Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
hihih a ja mam koszulkę polo dla małego w kolorze jasnego różu..nie mogłam się jej oprzeć..;p
zmykam spać dobranoc kobitki

Super chłopcy i mężczyźni wyglądają w delikatnym różu, właśnie polo, wg mnie 😁
też zmykam spać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja lubię wszystkie kolory 🙂 szczególnie u dzieci, tylko róż do faceta jakoś nie bardzo mi pasuje, chyba że jako lekki dodatek do granatu, brązu itp. Nam za to wszyscy kupują ubranka w niebieskim i granacie- piękny kolor, ale powoli zaczynam mieć go dość, więc jeśli mnie zdarzy się coś kupić, to jest to w kolorze zielonym, pomarańczy, czerwonym czy brązowym 🙂

Sabcia, ten stolik to też mamy "w spadku" do oddania 🙂 (ale myślę, że sporo ich w sklepach) Nie ma to jak przyjaciółka, która wcześniej urodziła 🙂 Wolę kupić coś jej synkowi, a pożyczyć od niej używane niż się z nią dublować. Taki fajny układ myślę 🙂
A jeśli chodzi o rowerek, to my wychodzimy z nim na razie tylko koło domu na pół godziny do godziny. Zazwyczaj po pracy. W weekend jak wiem, że może zasnąć albo na dłuższe czy dalsze spacery to biorę wózek, nie rowerek. Właśnie myślałam sobie ostatnio że do ideału brakuje rozkładanego oparcia do pozycji półleżącej 🙂 raz mi zasnął w domu w rowerku- to go wyjęłam i przeniosłam do łóżeczka 🙂

dobranoc śpiochy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja uwielbiam roz;] nie na sobie ale na malej 😁
jak dziewczynka to tylko w rozowym bo jak ja ubralam na niebiesko to tez glupie pytania, to chlopczyk? albo pan mowi mama taka czarna a synus bialy a dodam ze mala byla na rozowo -dziwni ludzie .ma my mamy taki rowerek ;]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-06/0f89404c/sam_3468.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-06/0f89404c.jpg[/IMG][/URL]
smigam bo maz wrocil z pracy,a Julcia zasnela przy kolysance
http://www.youtube.com/watch?v=jkvuaCkiJAU&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku, ślicznie wyglądałaś na ślubie, super, jeszcze raz gratulacje!

Rusałko, ja mam ten sam dylemat, teraz coraz bardziej się zastanawiam, czy nie przedłużyć wychowawczego...

Co do różu, to ja lubię, ale jako dodatek, nie że ubiór w różu od stóp do głów jak landrynka. Jak np. różowa koszulka, to spodnie w innym kolorze itp. A o Łucję też się ludzie pytają czy chłopczyk czy dziewczynka, nawet jak ma coś różowego, no w takim etapie rozwoju są nasze dzieci, że chłopcy i dziewczynki są do siebie mniej więcej podobni i dla jakiś tam osób postronnych pewnie czasem ciężko jest odgadnąć płeć. nie widzę w tym nic głupiego.
A co do płci dziecka, to ja zawsze chciałam mieć i chłopczyka i dziewczynkę. w sumie chciałabym mieć trójkę, a to trzecie to obojętnie jaka płeć 🙂

Ika, super się prezentuje Mateusz w swoim pojeździe, a przy tej "konsoli" jaki zajęty, świetne 🙂
A Julka jaka dumna w rowerku 🙂
ja niestety nie mam miejsca, gdzie bym mogła trzymać takie sprzęty.

