Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaaaaaaa.... odparzyłam sobie wczoraj moje własne kiciory łażąc po mieście w spódnicy bez rajtuz przy tym upale. Teraz mam na wewnętrznej stronie ud dwa czerwone bolące placki. grrrrrrr. Dzisiaj będę się poruszać po mieszkanku ruchem pajączkowatym chyba cały dzień 😁 😁 😁

Amala, niezła ta opowieść 😁
mi ostatnio jakoś ustępują miejsca w kolejkach itp., ale to najczęściej kobiety w średnim wieku - i to z radością, patrząc na mój brzuszek oraz panowie też w średnim wieku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

amala dobre doobre 😁 😁
witam w upalny dzionek chociaz bardziej duszny ,,, my dzis do lekarza wiec tylko sie melduje i zaraz wychodze...
dziewczynki witam w klubie bez seksiku 😞 😞j wizji główki 😎

a mufka kup sobie kefor i zrob zniego oklady na nozki - pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok, kobitki, wklejam mój brzuszek sprzed chwili 🙂
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/e32b1f3f/brzuszek_nat01.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-06/e32b1f3f.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/b541e1cc/brzuszek_nat02.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-06/b541e1cc.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc moje słoneczka

upał upał upał ..............a dynia ciąży 🙂 🙂 dziś u mnie dalsza częśc prania ciuszków Maxa 🙂

sesji brzuszkowych przybywa 🙂 śliczne i jak tak patrze to chyba wszystkie mniej więcej jednakiej wielkości 🙂

Ja dzis nie spię od 4 rano ............gorąco 😞 poza tym jak zwykle dokucza mi cudowna zgaga z która już sie chyba zaprzyjaźniłam no i oczywiście fantastycznie puchną kostki co jest urzekającym widokiem .............takie sexi są 🙂

poza tym jest piknie 🙂 miłego dzionka moje foczki

aaaaaaaa nie wiecie czasem czy można w naszym stanie rwać zęba ?chyba nie mam innego wyjścia ale jak ze znieczuleniem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa dziękuję dziękuję.. 🙂 😘 bo w taką pogodę nico się nie chce.. 🤔
Widzę Mufka że i ty masz jeszcze pępek w całości..mój już coraz mniejszy ale też jeszcze nie wyszedł.. 🙂
Hmm a co do rwania zębów to sama nie wiem..ale bez znieczulenia to ałaaa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny, ale upal uffff dzisiaj u mnie zapowiada sie 38 stopni.... Niedawno z lozka sie zwleklysmy, zaraz robimy obiad i siuuuu na plaze 😁
Widze ze wszystkie chlopy boja sie ze zrobia krzywde dziecku, moj tez jak kladzie rekne na brzuchu ja ja lekko hmm docisne (?) to sie drze na mnie ze krzywde malej zrobie, ale do brzuszka sie sam pcha mowi 'daj mi ja na chwilke, bo ty ja masz na codzien' .
Ile pieknych brzuszkow sie pojawilo, moze i ja zaraz zrobie zdjecie mojej pileczki i tutaj wrzuce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja mialam rwanego ale w 5 mies... wiec nie wiem jak to jest z 3 trymestrem z tego co mi wiadomo to jaklepiej w 2 trymestrze takie sprawy zalatwiac skonsultuj sie tel z ginekologiem i do stomatologa gnaj czym predzej 🙂 znieczulenie jest specjalne dla ciezarowek 🙂 z tym ze jak masz stan zapalny pod zabkiem to i tak na zywca rwa bo znieczulenie nie dziala... ale idz lepiej bo stan zapalny od zabka jest gorszy niz jego wyrwanie 🙂a to poczatek 3 trymestru siec moze sie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu można rwać bo są znieczulenia które są bezpieczne dla dziecka ale to słyszałam jak byłam w 2 trymestrze - nie wiem jak w 3. Unika sie jednak rwania bo to bardzo stresujące i bolące - pamiętaj że znieczulenie schodzi a ty zostajesz z bólem 😞 ale jak wyjścia nie ma to powinni się podjąć.

Dzień dobry brzuszki - no tak myślałam właśnie że panowie ogólnie mają problem z seksem z brzuchatkami 😉
U nas upał - pakowania ciąg dlaszy - jutro dzień sądny - maskara!
odezwę się później cukiereczki 🙂

aaa Kornelka mnie też boli pępek już od dawna, szczęgólnie wieczorami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba w takim wypadku zadzwonie do gina , niech radzi , co prawda nie boli jakoś mocno ale sie odzywa , stanu zapalnego nie ma to boli 8 i tak niepotrzebna , wykluła mi sie dopiero i jak nic nadaje sie do usunięcia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogole to ahoy 😁

w ten pekny sloneczny duszny dzien az sie pot po dupce leje 😁 😁 😁 😁 😁
zastanawiam sie prac tetre czy jej nie prac 😁 walcze ze swoim lenistwem 🙂
a w ogole to mi sie piec do pogrzewania wody dzis rano zepsol 😞 jaka orzezwiajaca kapiel w zimnej wodzie 🙂na szczescie przyszedl pan naprawil niestety zdarl z ciezanrej 250zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka dziewczyny. Widzę, że chyba tylko ja nie dałam swojego brzuszka, więc specjalnie dla Was zrobiłam sobie przed momentem zdjątka i wysyłam Wam mieszkanko mojej Julci, oczywiście z Nią w środku, na tle jej łoża 😁 😁 😁 Akurat kopała nieźle, czuła, że mamusia robi jej fotki 😁 😁 😁

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/2ddf65ac.jpg

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/54b3f700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow Sabcia, fajny masz brzuszek, i taka kreska wyraźna...

Kasia, ja też dziś robie pranko ciuszków od Łusi 🙂 na słoneczku się wspaniale wysuszą...
Co do zębów ósemek, to Ci nic nie poradzę, bo ja jestem taki egzemplarz, że mi nawet siódemki nie wyrosły - oprócz jednej. Mam więc luz w gębie 😁 😉 no i dentystka mi powiedziała, że raczej mi już nie wyrosną, ale kto wie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Każda z Nas ma już pokaźne brzucholki. Teraz jak się idzie po ulicy to każdy się wpatruje jak w obrazek. Co do kreseczki to od samego początku ją mam, robi się coraz wyżej i oznacza to dokąd sięga dno macicy, a jak później zacznie się obniżać to znaczy, że dzidzia schodzi niżej i lada moment, lada dzień się urodzi 😁 Więc fajnie mieć tą kreseczkę. Mi ona nie przeszkadza, coś innego 😁 Wieczorkiem są większe te Nasze piłeczki i nie wiem jak Wam, la e mi ciężko się po kąpieli do końca wytrzeć, np mam problem z wytarciem nóg 😁 Takie ślamazary z Nas na to lato się robią 😁 😁 😁 Nie obrażając nikogo oczywiście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...