Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia38 napisał(a):
ika79 napisał(a):
ponieważ podzielam opinie Sabci, pozwole się wtrącić...

TON MÓJ JEST UNIESIONY BO CZUJE SIĘ DYSKRYMINOWANA I TAK JAK SABINA WYPOWIEDZIAŁAM SWOJE ZDANIE , a ze nerwowo ???? czuje się urażona jej wypowiedziom i stad nerwy , ja nie neguje karmienia cyckiem wręcz pochwalam co nie znaczy ze karmienie butelkom jest gorsze


no niestety ty nie tylko powiedziałaś swoje zdanie, ale równiez pojechałaś po Sabci, znaczy ja obraziłaś- cyt. „SKĄD U MŁODEJ MĄDREJ DZIEWCZYNY TAKIE WĄSKIE POGLĄDY CZY MASZ TO WYNIESIONE Z DOMU??? TAKI ZAWĘŻONY ŚWIATOPOGLĄD???? SABCIA CZYTASZ ZA MAŁO , TRZEBA CZASEM SPOJRZEĆ NA ŚWIAT DALEJ NIŻ CZUBEK WŁASNEGO NOSA , NAPRAWDĘ WARTO”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sabcia napisał(a):
DZIWNE, ŻE ZAZWYCZAJ , TY UWAŻASZ, ŻE UDERZAM W CZUŁY PUNKT, NIE ZNAM WAS NA TYLE BY WIEDZIEĆ, JAKI KTO MA CZUŁY PUNKT. BEZ PRZESADY....



po cichu będę mieć nadzieję że kiedyś dziewczyny Ci uświadomią jak często to robisz , ja już swoje zrobiłam .......................( przypomnę ci zadymę z malutką ...........)................i na prawdę już pozostawiam temat bez komentarza i nie licze na wsparcie adwokatów 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IKA JEST WIELKA BO WESZŁA W DYSKUSJĘ Z KASIĄ, KTÓRA UWAŻA SIĘ ZA NAJLEPIEJ WYEDUKOWANĄ KOBIETĘ POD WZGLĘDEM DZIECI. DLATEGO NAPISAŁAM, ŻE IKA JEST WIELKA, NIE BRONIŁA, MNIE, BO SAMA TEŻ TO POTRAFIĘ, ALE Z KASIĄ W DYSKUSJĘ WCHODZIĆ NIE LUBIĘ...I TYLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38 napisał(a):
Sabcia napisał(a):
DZIWNE, ŻE ZAZWYCZAJ , TY UWAŻASZ, ŻE UDERZAM W CZUŁY PUNKT, NIE ZNAM WAS NA TYLE BY WIEDZIEĆ, JAKI KTO MA CZUŁY PUNKT. BEZ PRZESADY....



po cichu będę mieć nadzieję że kiedyś dziewczyny Ci uświadomią jak często to robisz , ja już swoje zrobiłam .......................( przypomnę ci zadymę z malutką ...........)................i na prawdę już pozostawiam temat bez komentarza i nie licze na wsparcie adwokatów 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia38 napisał(a):
ika79 napisał(a):
Sabcia napisał(a):
WIESZ CO KASIA NIE BĘDĘ NA FORUM Z TOBĄ WCHODZIĆ W DYSKUSJĘ, BO I TAK KAŻDA Z NAS MA INNE ZDANIE NA TEN TEMAT, ALE SKORO ROBIĄ TAKIE MLEKO MODYFIKOWANE, TO PO CO NATURA DAŁA MATKĄ MLEKO W PIESIACH ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


oooo, i to jest bardzo dobry argument.

a jesli ktoś tu obraża innych to ty Kasiu, nie Sabcia to że jesteś najstarsza nie oznacza ze jestes najmądrzejsza i masz prawo racji w kazdym temacie. Niestety w niektórych kwestiach teorii jest wiele i nie zgadzaja się ze soba nawet wybitne umysły, ale nie jest to powód zeby kogokolwiek obrażać. czy mam rozumiec, że wszyscy lekarze to debile z zascianka? bo ja nie spotkałam żadnego który odradzałby karmienie piersią, a wręcz do tego namawiają.



