Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hejka!!
my wczoraj bylismy u lekarza i wiecie co myslalam ze mnie szlak trafi jak uslyszalam od niej ze niepotrzebnie maly ostatnio dostal antybiotyki bo ten odglos harczenia to nie od oskrzeli tylko malemu slinianki pracuja i jak spi to nie polyka i wydzielina zatrzymuje sie na przejscui jamu nosowej z ustna - a maly cwaniak nie slini sie tylko nadprodukcje w dzien lyka i sie krztusi ale powiedziala ze to minie tylko oklepywac cwaniaczka i jak spi na pleckach ukladac wyzej-- a lekarz super babka malego zmierzyla ma 60cm zwazyla ma 5900g sprawdzila uszki, oczka, jajeczka ,pitolka, odruchy neurologiczne, serduszko - gdzie szmerow nie uslyszala 🤨 i nie wiem juz co jeszcze w kazdym badz razie z wizyty jestem mega zadowolona - fakt prywatnie ale oplacalo sie wydac 50zl i pewnie w przyszlosci bedziemy do niej chodzic do poradni juz na nfz 🙃


maly dolek nie musicie czytac chcialam sobie ulzyc
kochane musze sobie ulzyc i powyzalac sie troche a zwlaszcza na siebie - jestem wsciekla i nie wiem juz co mam robic - cwicze, plywam, biegam, mam scisla diete a ta cholerna waga stoi w miejscu czasem mam wrazenie ze sie zaciela 😠 przed weselem przezylam traume pojechalam do domu rodzicow zrobic przeglad mojej szafy z nadzieja ze w ktoras kiecke z przed ciazy musze sie zmiescic a ty kicha po 2 godz przymiarki rozryczalam sie jak male dziecko pasowała tylko jedna w ktora nawet hipopotam by sie zmiescil bo jest z elastycznego materialu 😮
moze przesadzam bo w koncu urodzilam dzidziusia i trzeba troche czasu by wrocic do formy - ale ile mozna 🤢

ale za to wiecie co
MAM KOCHANEGO SYNKA nawet gdy sie o cos wscieka 🤢

o kurcze ale elaborat 🤪 🙃
milego dnia mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anycool kochanie trzymaj się, wszystkie walczymy z wagą i w końcu z nią wygramy, cierpliwości, lepiej chudnąć powolutku i na dłuuugo niż szybko i na chwilę, a na zdjęciu z wesele wyglądasz rewelacyjnie!
i tak to jest z lekarzami 😠, można szału macicy dostać, tym bardziej jeśli chodzi o nasze dzieciaczki. ja sie tyle nasłuchałam na pediatrę Wojtusia że juz sama nie wiem co mysleć. najbardziej chciałabym miec takiego doktora dla Wojtusia który powiedziałby mi wiecej niz ja chciałabym wiedzieć. pozostaje nam tylko płacić w tym popierdolonym kraju jesli chcemy byc spokojne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie słodkie Mamusie !!!
My byliśmy dziś na szczepieniu 3 kłucia 😞 Jerzyk najbardziej płakał przy pierwszym a mi się łzy w oczach zakręciły 😞 następne dwa był mniejszy płacz. A teraz maleństwo śpi prawie cały czas budzi się na karmienie. Czasem zapłacze przez sen może mu się kłucia śnią 🙂 biedactwo 😞

A i mam super wiadomość mój Skarb przespał dziś w nocy całe 4 godziny 🙂 jestem taka szczęśliwa 🙂

POZDRAWIAMY CIOTUNIE I ICH MALEŃSTWA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam posty to widzę,że chyba wszystkie dzieciaki po szczepieniu zasypiają-ciekawe czemu???
Klaudia dzisiaj jest nieziemsko kochana-śpi cały dzień,tylko trzy razy od rana się obudziła na karmienie i po karmieniu dalej śpi 🙂 spałam trochę z nią,a teraz mąż śpi bo idzie na nockę i tak sobie moje dwa skarby leżą koło siebie rozwaleni na całym łóżku 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Jerzyk też nie lubi leżeć na brzuszku, wytrzymuje najwyżej 3 minutki i tak płacze że nie mam sumienia go męczyć. Ale czasami lubi zasnąć przytulony do mojej klatki piersiowej i wtedy ma pozycję jakby leżał na brzuszku 🙂
Jerzyk też czasami charczy to tak zwana sapka i ja kilka razy dziennie nawilżam nosek wodą morską, zaczęli grzać w grzejnikach i jest za suche powietrze stąd to charczenie.
Tak mi się wydaje 🙂
Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!!
ja pierdziu ale mam sterte prania do poskladania i poprasowania 🥴 i szlak mnie trafia bo Jakubowe gacie i skarpetki od 3 dni leza uniego na biurku czekaja az je posklada i schowa do szuflad i chyba sie nie doczkam bo przeklada je z miejsca na miejsce 😠
Maksio tez jum ma ciuszki na 68 a ja musze sie wybrac na zakupy bo zaczyna wyrastac z wielu i to z tych ktorych nie nosil jeszcze - faktycznie trzeba bylo sluchac innych i nie kupowac tyle bo wiekszosci nie zalozylam mu 🙃
milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny...
mój synuś to chyba maluszek bo wchodzi jeszcze w 56 i powoli zakładam 62 🙂 a według mojej domowej wagi ma 5kg choć wygląda całkiem całkiem 🙂

Mały sukces->ciemieniucha prawie zginęła i mam nadzieje, że tak zostanie 🙂 🙂 🙂

Mufka -mała Łucja to prawdziwa dama 🙂

no i za oknem znowu okropna pogoda=Jasiu zrobił sie przytulanka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko,
u mnie za oknem sucho, ale mroźnawo, ale jednak może w końcu wybiorę się na spacerek, bo jakieś zakupy muszę zrobić i parę spraw pozałatwiać
ja na szczęście małej ubrałam wszystkie ubranka na 56, w połowie już się nie mieści, ciekawa jestem ile waży, bo robi się z niej mały ciężarek 🙂 za tydzień się dowiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny
jak tak czytam o tych waszych szkrabkach to moja Zuzia ma 3850 dopiero...i musialam jej dokupic ubranek na 50-56 bo mala mi plywala w polowie a niby 54 miala... nadal walczymy z katarkiem 😞 i tez moja corcia tak charczy 😞
Mufka alez sliczna ta Łucja jak z obrazka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 wtrącę się na chwilkę - widzę, że rozmawiacie o chustach i nosidełkach. Ja polecam chusty elastyczne - bardzo wygodne są 🙂 a moja Mała uwielbiała spać noszona w chuście 🙂 teraz ma 4 miesiące, więc jest zbyt zainteresowana światem, żeby spać 😉 wklejam zdjęcie naszego chustowania

chustę kupowałam tutaj http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13484495 bardzo atrakcyjne ceny i świetne wykonanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...