Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a to mój mały chodziaczek-raczek 😜 to na razie próby, czasem się wkurza, bo się ślizga 😜 ale powoli powoli zaczyna posuwać się do przodu 😉
http://www.youtube.com/watch?v=riEhmbpS628
http://www.youtube.com/watch?v=qLUGQ3JcCnQ
no i jak zwykle ciężko ją nakręcić 😉
http://www.youtube.com/watch?v=-YK84e88fm0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anochi, dziękujemy, mamy się już całkiem dobrze, choć katar jeszcze trochę jest, właśnie za chwilę idę z małą na krótki spacerek, co by się dotleniła, bo d paru dni tkwimy w domu przez to przeziębienie.
No a zapomniałam Wam napisać, że byliśmy w tym ośrodku wczesnej interwencji i z Łucją wszystko w najlepszym porządku 🙂 nie ma żadnego napięcia ani nic. Chwała Bogu!! ale jeszcze raz tam idziemy w środę na tzw. instruktaż - czyli jakie ćwiczenia robić z maluchem, jak nosić itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ŁaŁ Alunia super !!!!!!!!!!
Ja nadal sie boje ze maaglowa uderzy w podloge, lubi tak robic wbijajac gllowe w materac wiec przed podoga jej nie uchronie...
Sabcia, cale szczescie ze Amelce nic sie niestalo, moja naszczescie jeszcze nie spadla z niczego, jedynie to lekko uderzyla glowa o sciane.
Oli super zdjecia, tez bym chciala zeby moja miala taka sesje profesjonalna... 🙂
Brrr zimno u nas dzisiaj, Julka spi, ale jest nieznosna 😞 niemam juz sil do niej na dniu, ciagle placze, na rekach zle, w lozeczu zle, w krzeselki zle, z zabawkami zle, najlepiej stac z nia przed oknem a ona zlapie firanke i zacznie pukac w szybe noga, tak moglaby caly dzien spedzic. cale szczescie ze ani razu w nocy nie wstaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ala wymiata 🙂 🙂 🙂 🙂my daleko w lesie 🙂 🙂Jaś pięknie siedzi i chętnie staje na nogach, przewraca sie na bok ale na na plecy i brzuszek juz nie(zdarzyło sie parę razy)mam sie martwic?
Wiojojka kuruj sie i dziękujemy za mile słowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny 🙂
każde dziecko rozwija się w swoim tempie, moja jak widać chyba szybko zaczyna, az mnie przeraża, za to siezenia dopiero sie uczymy, o wiele chętniej rwie się do stania (na razie podtrzymywanego), lubi prostować nogi i ciężko ją posadzić 😜
Karulina śwetne zdjęcie Jasia w profilu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 buziakow dla Maksia od Maxia 🙂 🙂 🙂 i cioci z wujkiem 🙂


Alusia jest boska 🙂 🙂 🙂 🙂 spryciula 🙂 🙂 ślipka jak węgielki cudne


pozdrowienia i uściski dla reszty ferajny od zasmarkanej cioci Kasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂
100 latek dla Maksia niech będzie radosny i zdrowy a wszystkie panny tracą za nim głowę
Myślałam że katarek mija a dziś znowu mamy nawrót i chyba wybiorę się z Jerzykiem do lekarza żeby z tego nic nie wyszło 😞 no i dziś spał dziadkowi 1:50 🙂
Wróciliśmy już do domku mąż na kolację zamówił tartillę i pizzę 🙂 🙂 🙂

Ala pięknie się rusza 🙂 Jerzyk nadal nie pełza, ale mamy jeszcze czas 🙂 tak samo jak z ząbkami 🙂
Miłego wieczorka Słoneczka 🙂 małe i te większe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam doła 😞........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... może do jutra przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />.Dzień minął spokojnie,nie licząc mniejszego apetytu synka,ale zganiam wine na te ząbki....Na szczeście odpukać nie ma u nas choróbska..pul,puk....ale chcemy posłac starszą córcię do przedszkola to nie będzie zmiłuj z chorobami.... na zdjęciu jestem ja z Marcelkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na zdjęciu jestm ja z Marcelkiem...U nas dzień minął spokojnie,nie licząć słabszego apetyty synka,ale zwalam winę na ząbkowanie..Na szczęście odpukać..puk,puk...nie ma u nas chorób,ale chcemy posłac starszą córcię do przedszkola to nie będzie zmiłuj... 🥴Mam pytanko te suwaczki to za każdym razem robicie nowe??bo gdzieś mi zniknął ostatni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc babeczki 🙂 nie mam czasu dzis nadrobic zaległosci, bo zaraz wyjezdzamy do karpacza na 3 dni 🤪 pozegnac zime 😉 mam nadzieje, ze to jej ostatnie podrygi 🙂 chciałam sie tylko pochwalic, ze mój brzdac od tygodnia sam siada a od wczoraj sam staje w łózeczku podciagajac sie za szczebelki- siłacz mój 😉 z raczkowaniem dalej jest na bakier a zęba ja nie było tak nie ma.