Anochi, dziękuję, że odpowiedziałaś na moje zaproszenie, nie wiem czy dla reszty dziewczyn był ten post nie widoczny, czy co... Ciekawe, jak teraz Łucja i Ala na siebie zareagują...? Łusia lubi bardzo dzieci, strasznie się zawsze cieszy jak jakieś widzi np. na ulicy 🙂

dobrej nocki, ja jeszcze pracuje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Msmuśki!
Dzisiaj pospaliśmy z Wojcieszkiem do 7:00 sukces!!! 🤪
u nas pochmurno, dzięki czemu chłodniej, byle tylko nie padało.
Mufcia przecież wiesz, że ja chętnie cię odwiedzę, mam godzinę drogi do Ustronia, Anochi a kiedy Tobie pasowałoby odwiedzić Mufkę? może udałoby nam się ustalić ten sam dzień? ja nie zostałabym na noc, wróciłabym do domu,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Mufka gdybym była w Polsce z pewnością bym cie odwiedziła..a tak to teraz bedzie mnie tlyko zazdrość zżerała że wy się spotkałyście hehe
Mateuszek fajny chłopiec..no i Jula nasza najstarsza królewna.. 🙂
a co do tej różowej polówki to wygląda tak..
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-06/24d07230/s 744.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-06/24d07230.jpg[/IMG][/URL]
tutaj się światło trochę odbija ale jest ona bardzo jasna..ale gdybym znalazła taką z ciemnym różem(ale nie jakimś odblaskowym) to z pewnością też bym kupiła..ale nic innego jak koszulka polo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiula2 napisał(a):
Amelia już opanowała pchacz śmiga z nim po całym mieszkaniu.


a Marcel nie wie jak z tym pchaczem sobie poradzić....

u nas to samo 😉 pchacz to takie dziwne urzadzenie, które najlepiej omijać z daleka 😉

Mufka dziewczyny by się pewnie znowu dotykały 😉 też Ala chętna do dzieci, ale jak już bliższy kontakt to nie zawsze taka odważna 😉
Wiojojka ja mam bliziotko do Ustronie, pół godziny jazdy, najbardziej pasuje mi jakikolwiek dzień w tygodniu, gorzej sobota, a niedziela odpada, super byłoby się spotkać w trojkę, a może nastepnym razem będzie nas więcej?
Aniolku dojedziesz pociągiem, ale z przesiadka w Katowicach i trwa to podróż minimum 7 godzin 😞 jeśli dobrze kojarzę jesteś w Rzeszowie?
Szi jest genialny, taki mały elegancik, superowo wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WOjtus ma pchacz u babci i bardzo lubi przy nim chodzić,muszę mu go przywieźć do domu na trochę, bo w domu łazi przy swoim krzesełku do jedzenia. jest na kółkach to go popycha i przy tym obija mi wszystkie ściany, a potem denerwuje się że nie może się gdzieś zmieścić, no nic dziwnego jak mamy takie małe mieszkanie a on wszędzie ciągnie przed sobą to wielkie krzesło,,,
Wojtuś w ogóle lubi przyglądać się ludziom, dzieciom i dorosłym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Niebrzuszki

Rusałka ja wybrałabym opcje założenia żłobka 🙂


u nas pchacz jest w ciągłym obrocie a nawet dwa 🙂 Maxiu lata z nimi jak szalony a radochę ma że ho ho 🙂

I JA TEŻ WOLĘ CHŁOPCÓW !!! i tych małych i tych dużych 🙂 🙂 nigdy nie chciałam córeczki , kiedy byłam w ciąży z Michałem od początku nastawiałam się na syna z Maxem było tak samo 🙂 nie lubię tych wszystkich pierdołek dla dziewczynek, wolę piłkę, koparę, spodnie w moro i czapkę na bakier i ten szelmowski uśmiech grandziarza 🙂 🙂 🙂uważam tak jak Wiola chłopcy maja lżej w życiu 🙂

Mufka oddałabym kawałek mojego jeziora za spotkanie z Wami 🙂 🙂 gdyby nie to że każdy grosz u nas teraz idzie na moje leczenie , bez wahania mąż przywiózł by mój szacowny tyłek i na koniec Polski 🙂ale co się odwlecze to nie uciecze ........


