Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

z jednej strony go rozumiem- musiał wstać rano przed czwartą ale z drugiej strony odwrócił się plecami ode mnie a przecież mógl się przytulić i spać...a co do reszty czy cos się zmieni to się zobaczy,bo jeszcze nie miałam okazji,żeby się o tym przekonać...
dzisiaj podobno idzie do lekarza po tabletki na rzucenie palenia, no nie wiem,już brał je wcześniej i po kilku dniach odstawiał i znowu palił,więc jakoś nie robi to na mnie wrażenia,że znowu próbuje,bo sam z siebie nie palił koło miesiąca,ale za każdym razem jak wracał od tego swojego ukochanego kolegi-czuć było dymek,czyli już wiem kto go znowu wciagnął w palenie...no aż w końcu znalazłam kilka paczek które on sam sobie już kupił,aż teraz już się nie kryje przede mną nawet że znowu pali...zobaczymy co teraz pokaże-na czym mu zależy...a co do tego kolegi-szef go wylał i teraz ten kretyn wziął się za robienie koło tyłka byłemu szefowi...no czasem mi go żal,że taki głupi i fałszywy,no ale wystarczyło by nie szukać rozrywki po wsiach tanimi bajeczkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dobrze mieszkać tam gdzie nie zalewa ale bardzo współczuję biednym ludziom a już szczególnie tym, których po raz kolejny zalewa-koszmar. Jutro znów kolejna wizyta-ciekawe ile urósł nasz maluszek 🙂 Pozdrawiam Was kobitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak sie nie polozylam szkoda mi dnia - podniosłam sobie troche cisnienie piorąc ciuszki dla małego i pozciele oraz zmieniając nasze no i pocwiczylam troszke na pilce - szkada ze tylko od czasu do czasu mi sie o tym teraz przypomina jakos nie mam energii- a na basenik tez bym sobie poszla tylko nie wchodze w zaden stroj kąpielowy a w bikini nie pojde 😎
malutka ale masz utrapienie z tym swoim facecikiem , kochana ale nic na siłe najwazniejsza jestes ty sama i Klaudia czasem trzeba byc samolubnym ... poczekaj az sie urodzi mała moze cos sie zmieni 😎 ale na sile nie ma co sie meczyc .. 😎

ja mam nadzieje ze do nas takie upaly nie dotra , wykonczymy sie z tymi brzuchami w taki ukrop 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ja no nic zostalam przy bikini chociaz w nim czuje sie jak wieloryb w stroju kompielowym hahaha. Ale dzisiaj w glowie mi sie kreci lekko, a przez dwa dni brzuch mnie pobolewal raz mocno raz mniej...
Dziewczyny co ile chodzicie do lekarza? Ja bylam 2tyg temu i wiecie kiedy kazal mi przyjsc? pod koniec lipca, nie wiem dlaczego poniewaz teraz co 2 tyg powinnam chodzic, ale pod koniec tego miesiaca idziemy znowu do niego niech sobie zartow nie robi z nami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pogoda u mnie też coż się psuje, hmm w końcu dawno nie padało 🤢 😠
Malutka spróbuj może swojego męża wspierać z tym niepaleniu, powiedz że jestem z niego dumna kiedy nie zapali, faceci jak małe dzieci trzeba ich głaskać i pieścić ich ego. Może kiedy ty zaczniesz go wspierać w jego postanowieniach on też będzie dla ciebie bardziej czuły, życze ci wszystkiego dobrego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh bo faceci to niby tacy prości a skomplikowani jeszce bardziej od nas 🙂
wstawiłam ciasto z truskawkami do piekarnika i ciekawe czy mi wyjdzie, bo czasem umiem wiele pysznośći zrobić a czasem to nawet ziemniaki przesolę 🙂 idę teraz robić surówkę z młodej kapusty, super, że już są świeżę warzywka i owoce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio dorwałam u nas truskawki po 6zł za kg i sobie zjadłam caaaaaaaaale 2kg... no i myślałam,że już patrzeć nie będę mogła na nie ale znowu mnie bierze na nie i chyba spacerkiem pójdę po truskawki bo mam 2km do sklepu,a koło sklepu sprzedawali w weekend...ale gorzej jak pójdę a nie będzie 🥴więc może nie ryzykować,bo coś mnie brzuszek pobolewa i poczekam na powrót męża z pracy-bo jak pojedzie po tą recepte to akurat tam,gdzie te truskawki były...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Dziewczyny za gratulacje, a Maksikowi dziękuje za bukiet :*

Od wczoraj boli mnie podbrzusze i jest coraz gorzej, dzwoniłam do swojej lekarki umówić się dzisiaj na wizyte, ale mi powiedziała, że lepiej by było pójść do szpitala na dzień, dwa obserwacji, bo takie bóle są podobno niebezpieczne 😞 Ale ja się uparłam i najpierw idę do niej o 18.00 . Mam już dość szpitala, 😞
A Wy miewacie czasem takie bóle ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sara ja mam często bardzo i nawet miewam już bolesne skurcze...takie te zwykłe ściskanie brzuszka bezbolesne też mam,ale częściej mam takie bolesne skurcze,ale jeszcze nie rodzę chyba bo to mam od kilku dni i nic mi nie wychodzi jeszcze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie wrocilam, ee ile meduz to sobie nie wyobrazacie, zdazylam tylko nogi pomoczyc i troszke sie opalic a na dodatek cos mnie chyba pogryzlo bo mnie szczypie skora w kilku miejscach..
Sara co do bolu, mnie 2 dni temu bolal brzuch przez kilka godzin, podobnie jak do zblizajacego sie okresu, wczoraj tez lekko pobolal a dzisiaj naszczescie jak narazie jest wszytsko ok, wiec to raczej normalne ze brzuszek pobolewa, ale najlepiej sie upewnic czy wszytsko jest wporzadku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dopadło Cię to co mnie od dawna-rozciąganie...czasem centralnie boli kośc,a czasem nie wiadomo co ale właśnie tak niziutko...mnie boli teraz tak,jakbym miala stłuczone to miejsce,bo zazwyczaj trudno to opisać bo ból się zmienia ale ciągle w tym samym miejscu boli i to właśnie tak nisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniołek może od słońca szczypie,bo ja wczoraj posiedziałam chwilkę na słońcu i od razu zaczęły mi wychodzić plamy na nogach i do dzisiaj pieką,też myślałam że coś mnie może ugryzło ale jak tylko schowałam się przed słońcem-troszkę łagodniało,a jeśli słońce świeciło intensywnie to może taki nadmiar po długiej przerwie na wrażliwej (choć moja jakoś szczególnie wrażliwa nie jest) skórze tak się objawia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...