Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mi się podoba ta http://allegro.pl/item1061237217_my_sweet_baby_14_cz_140x70_moskitiera_kolor_hafty.html
ale cena bardzo wysoka
no i ta też ładniutka ale cena jeszcze wyższa 😞
http://allegro.pl/item1060657593_amy_polska_posciel_dziecieca_zyrafka_l120_60_11cz.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ok ide tez w sie wytompac -- zazdroszecze tym co maja wanny bo u mnie po remoncie wanna znikła i jest prysznic 😠 😠 no niestety ale na wanne nie bylo miejsca -- kasia pozycz mi swoja 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi też fajne pościele(wcześniej rozglądałam się za podobnymi)ale stwierdziłam że lepiej na pierwszy raz zakupić taką która składa się z więcej elementów..by nie dokupować osobno rożka czy baldachimu czy też prześcieradła czy wkładów..u mnie też to jest ważne dlatego że ja zamawiam przez internet i po co płacić za każdą przesyłkę osobno..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wszystkie Mamusie, nie było mnie tylko jeden dzionek, a tu 25 stron do nadrobienia... szał 🙂 ale fajnie, żeście się rozgadały, bo ostatnio tu niemrawo bywało...
Ja dziś mam za sobą dłuuuuugi dzień zakupów w Ikei, teraz mój luby skręca komodę na ciuszki dla dzidzi, więc od jutra biorę się za wielkie pranie, bo wreszcie będę miała gdzie je składować 🙂 🙃
a teraz zabieram się do czytania zaległości forumowych....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułeczka chyba musisz poczytać.... 🙂

Mufka ja tez zakupiłam dodatkową komodę i biorę się za pranie a jest co prać 🙂 ale to będzie pranie z prawdziwa przyjemnością 🙂 jak nigdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA też dziś komode bylam zamowic bedzie w piatek 🙂 jutro przywioza łóżeczko http://www.allegro.pl/item1058941056_lozeczko_4_kolory_gpk_posciel_haft_14el_gratis.html
takie sobie zamowilam a wozek tez ogladalam co Ty buziaczkaa ale jak bede go musiala na 4 pietro sama wnosic to skapitulowalam 🙂 pewnie jeszcze 1000 razy zdanie zmienie do zakupu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojojoj, ale się tu porobiło, jak mnie nie było.... porządki na naszym forum.. i bardzo dobrze 🙂 bo mi też już szkoda było, że jakoś się nasze fajowe dyskusje gdzieś rozlazły...

Kasia ja też jak cieszę szalenie na to pranie i prasowanie, to już takie naoczne przygotowywanie się na Maleństwo nasze. Ach.... cud miód.
Co do proszku, to dostałam gratis saszetkę takiego dla dzieci, chyba lovela się zwie, więc może w nim wypiorę, skoro już go mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ta przeprowadzka mnie wykończy!!!!!!!!!!! matko to jest hardcore!!!! co też mi strzeliło do łba 😠 😠 😠 mam nadzieje że ta winda jest tego warta 😜 😜 😜 i ten brzuchol wielki z którym tak ciężko coś zrobić 😞

Mufcia ja też tak robie ale teraz zapomniałam hehehhehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo przeprowadzka to dramat 😞

a co do prania to powiem Wam że ja też nie mogę się tego doczekać hihihihihihi 🙂 hehhehe to tak jak było z kopniakami naszych Maluszków pamiętacie jak tupałyśmy z niecierpliwości ze nie kopią, że mało się ruszają a teraz jak nam dają popalić?? hahahhaah teraz jak kopią to buźki nam się z bólu wykrzywiają a nie z radości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeżeli chodzi o pieluszki to one teraz mają wysoki standard, słyszałam że Pampersy odparzają wiele dzieci, tak jak wiele kobiet nie moze stosować always 😉 podobno hugies są dobre i te beli też nam w szkole rodzenia polecali. O tych wkładkach nie słyszałam ale popytam moje znajome już mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski, ja już nie śpię od 7, wcześnie wstałam bo dzisiaj muszę doszlifować moja pracę, na gotowo o chcę to zrobić jak najszybciej,
ja piorę ubranka w pralce, w proszku i płynie, w którym piorę swoje rzeczy, gdyby to jednak podrażniło skórę dzidziusia, wtedy przerzucę się na proszki specjalne dla dzidziusiów. I tak jak mówicie pranko, prasowanko takich malutkich ubranek to sama przyjemność 🙂układanie w półeczce 🙂 nie to co prasowanie męskich koszul 😠
Jeśli już wszystkie wypowiedziałyście sie na temat Malutkiej , ja też napiszę swoje zdanie,
Malutka jest mi ciebie żal i współczuję ci, musisz być twarda i przestać rzucać słów na wiatr, bo jeśli tego nie zmienisz nikt, a w szczególności twój mąż nie będzie traktowal tego co mówisz poważnie. wiele razy radziłyśmy ci, podpowiadałyśmy, ale ty niestety jak taka troszkę przygłuchawa i w kółko pisałaś to samo, nadal będąc niezadowolona z życia i załamana. oczywiście łatwo jest radzić, gorzej znależć się w trudnej sytuacji ale nikt dla ciebie nie chce źle.To twoje życie i ty musisz decydować co jest dobre dla ciebie i twojego dziecka, a co nie i zmieniać to. i nie chodzi o to, żeby cie skrytykować, ale tak jak napisała Kasia, kubeł zimnej wody wylany na głowę czasem pomaga i pozwala człowiekowi sie ogarnąć i spojrzeć na wszystko z innej strony, tego ci życzymy.

Anycool gdzie te podkładki do pampersów można kupić? w aptece? napisz jeszcze raz, bo chyba nie doczytałam a nie chce mi sie szukać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...