Ika nigdy nie powiedziałam ze Sabina jest debilem .....................i NIE NEGUJE KARMIENIA PIERSIĄ PRZECIEŻ WRĘCZ PRZECIWNIE , UWAŻAM ZE JEST ŚWIETNE TYLKO DLACZEGO KAŻECIE MI UWAŻAĆ ZE KARMIENIE BUTELKĄ JEST GORSZE ??????? NIE SABINĘ UWAŻAM ZA ZAŚCIANKOWĄ TYLKO JEJ POGLĄDY A TO ZASADNICZA RÓŻNICA , bardzo Cie proszę nie wyciągaj zdań z kontekstu tylko czytaj całość , Sabinie nie po raz pierwszy zdarza się uderzyć w czuły punkt, czasem mam wrażenie ze robi to celowo , A JA NIGDY NIE UWAŻAŁAM SIĘ ZA GURU I MĄDRALE W ŻADNEJ DZIEDZINIE , A JEŚLI TY MNIE ZA TAKOWĄ UWAŻASZ NO CÓŻ KAŻDY MA PRAWO UWAŻAĆ JAK UWAŻA , powtórzę raz jeszcze NIE POZWOLĘ MÓWIĆ ZE KARMIE MOJE DZIECKO GORZEJ BO BUTELKĄ I TYLE W TYM TEMACIE Z MOJEJ STRONY .....

NA DZIŚ TEMAT MLEKA I WITAMIN UWAŻAM ZE SWOJEJ STRONY ZA ZAMKNIĘTY .


no widzisz, tak jak ty nie powiedziałaś, ze sabina jest debilem tak i ona nie powiedziała ze jestes gorsza matką, ani ze matki nie karmiace piersią sa okrutne i trzeba je spalic na stosie, tylko ze ich nie rozumie, no chyba ma do tego prawo. wyraziła swoja opinie w bardzo delikatny sposób, a że to Twój czuły punkt... trudno, nie sądzę zeby sabina piła akurat do Ciebie i chciała cie celowo zdenerwować. więcej dystansu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ika79 napisał(a):
Kasia38 napisał(a):
ika79 napisał(a):
ponieważ podzielam opinie Sabci, pozwole się wtrącić...

TON MÓJ JEST UNIESIONY BO CZUJE SIĘ DYSKRYMINOWANA I TAK JAK SABINA WYPOWIEDZIAŁAM SWOJE ZDANIE , a ze nerwowo ???? czuje się urażona jej wypowiedziom i stad nerwy , ja nie neguje karmienia cyckiem wręcz pochwalam co nie znaczy ze karmienie butelkom jest gorsze





no niestety ty nie tylko powiedziałaś swoje zdanie, ale równiez pojechałaś po Sabci, znaczy ja obraziłaś- cyt. „SKĄD U MŁODEJ MĄDREJ DZIEWCZYNY TAKIE WĄSKIE POGLĄDY CZY MASZ TO WYNIESIONE Z DOMU??? TAKI ZAWĘŻONY ŚWIATOPOGLĄD???? SABCIA CZYTASZ ZA MAŁO , TRZEBA CZASEM SPOJRZEĆ NA ŚWIAT DALEJ NIŻ CZUBEK WŁASNEGO NOSA , NAPRAWDĘ WARTO”




IKA I UWIERZ MI NIE JEST TO TYLKO MOJA OPINIA NA TYM FORUM, DZIEWCZYNY TYLKO ZE WZGLĘDU NA ŚWIETY SPOKÓJ NIGDY JEJ TEGO NIE POWIEDZĄ A CZĘSTO CZUJĄ SIĘ PRZEZ NIĄ NIEKOMFORTOWO PRZEZ WYPOWIEDZI SABINY NA RÓŻNE TEMATY , CZĘSTO BYWA ŻE TAK TO UJMĘ NIESUBTELNA WIĘC I MNIE DZIŚ TEJ SUBTELNOŚCI ZABRAKŁO .................żal mi jest tylko ,że właśnie ja sama mam odwagę upomnieć się o swoje, i nie zmuszaj mnie abym musiała zniżać się do dyskusji która jest poniżej mojej godności..............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia napisał(a):
KASIA JA NIE WNIKAM CO TY Z DOMU WYNIOSŁAŚ, WIĘC DLACZEGO CZEPIASZ SIĘ MOJEJ SYTUACJI?? TY PRZYPOMINASZ MI A JA PRZYPOMNĘ CI. MALUTKA TEŻ ODESZŁA Z FORUM, CIEKAWE PRZEZ KOGO I DLACZEGO???



