Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂

W Warszawie upał, słońce - dobrze bo może trochę tym zalanym ludziom osuszy domy.
Ja od rana pakuje kartony, pod koniec tygodnia przeprowadzka wiec powoli dzień po dniu paku paku 😉 Wczoraj rajd po sklepach, byliśmy w Ikei kupiłam jakieś pościele dla Franka i mase pierdół 🙂 dziś chyba podjedziemy do sklepu wybrać kolory farb do nowego mieszkania. Ja nie wiem co na to Franek, miałam się oszczędzać a jakoś mi nie wychodzi.
Buziaczka kochana moja ja nie wejde na ten filmik ponieważ ja tak silnie przeżywam całe zło wyrządzane dzieciom i zwierzętom że nie zaryzykuje, wiem co się dzieje - wszystko podpisze tylko jak obejrzę to za każdym razem jak zamknę oczy będę widzieć to co tam jest. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Brzuchalki :
Ika nie przejmuj się ja też byłam załamana jak czytałam że dziewczyny już mają prawie wszystko przygotowane z wyprawki. A ja nie mam i się tym nie martwię bo mamy jeszcze wystarczająco czasu żeby ze wszystkim zdążyć 🙂
Tak więc głowa do góry wszystko będzie na czas 🙂
Słoneczna pogoda nadal panuje więc wybieramy się z Maleństwem na spacer i musimy koniecznie kupić truskawki 🙂
Pozdrawiam i życzę udanego dnia i tym co spacerują i tym co muszą leniuchować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry vecer kobitki 🙂
u mnie zaczął się na dobre okres ciągłej kichawki - czyli alergia na maksa, a pyłki zewsząd atakują. Byłam się spytać w aptece, czy mogę coś doraźnie brać, np. jakieś lekkie krople do nosa, a babka mi na to, że w ciąży nic nie można na alergię bez zalecenia lekarza, powiedziała mi jeszcze, że w tak wysokiej ciąży nic by mi się raczej nie stało, gdybym sobie coś wzięła, ale nikt nie będzie ryzykował (tz. ona mi nic nie sprzeda), no i nic, zakichana musiałam odejść od okienka.... Poprosiłam więc męża by mi kupił jakieś krople w innej aptece i biorę je jak naprawdę już nie mogę wytrzymać.. eh, najchętniej bym sobie w takich momentach urwała nos 😁
Anochi, Ołomuniec świetny jest do zwiedzenia, ale właśnie tak jak mówisz - na jeden dzień 🙂 to taki mały Kraków trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny..
Ja tylko na chwilę bo zmykam zaraz robić obiad..
Pogoda piękna..a noc zawalona 🤨 Ja chyba tak jak ty Sabcia mam problemy z dusznościami...Ta noc była koszmarna..do tego doszedł ból w krzyżu i tak przewracałam się z boku na bok nie mogąc znaleźć miejsca do 4.. 🤨
życzę wszystkim miłego dnia.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!! dzis sliczny dzionek , obiadek prawie zrobiony ... ja dzis tez nocke mam nie przespana w całości - jakis kretyn o 4:00 do ponad 6:00 rano puszczał z samochodu techno na całe osiedle sie niosło 😠 😠 i tak nocka z glowy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, ale tu spokojnie, pewnie większość grilluje lub spaceruje 🙂
Anycool, co za imbecyl z tego gościa, trza było dzwonić po straż miejską, że zakłóca ciszę nocną...
co do mnie to na szczęście jeszcze dobrze sypiam, ale zobaczymy co będzie podczas upałów. Dziś ledwo wytrzymywałam, ale może organizm po prostu musi się przyzwyczaić do ciepłej pogody 😁 ale duszności mnie też złapały, musiałam szybciej dziś wyjść z Kościoła, bo czułam się, jakbym miała zemdleć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczyny 🙂
Musze się Wam pochwalić, wczoraj miałam obronę pracy i obroniłam się na 5 !!! 🙂 😁
Dominik szalał na całego, wróciłam do domu wykończona, ale szczęśliwa 🙂
miłego dzionka
Aha już teraz wiem jaką frajdę sprawia znalezienie tego idealnego wózka, byłam w piątek na zakupach po sukienkę na wesele, co prawda sukienki nie kupiłam, ale znalazłam wymarzony wózek, teraz tylko kwestia podjechania do tego sklepu i kupienia, już nie muszę się martwić i jeździć po kolejnych sklepach. 🙂

