Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mufka napisał(a):
ja raz posadziłam Łucję na nocnik i był wielki płacz, więc na razie ostawiłam go w kąt, żeby młoda się nie zraziła do niego, bo potem mogłyby być tylko problemy.

no pewnie by tak było, nic na siłę,
a mój synek dzisiaj przy śniadanku pokazał paluszkiem na mnie, pokazał na swój kubek z piciem i powiedział mama, co znaczyło że mam się napić z jego kubeczka 🙂 bo czasem proszę go żeby dał mi się napić i piję tak na niby. i jaki zadowolony był jak się napiłam z radości nóżkami wymachiwał, a ja z dumy, że mój synek taki bystry i mądry i wspaniały i kochany 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brawa dla Wojtka, jaki bystry, no super!!!! a już wąsik mu rośnie, no no no 😉

miałam wyjść na spacer z małą, a tu mega ulewa i znowu burza 😠 do kitu z tą pogodą. Wczoraj byłam z Łucją u fryzjerki (oczywiście ja się obcinałam, nie Łucja 😉 no i taki deszcz zaczął lać, że mi musiała fryzjerka parasola pożyczać. a ja leciałam jak głupia przez ten deszcz, bo się spieszyłam na kurs prawa jazdy - bo ja stara koza, a prawka nigdy nie miałam czasu zrobić, ani w zasadzie potrzeby, i teraz w końcu chcę to zdać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taaa wąsik jak talala 😉 racja włoski szybko mu rosną
Mufka no to powodzenia na kursie, prawko się przyda, pisz nam jak postępy 🙂 Anochiii troszkę cię podszkoli 😉
Taka znajoma koleżanki mojego taty ma troszkę ponad 50 lat i wygrała w konkursie radiowym kurs prawa jazdy i robi sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko
uff w końcu posprzątałam chałupę, teraz czekam aż wyschnie pranie i zbieram się do pakowania
Ala najczęściej śpi w pajacyku i przykrywam ją kocykiem, ale i tak się rozkopuje
też miałam iść na spacer, muszę mężowi zrobić zapas pierogów na czas jak wyjadę 😉 a tu tez ulewa 😠
nigdy nie wiedziałam jak się czyta mój nick, mogę być nawet Anoszi, bo to mniej niebiańskie 😉
Mufcia powodzenia! najważniejsze to zacząć i na pewno dasz radę 😁 jakby co to dawaj znać, bo pewnie w Bielsku będziesz zdawać, chyba, ze wybierzesz Jastrzębie 😉
qrcze chyba jednak ta alergię u Ali najmocniej wywołały moje truskawki 😠 bo nie jem od kilku dni i jakby było trochę lepiej 😞 eh świadomość, że samemu krzywdzi się dziecko jest okropna 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki kochane, będę zdawać relacje jak tam postępy w jeżdżeniu, na razie robię teorię. Anochi, będę w Bielsku zdawać, więc może jakoś się spotkamy 😆

a u mnie leje i leje... chyba wyjdę dziś z Łucją w chuście, bo wyjść muszę, a z wózkiem mi się nie chce tarabanić w taką aure.

