Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
GRATULACJE DLA MUFKI I JEJ MALEŃSTWA 🙂 🙂 🙂
Kornelko cieszę się że pojawiają się objawy porodu 🙂 tylko z tym czopem to różnie bywa 😞 mój odchodził mi 3 dni a i tak sam poród się nie zaczął 😞
A jeśli chodzi o zgagę to ja miałam na koniec ciąży straszną 😞 a po porodzie jak ręką odjął zgaga odeszła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale śliczna Łucja a te pusie to wszystkie dzidzie po urodzeniu mają jednym tak zostaje inne się zmieniają 🙂
Ja dziś zauważyłam że jaśnieją oczka mojego Szkrabka na błękitne 🙂
Ciekawe jakie będzie miał naprawdę???
Dziś miałam pierwszą samotną kąpiel maleństwa bo Tatuś był na wyjeździe 😞
Poszło nam całkiem nieźle i Jerzyk już śpi 🙂 teraz pobudka na karmienie przed północą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka My już w domku. Udało się wyjść przed terminem, bo nie było sensu trzymać Nas dłużej, Amelka cała i zdrowa, mamusia też, więc w domku będzie Nam lepiej 🙂
U Nas w szpitalu wizyty też tylko 3h, więc siedziałam z Amką sama i nie było z kim pogadać...
Ale najważniejsze, że mamy Ją już przy sobie. Schrupać tego Aniołka 😁
Urodziłam 21.08.2010 przez CC,o godzinie 22.55, bo Malutkiej stanęło serduszko, wody odeszły mi bardzo szybko, bo po zjawieniu się w szpitalu bez skurczy to jakieś 5 min. Ale miałam tylko 0,5 cm rozwarcia i ani rusz więcej. Więc dlatego miałam CC. Teraz dochodzę do siebie, choć brzuch boli przy chodzeniu, ale chodzę ile się da.

Gratulcje dla kolejnych mamusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wróciłam z kolejnego ktg, do tej pory wychodziły mocne skurcze, a dzisiaj?? Zero, czyli moja ciąża się cofa, zamiast przybliżać się do porodu 😞 Mam już dość. Wściekam się na wszystkich, ciągle chce mi się płakać, najchętniej przespałabym ten czas do porodu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobiety
ja tylko przelotnie zjawiłam się pochwalić moim skarbem..
będę starała zaglądać częściej..ale teraz ciężko..
o to mój skarb..
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/9a344fae/s.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/9a344fae.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...