Okaaa liczę na fotki z wakacji Hiszpania jest piękna, chociaż pooglądamy 🙂 🙂 🙂


u nas dziś rano było 16 stopni bryyy 😞 ale juz słonko wychodzi więc liczę ze 25 na stuka 🙂

miłego dnia kobiłki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój zaczepia mamy małych dzieci, albo starsze dzieciaki hehe

polówka, to polówka nawet w ostrym różu do jeansów może fajowo wyglądać u chłopaka 🙂

Mufcia, ja z chęcią bym przyjechała ale w tyg. to marne szanse bo praca, a w weekend znów mój mąż pracuje i nie zawsze mam auto do dyspozycji. Na razie żyjemy w biegu, ale lipiec sierpień powinny być luźniejsze- może wtedy 🙂

Rusałka, ciężko komuś doradzić w takiej kwestii, bo to bardzo indywidualna sprawa, ty najlepiej wiesz co czujesz i czego potrzebujesz. Ja np nie wyobrażam siebie na wychowawczym przez 2 lata- z różnych powodów. Wg mnie najlepszą opcją u Ciebie jest założenie przedszkola własnego, jeśli tylko czujesz sie na siłach fizycznie i psychicznie, lubisz prace z dziećmi i masz na to środki finansowe. Niektórzy uważają żłobek za zło ostateczne. Ja nie (moze zmienie zdanie, jak pośle swojego). Tzn takiego 6-miesięcznego bym nie zostawiła (chyba ze bym musiała), ale juz takiego chodzącego owszem. Oczywiście nie na siłe- jak by był bardzo nieszczęśliwy, to bym zrezygnowała. Moje 2 koleżanki oddały dzieci do żłobków- jedno w wieku 1,5 roku drugie 2 lat i dzieciaki świetnie się zaaklimatyzowały, czasami nie chcą wracać do domu- bawią sie z dzieciakami, śpiewają. Z resztą wystarczy wejść na fora i poczytać opinie mam. Większość jest zadowolona- dzieciaki świetnie się rozwijają w grupie. Ale tak jak wspomniałam wszystko zależy od dziecka, no i od placówki oczywiście. Fakt faktem, że przy rocznym dziecku też bym miała zagwózdkę, ale każde z Twoich rozwiązań ma w sobie coś dobrego. Niestety tylko ty najlepiej wiesz co bedzie najlepsze dla Twojego szkraba i to ty musisz podjąć decyzję. Życzę Ci, żeby okazała się ona ta trafną i najlepszą dla Waszej całej rodzinki 🙂

się rozpisałam... uff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja taka mądra jestem, a 20 czerwca będą wyniki rekrutacji do żłobków we wro i w duszy liczę, że jednak się nie dostanie i nie będę musiała sie zastanawiać czy puścić go czy nie, a jednocześnie mam nadzieję ze później zwolni się jakieś miejsce i pójdzie do żłoba jak będzie miał 1,5-2 latka. ale tak to już jest, że najłatwiej się innym doradza 😉

a ja bardzo chciałam miec dziewczynkę, choc chłopaki tez są fajne i teraz nie zamieniłabym mojego smyka na nikogo innego, ale jesli drugie to tylko dziewczynka 🙂 i wcale nie jest powiedziane ze dziewczynki to tylko róż i lalki. ja zawsze grałam w piłę i uwielbiałam zabawy resorakami, zazwyczaj ubrana na błękitno :P Anochi, ty tez z tego co pamiętam, prawda? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A U mnie LEEEJJJJEEE, Nic się nie da wyjść, oby przeszło bym wyszła na troszkę. Wczoraj widział ogłoszenie do pracy dorywczej. Co prawda jestem na urlopie wychowawczym, ale jak by to było tak na dorobienie to bym poszła, Do ciucholadnu rozwieszać ciuchy dwa razy w tygodniu. Teściowa by z Amelką posiedziała, a ja bym dorobiła do tego co mamy. Zawsze jakiś grosz by wpadł, ale jak na złość nie zapytałam nic wczoraj a dziś tak leje, że wyjść nie mogę . Oby jeszcze było jak pójdę później. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Fajnie macie, że się możecie spotkać, ja jestem daleko on Was 😞
A co do kolorów, to ja bardzo lubię niebieskie odcienie, właśnie nawet mam dziś takiego koloru bluzkę a Amelka spodnie. I wózek też mamy niebieski a drugi fioletowo niebieski. Niby zimny kolor, ale spokojny dla oczu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...