Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi sie kiedys marzy jeszcze raz przez to wszystko przejsc..ale nie wiem czy nie zostanie tlyko na mym Siyarku..a nie zabezpieczam się nie dlatego że chcę dzidzie..tylko jedne zabezpieczenia nie odpowiadają mi a jedne memu chłopowi..i tak jedziemy na chybił trafił hehe
Wojojka rowerek fajnusi..myślisz nad kupnem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ho, mi też na brzuszku dobrze i nie chciałoby mi się przenieść.

Aniołku gratulacje zamążpójścia, to miałaś z Julki śliczną małą druhenkę 🙂 czekamy na fotki.

Kasia, nie wiem czemu wgrywa mi się tylko połowa Waszego zdjęcia.... więc nie widzę Maxia -policjanta... 🤨

No,a dziewczyny, widzę, że kolejne dzidziusie mogą wyskoczyć w miarę szybko, my też chcemy drugie ale za jakiś czas dopiero, więc się zabezpieczamy na gumowo 😉 nie chcę w siebie pakować chemii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
też jestem za pierwszym rowerkiem 😁 i raczej nie planuję kolejnej dzidzi, ale fajnie by było znowu przejść przez ciążę, spotkanie z noworodkiem itd, ale nie płacz i nocne wstawanie, Ala daje mi wystarczająco w kość 😉
heheh ales ty to fajnie napisała 🙂 🙂 🙂 🙂 mufka mi tez sie chcialo wgrac i widzialam idealna figure kasi a nie malego policjanta 🙂 ale wylogowalam sie i zalogowalam ponownie i ujrzałam tego malego przystojniaczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulkaa1990 napisał(a):
anochi napisał(a):
też jestem za pierwszym rowerkiem 😁 i raczej nie planuję kolejnej dzidzi, ale fajnie by było znowu przejść przez ciążę, spotkanie z noworodkiem itd, ale nie płacz i nocne wstawanie, Ala daje mi wystarczająco w kość 😉
heheh ales ty to fajnie napisała 🙂 🙂 🙂 🙂 mufka mi tez sie chcialo wgrac i widzialam idealna figure kasi a nie malego policjanta 🙂 ale wylogowalam sie i zalogowalam ponownie i ujrzałam tego malego przystojniaczka 🙂

ach ta idealna figura Kasi, żeby mieć chociaż taką w moim wieku, a co dopiero w Jej - MARZENIE 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulkaa1990 napisał(a):
no aniolek no to gratulujemy ci z calego serca 🙂 aaa to moze skorzystamy z wypadu nad jeziorko do kasi. a powiedz mi jakie mniej wiecej sa ceny kwater?? i ile sie jedzie do was z poznania?



kwatery w zależności czy to domek czy pokój domek to w granicach 180 zł za dobę za domek a pokój to ok 30 zł od osoby z Poznania do mnie ok 1,5 godziny jazdy to ok 130 km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...