o to zapytaj malutką tylko nie zdziw się odpowiedzią 🙂 🙂mogę ci przytoczyć moje archiwum z rozmowy z malutką 🙂 🙂gwoli ścisłości ....................chcesz się dalej licytować ??? mam kilka rozmów z innymi dziewczynami mogłabym cię zaskoczyć( niemiło ) dodam .................Sabina nie będę ciągnąć tej żenady dalej.....................szkoda pary ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam tylko jeszcze napisać, że to nie sprawa karmienia mnie zirytowała, bo uważam, że każdy zyje jak chce i wychowuje dzieci jak chce i wara innym do tego o ile krzywdy z tego nie ma wielkiej, ale każdy też ma prawo podziwiać albo potępiać określone zachowania, tj wyrażać swoją opinie, nie obrażając przy tym innych i uważam że właśnie tak zrobiła Sabcia, a Kasia nie wiadomo dlaczego na nią naskoczyła i obraziła. Ona również mogła grzecznie wyrazić swoje zdanie i swoje argumenty bez uzywania epitetów, które podałam juz wcześniej.

Czasami strach się bać wyrazić siebie na tym forum. Jest różnica miedzy dyskusją, czyt konstruktywna bądż nie, wymianą poglądów, a kłótnią i obrażaniem siebie nawzajem.

i pomysleć ze miałam tu wpasc tylko na chwile, zeby pokazac wam buciki które mi przypadły do gustu 🙂 no zakochałam sie w nich poprostu i w tym tyg jade je szukać zeby pomacac 😉
http://www.sklep.bartek.com.pl/pl/product/4443/t-5125334g.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka napisał(a):
już dziewuchy będą się zmawiać na gadu gadu 😁

od października Ika będę opiekować się młodszą od Wojtusia o 5 miesięcy Zuzią i sama ciekawa jestem jak dam sobie radę z dwoma maluchami


sorki, wydawało mi się ze chłopcem 🙂 to chowaj dobrze, może synowa sobie wychowasz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka napisał(a):
już dziewuchy będą się zmawiać na gadu gadu 😁

od października Ika będę opiekować się młodszą od Wojtusia o 5 miesięcy Zuzią i sama ciekawa jestem jak dam sobie radę z dwoma maluchami


no, ruch oporu założymy hehehe w kupie siła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IKA DZIĘKI, ZE TRZYMASZ MOJĄ STRONĘ, ALE WYDAJE MI SIĘ, ŻE KASIA DAŁA MI ZNAK, ŻE NIE MAM CZEGO SZUKAĆ NA TYM FORUM, BO MNIE TU NIE CHCĄ, WIĘC CHYBA USUNĘ SIĘ Z TEGO KÓŁKA, BO TO NIE MOJA BAJKA. TU MOGĄ POZOSTAĆ TYLKO LUDZIE, KTÓRZY BĘDĄ CIĄGLE SIĘ ZACHWALAĆ MĄDROŚCIAMI NAJSTARSZEJ MAMUŚKI NA SIERPNIÓWKACH 2010...
BUZIACZKI IKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia napisał(a):
IKA DZIĘKI, ZE TRZYMASZ MOJĄ STRONĘ, ALE WYDAJE MI SIĘ, ŻE KASIA DAŁA MI ZNAK, ŻE NIE MAM CZEGO SZUKAĆ NA TYM FORUM, BO MNIE TU NIE CHCĄ, WIĘC CHYBA USUNĘ SIĘ Z TEGO KÓŁKA, BO TO NIE MOJA BAJKA. TU MOGĄ POZOSTAĆ TYLKO LUDZIE, KTÓRZY BĘDĄ CIĄGLE SIĘ ZACHWALAĆ MĄDROŚCIAMI NAJSTARSZEJ MAMUŚKI NA SIERPNIÓWKACH 2010... .


zapisałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia napisał(a):
IKA DZIĘKI, ZE TRZYMASZ MOJĄ STRONĘ, ALE WYDAJE MI SIĘ, ŻE KASIA DAŁA MI ZNAK, ŻE NIE MAM CZEGO SZUKAĆ NA TYM FORUM, BO MNIE TU NIE CHCĄ, WIĘC CHYBA USUNĘ SIĘ Z TEGO KÓŁKA, BO TO NIE MOJA BAJKA. TU MOGĄ POZOSTAĆ TYLKO LUDZIE, KTÓRZY BĘDĄ CIĄGLE SIĘ ZACHWALAĆ MĄDROŚCIAMI NAJSTARSZEJ MAMUŚKI NA SIERPNIÓWKACH 2010...
BUZIACZKI IKA



nigdy nie postrzegałam się jako najmądrzejsza ale skoro Ty tak uważasz dziękuje za uznanie....(..sarkazm) a co do najstarszej ...............pozostawię to bez komentarza ................przez próżność blondynki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂: 🤪 🤪 ☺️ ☺️ ☺️





nie wiem kto mi zaklaskał ..................ale dziękuje za cichy głos wsparcia 🙂 🙂 jak mniemam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW ale dałyście czadu! ..a mówią że to ja nerwowa jestem 😜
Karmię! To chyba dobrze..ogólnie niby tak choć w wieku powyżej któregoś miesiąca to niemal temat tabu zaraz będzie 😁 bo wstyd ☺️. Kamil akurat "najada" się mlekiem z piersi. Przesypia niemal całe noce i coraz rzadziej (najczęściej tylko raz) dojada w nocy. Dla mnie jest to piękne. Uwielbiam jego podczas jedzonka z piersi i z żalem każdego dnia stwierdzam że rośnie i kiedyś pewniakiem sam zrezygnuje! Tak jak jeszcze nie dawno pił cyca popołudniami tak teraz już tylko wieczorem, raz w nocy i po przebudzeniu rano. Wiem że przyjdzie czas kiedy sam zrezygnuje, jestem tego pewna tak samo jak tego że wymarzyłam sobie synka i był 😜. Nie uważam tego ani jako poświęcenia ani przesady. Dla mnie Kamil jest jeszcze malutki, jest niemowlęciem i ma prawo "dojadać" w nocy i chcieć cyca.
Dodam tylko że starszą córkę karmiłam tylko 1 miesiąc (Z GŁUPOTY, Z NIEWIEDZY!!) i do dziś tego w pewnym sensie żałuję choć laska wyrosła zdrowa, wysoka i zdolna 😜. W mleku matki są przede wszystkim przeciwciała a jego skład dostosowuje się wraz z wiekiem dziecka.
Awantura tu nie potrzebna!! Każdy jest inny, ja na przykład nie rozumiem palaczek, bo nie chciałabym zeby dziecko przytulało się do mnie pachnącej brzydko papierosami...ale wojny wszczynać z mamami palacymi nie zamierzam. Mamy sumienie i wolną wolę-wybór nalezy do nas! Pozdrawiamy wraz z Kamilkiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to kurwa ma byc zaraz was wszystkie pogodze .... tylko przez kolano i pachem na dupe .... za spokojnie bylo co ???????????????
po to jest to cholerne forum by sie na min wygadac i miec swoje zdanie ....czulam w moczu ze ten temat skonczy sie klutnia 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka napisał(a):
Kochane moje dziewczyny, bardzo dziękuję każdej z Was za te piękne słowa, jest mi ciężko, ale wiem, że tak miało być i Mamie jest już lepiej, o niebo lepiej. Pięknie to ujęłaś Buziaczka : buziaczkaa napisał(a):
mufcia PAMIETAJ - BÓG NIE ZABIERA...BÓG UWALNIA 😘


jak wspaniale, że mamy naszą małą Łucję, dzięki niej łatwiej mi jest to wszystko zrozumieć, przeżyć. Jest taka słodka i rozbrajająca, same dobrze wiecie jak taki maluch może poprawić humor 🙂 i dać siłę. to niesamowite.

piszcie koniecznie co u Waszych dzieciaczków.

uściski.