pozdrawiamy wszystkich, miłego weekendu zyczymy i zdrówka, bo zdazyłam doczytac ze niektórych choróbsko dorwało
trzymajcie sie cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja babolice
ika ja chce z wami zabierz mnie tez do karpacza 🥴
i dol nadal poklaskalam i ciut mi lepiej milego dnia
Jakub chory szlak by trafil bo nie ma nic gorszego ja chory facet 😠 😠 😠
do wieczorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też chcę do Karpacza !!!!!!!!!! ale już też wyczekuję wiosny
Anycool co z tym dołem? pomóc Ci go zasypać? 😉 dzięki za oklaska 😉 też Ci klasnęłam 😉
Karulina suwaczki mamy na stałe, wejdź na swój profil i tam jest Forum i link do suwaczka wklejasz w Podpis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anycool takie sładne słoneczko! Wiosna już nie długo będzie wreszcie powyżej zera STOP!! Z DOŁAMI!! KIEDY IDZIEMY NA SPACER Z NASZYMI MISIAMI?? 😉 😘 Buziol i nie dąsać się!

CAŁUSY DLA MAKSIA!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/?plec=3&wiek=13&wzrost=1&waga=1&wojewodztwo=0&a=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Dziewczyny proszę o pomoc. Franek nadal jeszcze jest chory i dziś popołudniu dostanie ostatnią dawkę antybiotyku. 😞 Problemem jest brak apetytu. 😠 Wszystko co jest w stanie zjeść do zupka (mały słoiczek - nie cały), jogurcik taki po 6 m-c i połowę dużego deserku. Na noc wypija max 50 ml kaszki (łyżeczką). O piciu mleka z butelki nie ma mowy 😞 😠, jedynie to wypija z 400 ml herbatki oczywiście podzieloną na raty. W nocy też mleka nie chce. Kiedyś potrafił pić na spaniu, teraz kiedy próbuje mu wcisnąć tak mleczko wybudza się i płacze. Powiedzcie czy mam się martwić? Czy przejdzie wszystko jak wyzdrowieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie martw się Justa ja myślę że dobrze że w ogóle coś je i dużo pije, nasze dzieci to takie małe cżłowieczki, którym też apetytu brak przy złym samopoczuciu.
a my druga nocka w plecy, Wojtas pobudka co godzinę, nawet pół, marudził,jęczał swędzą go dziąsełka,takie napuchnięte, w nocy mu się uaktywnia na maksa, na szczęście w dzień jest pogodny, teraz odsypia. ciekawe co dzisiaj będzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
U nas wszystko ok znowu katarek mniejszy ale chyba pojedziemy na osłuchanie ???
Dziś udało mi się już odciągnąć 70ml mleczka więc chyba uzbieram dziadkowi na następny tydzień 🙂 cieszę się bo jeszcze niedawno nawet 10ml nie ściągałam 😞 ale Jerzyk zjadł całą zupkę jarzynową z królikiem więc miałam karmienie mniej i ściągnęłam 🙂
Miłego dnia Kochanieńkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ika nawet nie wiesz ile bym dala zeby wyrwac sie z domu i pojechac w gory kocham sie po nich walesac ale nie byla juz tam z 5 lat nad czym nieziemsko ubolewam ale w nastepna zime to na 100% sie tam wybierzemy 😜 no a do wroclawia tez bym z checia zagladnela zakochalam sie w tym miescie na studiach i teraz nie mam kiedy nawet znajomych odwiedzic... kiedys to takia spwsinoga ze mnie byla dom jak hotel a teraz bardzie mi do kury domowej 🥴 eh tam ale przynajmniej mam nieziemskiego dzidziusia ktorego kocham nad zycie i kochajacego przystojnego mezulka 😎

oli moze jutro na spacerek o 12;00 w kolo areny??? ma juz byc ciut cieplej bo jak jest na minusie to ja z malym nie wychodze 😎

wiola ale z ciebie aska z tymi kropelkami - jak chcesz wypozycze ci i przysle aparat do inhalacji 😎 😁 😁 nie uparujesz sie 🙃

justa ja mam zasade ze nic na sile jaknie chce to nie za godz zje z apetytem , Maks flaszke rano pije na 2 lub3 razy obiadek tez zjada na 2 razy a wczesniej wszystko pochlanial odrazu
wiec luuuuuuuuuuuuuz zglodnieje zje 😜

a kochane nie wiem czy pamietacie ale kiedyc pisalam o czosnku zeby rozdusic powiesic malcom w lozeczku katarek w mig przchodzi - smierdzi w domu jak w namiocie beduina ale warto , i mozecie kupic otrivin lun nasivil do noskow

zdrowiejcie bo przeciez wiosna idzie jak zobaczy tyle chorowitek to sie wystraszy i do czerwca bedzie snieg 🤪 🤪

a na obiadek rosolek z lanymi kluskami lub pomidorowka jak kto woli --- no no no komu bo zmykam

a ja ale elaborat ---- no to kto przeczyta i nie usnie temu klasne 🤪 🤪
buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...