ciekawe jak tam Julka od Aniołka, bo wczoraj zdaje się pisała, że mała jakaś spuchnięta była...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trochę mi smutno że nikt nie umie mi pomóc 😞 ale widocznie samo musi dojść do normy 😞 ( odnośnie mojego wielkiego problemu z poprzednich postów )
Jerzyk też śpi w pajacyku i pod kocykiem 🙂
A jeśli chodzi o chusteczki to my używamy wyłącznie Bambino 🙂
Nocniczka jeszcze nie mamy więc nie wiemy jak to jest 😞
Kurczę tak bym chciała żeby mój synuś zawołał : MAMA 😞 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do chusteczek to my lecimy na różnych Pampersach, próbowałyśmy rossmanowskie, ale były mało wilgotne
Rusałka ja też miałam problem z częstym budzeniem, teraz Ala budzi się co 3 godziny, nad ranem co 1-2 godzinki, ale nie wiem jak to zmienić, moze poradź się lekarza, moze coś pomoże
Mufka powodzenia i czekam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obcielam hubiego maszynka na 3 hehe normalnie wyglada jak obce dziecko. dalej dochodzi do perfekcji w chodzeniu juz coraz mniej sie przewraca. ale dziwne bo w domu smiga sam a na dworze tylko za nraczke. ze starszym bylam dzis u stomatologa i zabki zdrowe. u nas tez pogoda do dupy. pada deszcz. ehhh a mialam w planach jechac nad jeziorko. haha wijtus jakiego ma wasika no dorastaja nam te dzieci jeszcze troszke i z domu wyfruną hehe. wiola a ty jak zwykle poprawilam mi nastrój ta swoja opowiescia o kupieeeee haha twoj maz ale ma z toba wesolo mufka a ty na prawko poszlas?? nie chwalilas sie. oklask za odwage a drugi za super historie o kupie. anochii tez myslalam o twoim nicku hehe aaa a chusteczki uzywamy tylko cleanic kindii (dzidzius) sa super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Niebrzuszki


już po szpitalnej wizycie we wrześniu mam operacje 😞( 😞 😞 do tego czasu radioterapia 😞 😞 😞 😞


ja chyba też zacznę wprowadzać nocnik , zobaczymy czy mój oportunista zechce do niego , czy obok niego załatwiać sprawunki 🙂 🙂


Mufcia , ja mam trochę pokręcone korzenie , rodzina z rożnych stron świata 🙂 🙂 babcia została tu po wojnie, w czasie wojny ukrywała się w rodzinnym majątku dziadka ze swoim rodzeństwem (2 braci) no i się zakochali(dziadek i babcia oczywiście nie jej bracia hihihi) 🙂 🙂 🙂poza babcia i jej braćmi prawdopodobnie więcej nikt nie przeżył a szkoda 😞(a z kolei druga babcia, mama mojej mamy była Litwinką a dziadek Austriakiem 🙂 🙂 🙂 niezła mieszanina co????może dlatego mam taki charakterek 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


u nas dziś pogoda pokręcona czasem słońce czasem deszcz , jak w boliwoodzkim filnie 🙂 🙂 🙂


Wiolka Ty jak zwykle z gównianą historią mnie rozbawiłaś a juz ryczałam cały ranek 😞 😞

miłego czwartkowania dziewczynki i do zaś
aaaaa chusteczki używam dada sa mocno nawilżone i tanie .........................z biedronki 🙂 🙂


Rusłaka nie umiem ci pomóc , nie wiem jak wygląda wasza noc jak zasypianie jak dzień gdybyś opisała jakoś jeden dzień to może byśmy coś wymyśliły , myślę ze uzależniłaś Jerza od spania z Wami i teraz bez walki nie wygrasz a to się wiąże ze łzami dziecka , histeria i ogólną walką o wasze łózko...............i cycek mamy


Sabcia myslę ,że to bardzo dobra decyzja 🙂 🙂 🙂 🙂 cieszę sie ze jednak nie wyszła druga dzidzia na hura 🙂 🙂 🙂 , bardzo dobrze ze jednak chcecie poczekać i poszliście na drogę rozsądku 🙂 🙂 🙂 bardzo bardzo mądra decyzja ................


DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZONKA WCZORAJSZE 🙂 🙂 🙂

i znowu wyszła mi epopeja..ups
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rusalka1980 napisał(a):
Trochę mi smutno że nikt nie umie mi pomóc 😞 ale widocznie samo musi dojść do normy 😞 ( odnośnie mojego wielkiego problemu z poprzednich postów )
Jerzyk też śpi w pajacyku i pod kocykiem 🙂
A jeśli chodzi o chusteczki to my używamy wyłącznie Bambino 🙂
Nocniczka jeszcze nie mamy więc nie wiemy jak to jest 😞
Kurczę tak bym chciała żeby mój synuś zawołał : MAMA 😞 🙂

ja już pisałam Rusałko dwa czy trzy razy co uważam, nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Tak jak Kasia pisze myślę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Kasiu. 😘
Rusałko musisz być bardziej konsekwentna, ja też miała ciężkie noce, ale teraz Amelię przyzwyczaiłam do łóżeczka i śpi od 19:30 do około 23.00 bez pobudki. Potem około 3 budzi się na cycusia lub butlę i około 6.7 mamy już stałą pobudkę. Ale bez płaczu się nie obeszło. Ja Amelkę kąpie przed butlą, a potem przy butli z kaszką usypia bez problemu i odkładam Ją do łóżeczka 🙂
POWODZENIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂
Mufka fajnie ze pytasz o mala 🙂 Julka juz ok, doszla do siebie po nocy, moze to przez zabki.... ale juz nie ma nic spuuchnietego. ale dalej mi robi kupe tzn papke... a wasze maluchy jakie robia kupki??
Pytacie w czym spi, ja powiem tak... u mnie w nocy jest dosc chlodno wiec spi w spiochach cienkich i kawtaiku ciekim dlugim, do tego ja przykrywam cienka kolderka, ale ta kolderka w polowie nocy zostaje skopana i spi tak o bez przykrycia. Raz jak ja polozylam w bodach krotkich z golymi nozkami to sie budzila w nocy cala zimna musialam ja ubrac 🙂
ja probowalam sadowic ja na nocniku, raz zrobila siku a pozniej zaczyala plakac, i go musialam schowac, teraz go znowu wyciagne i moze sie uda.
Chusteczek uzywamy Dada te bieronkowe zielone, jak Kasia, jak dla mnie sa najlepsze bo sa mocno nawilzone i ladnie pachna, a mala nie ma po nich uczulenie. bo zdarzalo sie ze po chusteczzkach miala krostki na pupce...
Kasiu dzielna jestes, mam nadzieje ze operacja sie uda i bedzie wszystko dobrze...
wow 204cm i 49 rozmiar buta ??!! niezle, wysokiego masz syna 🙂
U nas dzisiaj duszno ale bez slonca, mala usela na lozku ja sie powoli zbieram i ide oddac blender bo mi sprzedali zepsuty, jeden przycisk nie dziala i ide kupic zelazko nowe....
w sobote mala dajemy na sluzbe do cioci i idziemy do kolezanka na impreze urodzinowa 🙃 wkoncu trzeba sie napic, bo jeszcze nie pilam odkad mam dziecko a raz sobie moge pozwolic chyba 🙃 a w niedziele jedziemy na basen kryty - jak sie uda bo do 2 ipca zamkniety i moze w niedziele otworza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu właśnie miałam pytać jak po szpitalu, qrcze trzymaj się, ale wiem ze dasz radę 🙂
my dzisiaj na nocnik posadziliśmy to najpierw było zdziwienie a potem płacz i wyciąganie rączek, więc na razie poczekamy
a ja dzisiaj (niestety albo stety) idę z Alą na spotkanie z moimi byłymi znajomymi z pracy 😁 i maja być 3 ciężarne z terminem na lipiec 🙃 ale pewnie długo tam nie posiedzę, bo spotkanie w pubie, a Ala na rękach nie bardzo lubi być 😞 tym bardziej, ze na pewno będzie gwar, ale chętnie zobaczę ludzi, większości nie widziałam 1-2 lata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę nawet o tym myśleć , serdecznie współczuję mamie , która musi przejść taki horror 😞 😞 😞


a tak z innej beczki chwalimy sie 🙂 🙂 🙂
z moją mamusią
" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" /> chciałem sie całować 🙂
poderwałem dziewczynkę 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...