Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sara przykra sprawa ;(
Wiojojka cale szczęście, że MArcin cały, ale qrcze teraz szkoda wyjazdu, na który się szykowałaś 😞
Oli Ty to masz chyba motorek w dupci 😉

my planujemy wyjazd do CHorwacji i ciagle nie wiemy gdzie jechac 😉 o reszcie to nawet nie wspominam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuski.
Wiolka faktycznie w polskich szpitalach jest kiepska kuchnia 🤔 moze kiedys to sie zmieni. A maz jak sie czujje ??
My wczoraj bylismy na ogladnieciu mieszkania, takie male przytulne, jedynie co to kuchnia malenka nawet niema tam sie jak ruszyc....
W sumie to byl jeden duzy pokoj ale zostal przedzielony na 2 mniejsze, jak dla nas wsam raaz mieszkanko, bez balkonu, ale chociaz cicho wokol, i niedaleko od mojego domu rodzinnego. jeszcze nam z czynszu zjechal bo bierze polowe mebli 🙂 od 1 sierpnia chyba pojdziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nasze przeboje
http://www.youtube.com/watch?v=zW1_ANe0l94&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=TANX_eKtM4Y
http://www.youtube.com/watch?v=v9KKgVrRDlg&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=fTeAJCviPDw&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=j4sqBj8uLSw&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=gdBS9XTKVi0&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiola co za wiadomosc.... szczescie w nieszczesciu.... zdrowka dla mezulka 🙂 sara a ty sie nie przejmuj to pewnie szok dla niej i w nerwach palnela glupote... czasem tak jest... jak juz bedzie po wszystkim to pogadaj z nią... no napewno ci zle i smutno... tez by mi bylo .... bedzie dobrze... sto lat dla solenizantow!!!!!!! oli a ty to naprawde motor w tylku masz.... dzien bez zapieprzu to dzień stracony w twoim przypadku buziaki dla was i kamilka!!!!! 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka. My wróciliśmy z działki. Amela chora, byłyśmy dziś u lekarza. Ale już Jej przechodzi. Charczy przy oddychaniu. Miała kaszel, psikała , ale to już przeszło, dostałyśmy tylko syrop, który pomoże Jej odkasłać, bo ma dużo śluzu na oskrzelach, ale dr powiedziała, że najgorsze chwile za Nami. Ja się rozłożyłam, boli gardło, katar, ech, co za pogoda.CIĄGLE PADA. Więc wypad na działce nie udał się, byliśmy od niedzieli i tylko jeden dzień słońca 😞
Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
jakoś żadko tu zaglądam..;/ brak czasu..
z tego co wyczytalam to zdrówka dla męża Wojojki..
zdrówka dla Amelki i mamusi..
Sara ja uważam tak jak większość..przykro że takie coś powiedziała..ale pewnie nie do końca chciała..
Gratulacje dla wszystkich chodzących..
i buziakii dla solenizantów spóźnione:**
mój leniuszek dalej sam niechodzi..ale za to pyskuje ile wlezie..no i czasem i przywali mamie;/ a tak po za tym to mała mądrala..mamy 8ząbków..i jesteśmy dalej na cycu..;/;/;/;/ ahh jakie to cieżkie by go oduczyć..Potrafi zlośnik niejeść nic cały dzień(a wszystko co podam mu to tym pluje)i niezaśnie póki niedostanie pocycać..;/;/;/
Karmi jeszcze któraś piersią??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu wg mnie ciekawe zabawki w przystępnych cenach:
http://wader-zabawki.pl/Domek-do-kolorowania-Myszka-Miki_60000099_2.html
i dla maluszka
http://wader-zabawki.pl/Trasa-dla-najmlodszych-4,3m_60000049_2.html

a, wkleję Wam linka do stronek, wśród których jest kilka godnych uwagi
http://www.ekonsument.pl/a505_zabawki_z_innej_polki.html?gclid=CMrOzYj-paoCFQol3wods2tJVg

pozdrawiam wszystkich i...

Wiojojka, Zdrówka życzę dla Marcina.
Sara, współczuję. Bardzo mi przykro.
Mufka, życzę udanego wypoczynku. Ja jeszcze nigdy nie byłam na Mazurach, więc zazdroszczę ogromnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ika79 napisał(a):
Zdrówka, radości i szczęścia, a przede wszystkim morza miłości z każdej strony z okazji 1 urodzinek Maxiola 🙂
życzę ja, Mateo i ten na dole 😉




DZIĘKUJEMY BARDZO ZA PAMIĘĆ I PIĘKNEGO MISIA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 buziaki od Maxiola 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wszystkim 🙂
Wróciliśmy 🙂 🙂 🙂 zadowoleni 🙂 🙂 🙂 opaleni 🙂 🙂 🙂 pogoda nam dopisała nad morzem 🙂 🙂 🙂
Oj zaczęło się nieciekawie bo zamówione miejsce okazało się nie tam gdzie chciałam i musieliśmy zrobić kobiecie awanturę że Nas oszukała zabraliśmy zaliczkę i szukaliśmy kwatery na miejscu 🙂 znaleźliśmy 300m do morza 🙂 Pokój z widokiem na morze 🙂
🙂 ZDJĘCIA wkleję później 🙂