Sabcia super zdjęcia , śliczna Panna Młoda z Ciebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy - witamy !!! w poznaniu duszno choc bez słoneczka a my od 5:00 nie spimy - kurcze nie wiem co jest zaczeła to byc stała godz. gdzie sie budze i boje sie zeby mały sie tak czasem nie budził 😠

ciocia sara MASZE GRATULACJE


I kwiatki od Maksia
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/66b8c446.jpg[/IMG][/URL]

a mam pytanie czy wasze sutki tez juz zaczynaja przeciekać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,
u nas już popadało, a teraz znów duszno ciepło ale bez słonka, niestety. Ja dziś mam wolne, bo kuję do egzaminu z rosyjskiego. Weekend przeleciał jak z bicza strzelił 😉 Weselicho z brzuchem zaliczone 🙂 nawet sporo sobie poskakałam- i to na szpilkach do samego końca 🙂, a zakwasów brak 🙂 więc spokojnie żyjemy dalej 🙂 No i dziś zaczynamy zajęcia w szkole rodzenia 🙂

Sara, gratulacje 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny.. 🙂
Sara GRATULACJE 🙂 🙂 🙂
Kurcze kobiety jestem kompletnie nie do życia..i sama nie wiem czemu tak się dzieje.. 🤔 Nocki ciężkie..trudno znaleźć odpowiednia pozycje..pobudka co najmniej co godzinkę..a rano mimo tego że budzę się co godzinę dalej to nie mogę wstać z łóżka bo nie mam na to kompletnie sił..dziś w końcu z wielkim trudem wstałam przed 11.. 🤔 do tego wszystkiego nie mogę ruszyć się ani nic zrobić..bo brak sił..dopiero popołudniem jest lepiej i zaczynam coś robić..nie wiem o co chodzi... 🤔
Anycool co do sutków to moje też już sporo czasu przeciekają..choć ostatnio trochę mniej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaa nie jestes sama - ja wstałam o 10:00 i chyba ide do wyrka ponownie oczy same mi sie zamykaja i nie wiem czemu moze cisnienie poleciało na łeb na szyje , miałam isc na badania ale nie mogłam wstac wiec jutro mobilizacja od rana 😞 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki 🙂
moje sutki też przeciekają ale już od kilku dni prawie wogóle...
Klaudia ma ostatnio leniwe dni-rusza się bardzo mało i wyczułam,że jest główką w dół,a wczoraj tak niziutko mnie skurcze złapały wieczorem w łóżku i czułam dosłownie jak się tam ta jej główka wciska jeszcze bardziej i aż się wystraszyłam,że zaczyna wychodzić 🤪
okaa ja energii mam dużo-od rana pranie,prasowanie,sprzątanie. z rzeczy dla dziecka zostało mi do wyprasowania kilka i rzeczy do szpitala dla mnie,typu koszule,ręczniki,szlafrok i można pakować i odstawić na szafę... ale jeśli chodzi o moje samopoczucie- jakoś już nie cieszę się ciążą,ciągle mi się chce płakać i im bliżej dzidziusia tym bardziej nie chcę 😞taka jakoś mnie ostatnio dopadła smutawka,że nie wiem już co myśleć...zabijam czas byle czym,żeby tylko nie myśleć bo jak już się dzidzie zobaczy i przytuli,to pewnie będzie inaczej,a póki co to jadę z porządkami i wszystkim,żeby tylko nie wpaść w jakiś większy dołek...może się mylę,ale winą za to obarczam męża-to brak jego zainteresowania i totalne olewanie sprawiły że dopadły mnie myśli-że gdyby nie ciąża nie musiałabym się tak z tym wszystkim męczyć,a wcześniej za takie jego zachowanie pewnie (dosłownie) dostałby kopa w d... i tyle by z nas było...no ale za późno i trzeba żyć dalej 😞 zobaczymy jak będzie teraz... co z tego,że wczoraj starał się być miły skoro całą noc ryczałam w poduszkę a on sobie spał obok? i gdzie tu czułość i wsparcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka Malutka. Powiem CI szczerze, że myślałam, że ta krótka co prawda rozłąka, ale coś zmieni w myśleniu Twojego męża, a tu nic. Bardzo mi Ciebie żal, bo w sumie gdyby nie dzidzia to byś ułożyła sobie inaczej życie, a dla dzidzi teraz będziesz się męczyć... 😞
Pocieszaj się tym, że żyjesz dla Kruszynki, która na pewno Cię Kocha i Ty ją na pewno też 😁
Fajnie, że wróciłaś na forum...
Buźka
I głowa do góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko jaka pogoda, ledwo się doczłapałam do domku 🙂
też w nocy coraz mniej śpię, mała ok 4 zaczyna wariować i po spaniu, jeszcze jakoś dziwnie bolał mnie brzuch na dole i wierciłam się w łóżku, żal mi męża, że przeze mnie się nie wysypia 😞
ale za to kupiłam sobie znowu truskawki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh Malutka bidulko..Powiem ci że chyba z tymi myślami nie jesteś sama..bo mnie czasem też nachodzi..że nie jestem gotowa..że życie wyglądałoby inaczej a też nie należy do kolorowych..ehh 🤨
Malutka byłaś u mamy??
aaaa i pożycz trochę tej energii bo sporo trzeba zrobić..a ja dalej się nie odniosłam.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...