
Łucji wreszcie przebiły się górne jedynki, a i dwójki zaraz wyjdą - tak to wygląda. Na szczęście Lucy jest spokojna.
Biedny Jerzu....

Maksiowi sto lat!
A Julcia już za 2 tyg ma roczek, szok!!!! jak ten czas leci. Ja bym chętnie przyjechała, ale jestem tu przy Mamie potrzebna bardzo.
uściski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mufka rozumie, a jak mama? jak sie czuje ?
wlasnie u nas tez jest ciemieiuch, coraz miejszy ale zolty.... nie chce zejsc nawet na oliwce, w tv ogladalam ze otreby namoczyc i wcieraz w glowke dziecka i pozniej zmyc, nie probowalam jeszcze tego, jestesmy od miesiaca jak nie dwoch a oliwce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
STO LAT DLA MAKSA
coś Ala dzisiaj marudna, nie wiem, może w końcu gdzieś tam ząbki idą? w końcu przez 3 miesiące nic się nie pojawiło
oj biedny Jerzyk 😞
brawa dla Łucji 🙂 dzielna dziewczyna, Mufcia bądź dzielna i trzymaj się, pozdrów mamą
nam nadal czasami pulsuje ciemiączką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...