Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 się wtrącę, mam nadzieję, że nie będziecie się gniewać, ale mogę mieć interesujące Was informacje 😎

jestem czerwcóweczką 2010 i razem z koleżankami z wątku postanowiłyśmy założyć bloga z przepisami na domowe jedzonko dla naszych Maluchów, więc jakby któraś z Was miała ochotę, to zapraszamy do poczytania nas 🙂 a jakby któraś z Was zechciała z nami współtworzyć bloga, to byłoby jeszcze fajniej 😉 wystarczy utworzyć sobie konto na gmail.com i dać mi znać, a ja Wasz adres e-mail dodam do autorów bloga i od tej chwili mogłybyście pisać pod swoimi własnymi nickami. Adres bloga na samej górze mojego suwaczka 🙂

Pozdrawiam! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂
Wiojajko ta poduszka to fasolka służy też do karmienia zakładasz ją w pasie kładziesz na nią dzidzię i karmisz nie musisz trzymać ale to dla maluszków 🙂 a dla starszaków służy do leżakowania jak widać na zdjęciu Anochi 🙂

Co do witaminek to witaminka K do końca 3 miesiąca a witaminka D do końca 6 miesiąca 🙂 przy karmieniu piersią 🙂

Nie wiem co się dzieje z Jerzykiem wczoraj strasznie wieczorem marudził i zasnął dopiero o 21:30 nie chciał jeść 😞 a noc minęła normalnie. Chyba miał gorszy dzień jak każdy 🙂

Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jestem padnieta jak wyszlam z malym o 13;00 to dopiero wrocilam na dodatek jakis kretyn zostawil otwarta winde na ktoryms pietrze i musialam wszystko dygac do gory i chlasnelo mi w plecach i teraz ruszyc sie nie moge -- kurwa chyba napisze do tv zeby zfilnowali te cholerne windy zeby wozek 60cm do niej nie wchodzil 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.
Dzisiaj wreszcie można było pospacerowac w Poznaniu słonko przeświecało co chwilę i nie padało-więc 3 godziny na spacerku podzielonym na 2 etapy 🙂 zaliczone..
Ale się rozpisałyście Laski dzisiaj-musze nadrobić jak dzieci ululam. 🙂 Jutro moja starsza córcia obchodzi Urodzinki-już nie moze sie doczekac imprezki i gości. Ciekawe tylko jak Kamilek zareaguje na tyle dzieciaków i hałas.. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!!!
ja juz od rana tur de - posprzatana kuchnia, lazienka do tego prasowane i pranie nastawione .... a mały dzis znow slicznie spał od 20;00 do 8;00 z jedzonkiem o 23;00 tfu tfu tfu 🤪 🤪 🤪 milego dzionka oli uadanej imprezki zloz mlodej od nas zyczonka 😘 😘

Jasiek buziaki od ciotki Lucynki oraz strzałka i miś o Maksia
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-11/25b0a304.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale naszla mnie ochota na spotkanie z wami wszystkimi i zeby w koncu zobaczyc te wszystkie wasze cudenka razem 😎 😎 😎 😎 ale sie rozmarzylam 😘 😘 😘 😘

no nic pora wracac do sprzatania 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Myszka (i nie tylko moja (Okaa, Wiojojka)) ma jutro 3 miesiące, boże jak ten czas leci...

Amelka też się już śmiechutka, jak się dobrze Ją rozśmieszy. Aż serce się człowiekowi raduje. Przy takim malutkim człowieczku człowiek przekonuje się jak niewiele mu potrzeba do szczęścia 🙂 Wystarczy UŚMIECH DZIECKA. A co to będzie jak powie MAMA 🤪 Chyba się poryczę ze szczęścia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elooo Niebrzuszki

u mnie sobota pod znakiem "wielkie porządki" .............................

CAŁUSY , BUZIAKI , CMOKASY , DLA WSZYSTKICH TRÓJKOWICZÓW i CZWÓRKOWICZA 🙂 🙂 🙂 🙂 TE OBŚLINIONE TO OD MAXIOLA 🙂 🙂 🙂[/color]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane!Jasio wszystkiego najlepszego duży , piękny chłopczyku
pięknie Ala sie przewraca 🙂, Wojtusiowi tez się już raz udało
byłam dzisiaj w szkole od rana, myślałam ze mi cycki pękną, tyle mleka się nazbierało w tym czasie. jak tylko wróciłam do domu umyłam ręce i Wojtusia przystawiłam do piersi, tym razem ja go bardzo potrzebowałam i taka ulga od razu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak pusto 😞
mam pytanko do mam karmiących piersią - podajecie może herbatki? ja od wczoraj podaję Ali troszkę herbatki na trawienie, bo zaczęła znowu się prężyć i mieć problemy z brzuszkiem a jak ja wypije to nie wiadomo kiedy do mleka trafi
i drugie pytanie - czy wasze dzieciaki chrypiały? od wczoraj Ala ma chrypkę, ale ogólnie to jest ok, nie ma temperatury, je za dwóch i nie wiem co jest powodem i jak jej pomóc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny
składam spóźnione życzonka Karulince z okazji urodzin i 4 miesięcy Jasia - naszego najstarszego na forum dzieciaczka 🙂
i sto lat dla kolejnych solenizantów - Amelki i Wojtusia.
A ja dziś prawie cały dzień spędziłam w kuchni szykując wielką wyżerkę na jutro, bo będziemy mieli gości hiszpańskich na obiedzie no i trzeba im coś polskiego zaserwować - a więc rosół i rolady z kluskami śląskimi. Łucją zajmował się Tomek, więc mogłam spokojnie wszystko przygotować. ALe teraz padam z nóg... ciekawe jaka będzie noc... ostatnio Łucja cały czas się budzi co trzy godziny, heh... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...