Jerzyk w drodze prawie cały czas spał, albo bawił się pomadką lub szczotką do włosów 🙂
Nauczył się sam schodzić z łóżka tyłem, i sam robi już 6 kroczków bez trzymania 🙂 mamy nadzieję że do pierwszych urodzinek już zacznie śmigać 🙂

Wiolu trzymaj się dzielnie i pozdrów męża mam nadzieję że już wszystko dobrze

Saro teściowa w emocjach nie panowała nad tym co mówi, wiem że zrobiłaś co trzeba

JESZCZE RAZ NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA ALI 🙂 ŁUCJI 🙂 SZI 🙂 MAKSIA 🙂 FRANIA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
Sara przykra sprawa ;(
Wiojojka cale szczęście, że MArcin cały, ale qrcze teraz szkoda wyjazdu, na który się szykowałaś 😞
Oli Ty to masz chyba motorek w dupci 😉

my planujemy wyjazd do CHorwacji i ciagle nie wiemy gdzie jechac 😉 o reszcie to nawet nie wspominam 😉


wakacje najbardyiej sie opłlaca na chorwacji... nawet nasye polskie morze jest drogie jak cholera...dlatego najlepsiejsze są KUNY. 🙂 moja kolezanka teraz byla na chorwacji..pogoda spoko...woda zimna (ale to co) noi jeden defekt - rój komarów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAXIU STO LAT, ROŚNIJ DUŻY I WIECZNIE UŚMIECHNIĘTY 🙂czekamy na tort i zdjęcia 😉
SPÓŻNIONE ŻYCZENIA DLA NASZEGO FRANOLA 🙂

buziaczkaa napisał(a):

wakacje najbardyiej sie opłlaca na chorwacji... nawet nasye polskie morze jest drogie jak cholera...dlatego najlepsiejsze są KUNY. 🙂 moja kolezanka teraz byla na chorwacji..pogoda spoko...woda zimna (ale to co) noi jeden defekt - rój komarów.

ups, a ja niby czytam w necie, ze tam brak komarów a woda ciepła, moze to różńe odczucie, ale chyba nie ejst zimniejsza niz w naszym Bałtyku 🤔
Rusałka super, że udał się wyjazd 🙂 wrzucaj zdjęcia 🙂 i gratulacje dla Jerzyka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
MAXIU STO LAT, ROŚNIJ DUŻY I WIECZNIE UMŚIECHNIETY 🙂czekamy na tort i zdjęcia 😉
SPÓŻNIONE ŻYCZENIA DLA NASZEGO FRANOLA 🙂

buziaczkaa napisał(a):

wakacje najbardyiej sie opłlaca na chorwacji... nawet nasye polskie morze jest drogie jak cholera...dlatego najlepsiejsze są KUNY. 🙂 moja kolezanka teraz byla na chorwacji..pogoda spoko...woda zimna (ale to co) noi jeden defekt - rój komarów.

ups, a ja niby czytam w necie, ze tam brak komarów a woda ciepła, moze to różńe odczucie, ale chyba nie ejst zimniejsza niz w naszym Bałtyku 🤔
Rusałka super, że udał się wyjazd 🙂 wrzucaj zdjęcia 🙂 i gratulacje dla Jerzyka 🙂


DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA 🙂

tort i fotki dopiero za tydzień ze względu na powrót babci z Niemiec musieliśmy świętowanie przełożyć 🙂 🙂 ale obiecujemy że za tydzień zrobimy wystawkę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
MAXIU STO LAT, ROŚNIJ DUŻY I WIECZNIE UŚMIECHNIĘTY 🙂czekamy na tort i zdjęcia 😉
SPÓŻNIONE ŻYCZENIA DLA NASZEGO FRANOLA 🙂

buziaczkaa napisał(a):

wakacje najbardyiej sie opłlaca na chorwacji... nawet nasye polskie morze jest drogie jak cholera...dlatego najlepsiejsze są KUNY. 🙂 moja kolezanka teraz byla na chorwacji..pogoda spoko...woda zimna (ale to co) noi jeden defekt - rój komarów.

ups, a ja niby czytam w necie, ze tam brak komarów a woda ciepła, moze to różńe odczucie, ale chyba nie ejst zimniejsza niz w naszym Bałtyku 🤔
Rusałka super, że udał się wyjazd 🙂 wrzucaj zdjęcia 🙂 i gratulacje dla Jerzyka 🙂


ona tez to czytała..ze komarów nie ma i woda ciepła... a w tym roku jest inaczej... w tamtym roku tez była na chorwacji i bylo super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘 😘 MAXYMILIANKU dziś wielki dzień Twojego święta i ciocia i wujek o Tobie pamięta,
więc z okazji 1 urodzin składamy Ci moc życzeń:
ZDROWIA I RADOŚCI, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych,
wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!
😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO BARDZO BARDZO WSZYSTKIM WAM DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA KOCHANE CIOTKI 🙂 🙂

Maxiu pierwsze urodziny spędza z 3-dnówką temp. 39 stopni i lekka biegunką 😞 😞 😞 biedny mój maleńki synuś 😞 😞 mamy nadzieję że jutro będzie lepiej 🙂

POZDRAWIAMY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...