Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, agresja to objaw po tych kroplach Zyrtec...miałam podawać 19 dni ale po 3 dniach męczenia się dziecka dzisiaj już mu nie dam na noc..sajgon z Kamilem jest od tych 3 dni...dzisiaj też walka; sam nie wie czego chce a jak dostanie to już drze się że nie to i nie tamto, kładzie się z nerwów na podłodze, płaczliwy, nie słucha -wiadomo że ma różne dni ale takiego skrajnego zachowania nigdy nie miały przez cały czas 3 dni z rzędu...
Też Justynko uważam że lepiej nie jeść tych kilku produktów i się nie truć ale pomimo sceptycznego podejścia do medyków chciałam sprawdzić czy lek Zyrtec coś polepszy w temacie zatkanego nosa u Kamilka...

Dzisiaj cieplutko, słonecznie, śnieg z oporem ale znika...choć mamy zacieniony ogród i poł metra leży non stop więc będziemy musieli wziąć grabie i pomóc wiośnie i kwiatkom rozgarniając co nieco od jutra 🙂
BUZIAKI SŁONECZKA MOJE!!! 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oli a poprawa z zatkanym noskiem jest po tym leku?
To męczarnia dla dziecka i rodziców jak niewie sam czego chce, Julia nieraz ma takie dni sama z siebie.
U nas w koncu zaświeciło słoneczko, dzisiaj już zaliczyliśmy rowerek, a wieczorej wybieramy sie na basen, śnieg też niecętnie chce odejść od nas,ale już tylko miejscami go widać jedynie cały park w śniegu.
Dzisiaj byłam na spotkaniu z bezrobocia, dostałam się na obsługe kasy fiskalnej, bo nawet do zwyklego sklepu nie chcą przyjąć bez tego. Dostało się 12 osób na 147 składających pismo o kurs.
Coraz gorzej w tym kraju...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😆 Babcia sprezentowała Kamilkowi takie cudko [URL=http://e-fotek.pl/viewer.php?file=19375953883963950691.jpg][IMG]http://e-fotek.pl/images/19375953883963950691_thumb.jpg[/IMG][/URL]
Zapraszamy do zabawy w naszym ogrodzie!! Sezon wiosenny otwarty!! Wstęp wolny (lub za czekoladę 😉 )
!!! Wkrótce więcej fotek!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek18 napisał(a):
Kasiu jak bybyła większa to i starszy by poskakal 😎


My starzy skaczemy i niezła frajda...no ale jak wyniosę na ogródek to już tak średnio będzie nam starym wypadało na niej hasać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli1978 napisał(a):
aniolek18 napisał(a):
Kasiu jak bybyła większa to i starszy by poskakal 😎


My starzy skaczemy i niezła frajda...no ale jak wyniosę na ogródek to już tak średnio będzie nam starym wypadało na niej hasać 🙂



dlaczego miałoby niewypadać, każdemu wolno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w koncu zrobila nam sie wiosna.
Dzisiaj juz wiosenny spacerek i Julia spi z wysoka goraczka 39,1.
Trzy dni w czwartek w nocy plakala ze brzuch ja boli, nastepnego dnia dostala goraczki, dalam jej leki na zbicie temperatury bo juz nabrzuszek nie nazekala, od piatku czesto siku robi i mowi ze ja kosci bola. Niby po tej goraczce dobrze sie czula, wiecej sie nie pojawila i teraz nagle niewiadomo skad sie wziela taka wysoka, dalam jej leki na zbicie temperatury zobaczymy co z tego wyjdzie.
U nas panuje jelitowka-ale przy jelitowce nietylko boli brzuch ale sa wymioty albo przeczyszenia a u nas z tym wszystkim w normie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba wyjdzie duzo taniej 😜
U nas niezaciekawie, bylśmy u lekarza ale po osluchaniu wszystko jest wporzadku, gardło czyste. jedynie co chwilke sika i narzeka na brzuszek,prawdopodobnie zapalenie drog moczowych,dostalismy skierowanie na badanie moczu, w moczu pojawiaja sie 'grudki'. noc tez bardzo cieżka, goraczka 39,8 po czopkach zeszla na 3h i spowrotem goraczka. dzisiaj tez doszlo do 39.2 teraz zbila sie do 37 ale pewnie niedlugo spowrtorem przyjdzie i Julie rozloży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek18 napisał(a):
chyba wyjdzie duzo taniej 😜
U nas niezaciekawie, bylśmy u lekarza ale po osluchaniu wszystko jest wporzadku, gardło czyste. jedynie co chwilke sika i narzeka na brzuszek,prawdopodobnie zapalenie drog moczowych,dostalismy skierowanie na badanie moczu, w moczu pojawiaja sie 'grudki'. noc tez bardzo cieżka, goraczka 39,8 po czopkach zeszla na 3h i spowrotem goraczka. dzisiaj tez doszlo do 39.2 teraz zbila sie do 37 ale pewnie niedlugo spowrtorem przyjdzie i Julie rozloży.


Moja córka miała w wieku 5 lat infekcję dróg moczowych to bardzo poważna sprawa! Idź do dobrego pediatry, który wykona posiew moczu bo zwykłe badanie nie wystarczy. Moja miała przed leczeniem i po zakończeniu antybiotykotrerapi robione posiewy i ANTYBIOGRAM jest KONIECZNY bo wg posiewu widać jaki antybiotyk zwalczy bakterie. Paula dostawała 2 rodzaje antybiotyku wtedy z rzędu, był to jedyny raz w jej życiu gdy miała infekcję dróg moczowych-bo trafiłam na wspaniałą lekarkę, która ją z tego wyleczyła.
Powodzenia i pozdrawiam..lecę do pracy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli dostalismy skierowanie na badanie moczu szczegolowo, jutro zadzwonie do przychodni dowiedziec sie jak wyszly wyniki.
dostala tez antybiotyk, ale jest tak niedobry ze probuje go zwrocic.
Dzisiaj tez byla w nocy goraczka, ale dostala czopkai jak narazie spokoj do tej pory, ale jak robi siku to nic ja nie piecze.
czy u twojej cork tez utrzymywala sie wysoka goraczka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek18 napisał(a):
i wlasnie..... wczoraj podalam jej antybiotyk a dzisiaj wzielismy mocz do badania... slyszalam ze moze to zmienic wyniki badan ale s kazala podac antybiotyk juz i na drugi dzien mocz pobrac do badania.


Debilizm 🤢 sorki innego słowa nie znam na tych Twoich lekarzy, współczuję Julce i Tobie.... 😮 🤢 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek18 napisał(a):
Oli dostalismy skierowanie na badanie moczu szczegolowo, jutro zadzwonie do przychodni dowiedziec sie jak wyszly wyniki.
dostala tez antybiotyk, ale jest tak niedobry ze probuje go zwrocic.
Dzisiaj tez byla w nocy goraczka, ale dostala czopkai jak narazie spokoj do tej pory, ale jak robi siku to nic ja nie piecze.
czy u twojej cork tez utrzymywala sie wysoka goraczka??


to było 10 lat temu i nie pamiętam gorączki, przypuszczam że była ale nigdy nie wyższa niż około 38,5 ..i nie piekło przy siku też za bardzo tylko brzuszek bolał u dołu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...