Mufcia ja mam tatuaz taki kobiete anioła i napisale po łacinie - deus liberatum pod spodem 🙂
zrobiony dla mojej babci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38 napisał(a):
A ja uważam ,że każda mama ma wybór i nie potępiam żadnej ,i Sabcia bez urazy ale twoja opinia jest stronnicza (mleko modyfikowane jest pełne witamin i innych składników zapraszam do lektury na każdym opakowaniu), i nie mówię tego jako mama karmiąca butelką ( z wyboru po trochę po trochę z przymusu)i gdybym miała wolną rękę i mogłabym to też NIE karmiłabym cyckiem powody pozostawię sobie ......wolnoć Tomku w swoim domku , podziwiam mamy karmiące cykiem , pochwalam , ale ja bym NIE karmiła i co jestem przez to gorszą mamą???? słabiej kocham dzieci??? BZURA I KOŁTUŃSTWO !!!
starszego syna wychowałam na butelce chłop jak dąb zdrowy jak rydz i jesteśmy ze sobą związani emocjonalnie nie przez cycka tylko przez wychowanie , miłość ,świadomość macierzyństwa, wsparcie itp.................dlatego nie uważam że karmienie butelką to zło wyrządzane dziecku BZDURA TOTALNA


nie wolno być stronniczym każdy ma wolną wolę !!! tak jak każdy głosuje na jaką chce partię , tak jak każda kobieta powinna mieć własną wolę jeśli chodzi o aborcję tak uważam samo jest i powinno być z karmieniem nie rozumiem tej chorej nagonki na matki butelkowe i tej" cacynady" dla matek cyckowych dla mnie to zwykłe formy nacisku i przymusu a jesteśmy wolnymi ludźmi PODOBNO i szlak mnie trafia kiedy słyszę ze butelkowa mama jest beee bo nie daje cycka , bo coś tam zabiera dziecku co za PARANOJA I ZAŚCIANKOWOŚĆ..............uszszsz ale się wściekłam jasna cholera !!!!!

JEŚLI PIERŚ MA BYĆ WYZNACZNIKIEM DOBREGO I ZŁEGO WYCHOWANIA POGLĄDU NA TO ŻE ZABIERAMY DZIECIOM WITAMINY CZY INNE BZDURY NO TO JA Z TAKIEGO PAŃSTWA WYSTĘPUJE ,NIE POJMUJE TWOJEGO PUNKTU WIDZENIA SKĄD U MŁODEJ MĄDREJ DZIEWCZYNY TAKIE WĄSKIE POGLĄDY CZY MASZ TO WYNIESIONE Z DOMU??? TAKI ZAWĘŻONY ŚWIATOPOGLĄD???? SABCIA CZYTASZ ZA MAŁO , TRZEBA CZASEM SPOJRZEĆ NA ŚWIAT DALEJ NIŻ CZUBEK WŁASNEGO NOSA , NAPRAWDĘ WARTO , I CZEPIŁAM SIĘ CIĘBIE BO MNIE TERAZ TAK ROZWŚCIECZYŁAŚ TYM POGLĄDEM O TYCH WITAMINACH ŻE AŻ MNIE TRZĘSIE JASNA CHOLERA NOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 😠 😠 😠 😠 😠 🤢 🤢 🤢 🤢

KTO DAJE LUDZIOM PRAWO DO DECYDOWANIA O TYM CO LEPSZE A CO GORSZE???? TYLKO INNY CZŁOWIEK A JA SIĘ NA TO NIE ZGADZAM !!!!! JAK TO MAWIAJĄ NIE TO JEST ŁADNE CO JEST ŁADNE TYLKO CO SIĘ KOMU PODOBA .................

eszszsz poniosło mnie jak zwykle



ja ja ja.... zgadzam sie 🙂 moge sie przyłaczyc?? 😁 DALA TYM KTÓRE KARMIĄ CYCKIEM !!!!!!!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...