Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny, kurcze cos mi stronka nie dzialala przez kilka dni .
Biedna Anycool, mam nadzieje ze wszystko bedzie wporzadku i niedlugo wyjdzie ze szpitala 😘
Ale u mnie znwu duchota, Buleczka widze ze mialas urodzinki, wszystkiego najlepszego :* przepraszam ze spoznione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzięki Kasiu, spróbuję, tylko skąd ja tyle petów wezmę... może z uczelni, bo się tam dziś wybieram, a wiadomo, że tam się popielniczki przelewają od petów 😉
słyszałam też że roztwór czosnku w wodzie także jest dobry na mszyce - co o tym sądzisz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę taka pogoda u nas brzydka,koło 5 była burza a rano troszkę lepiej a potem znowu się rozpadało a chciałam sobie pranie zrobić,bo na słoneczku to zaraz suche,a dostałam kolejną torbę spadkową z ciuszkami i myślałam,że na bieżąco się zrobi...no trzeba znowu poczekać na słoneczko,ważne,że oprócz tej nowej torby wszystko mam poprane,więc to może zaczekać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka. Byłam dziś na USG i NIESTETY dowiedziałam się że moja Córka jest główką w górze i są małe szanse, żeby się obruciła --- cholera jasna, nie wiem co będzie, bo lekarz powiedział, że prawdopodobnie będę miała cesarkę, boję się jak cholera. Jestem wściekła a zarazem ryczeć mi się chce. Nigdy ni byłam w szpitalu, i chciałabym urodzić i w nogi i do domu.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj Łukasza babcia pytała jakie mam zachcianki,a ja na to,że raczej jakiś większych zachcianek ie mam typu frytki z miodem,solą i czekoladą,ale np.mam takie dni,że jedną rzecz jadłabym tonami,np teraz truskawki,ale na truskawki czekałam co roku na wiosnę i chyba sobie pojadę kupić i będę się objadać 😁 😁
PO ILE U WAS STOI KG TRUSKAWEK JUŻ???
ja najtaniej dałam 6zł,potem 8zł, a słyszałam,że nawet po 4zł już są u nas jak się dobrze trafi,a koło sklepu spożywczego jest stoisko z truskawkami,tylko nie wiem czy na deszcze dalej stoją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niby staram się nie zamartwiać, ale jednak wizja operacji mnie przeraża. Muszę się opierać nogami wysoko na ścianie i to MOŻE pomoże. Zobaczymy. A ogólnie Moja Córcia jest już dużą dziewczynką, bo z dzisiejszych obliczeń wyszło mi na 5 sierpnia.... SZOK. A waży 1819 g..
No nic będę czkała. Za jakiś czas pójdziemy jeszcze na prywatne USG zobaczymy czy się coś zmieniło....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sabcia to ja mam "wytrzymać" jeszcze miesiac to będę miała donoszoną ciążę,ale też się staram tym nie przejmować,bo mam ten miesiąc niepewności...a znowu dzisiaj nie dostałam skierowania na usg,więc nawet nie wiem wjakiej pozycji jest Klaudia-podejrzewam,że główką w dól,ale to tylko domysły i przeczucia i nie wiem,czy jeszcze będę mieć usg wogóle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia ja tez po wizycie, moja mała akurat była główką w dół, ale ciągle czuję, że się przekręca i doktor powiedziała, że jeszcze może, waży 1445 g, czyli dużo mnie od twojej, wielkościowo jest jakby tydzień do tyłu, ale lekarz mówi, że raczej giganta mieć nie będę patrząc na mój wzrost - 153 cm 😜 doktor śmiała się ze mnie, bo chciałam się upewnić czy na pewno dziewczynka i grzeczne dziecko od razu wypięło pupkę i na pewno dziewczynka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem bo na prenatalnych mi lekarz powiedział,że powinnam donosić na 3,5kg, na zwykłej wizycie lekarka powiedziała,że prawdopodobnie będzie dzidziuś malutki ,a dodatkowo-babka mojego taty przed porodem na usg się dowiedziała,że 3,1kg urodzi,a urodziła na 2,5kg,więc widać jest jednak rozbieżność
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka przykro mi, że miałaś takiego grila 😞 nic musisz być silna i sama stworzyć jak najlepsza rodzinę dla Klaudii, a wiem, że dasz radę 🙂
uważaj na siebie i wytrzymaj jeszcze trochę z tym porodem 🙂
ja truskawki kupowałam po 5 zł, ale też widziałam chyba poniżej 4 zł, ale nie wiem jak wyglądały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrcze a ja od ostatniej wizyty przytyłam 5 kg 😞 a było to niecały miesiąc temu 😞 a jak całą ciążę nie uważałam na jedzenie to ostatnio niewiele jadłam, bo w te upały nie chciało mi się jeść, tym bardziej słodkiego 😞 a byłam pewna, ze nie przekroczę 70 kg, a tu już 69 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w upały to chyba każdy nie miał apetytu,a ja dzisiaj ważyłam 60,5 kg. więc od początku ciąży 12,5kg,a od 19 maja 1kg,więc...coraz mniej przybieram,pewnie teraz tylko Klaudia nabiera wagi,a ja już nie...dla mnie lepiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 14 to nie aż tak strasznie dużo 😁
mi teść mówił na początku,że mi tyłek urośnie i wszystko i będę gruba po porodzie i mi to zostanie itd...a szczerze to mi tylko się biodra poszerzyły,ale to normalne,bo jakoś trzeba urodzić,a oprócz bioder i brzucha nie przytyłam nigdzie,więc po porodzie jedyne co mi może zostać to trochę "luźny" brzuszek,albo mi nie zostanie,zobaczymy,bo nie mogę sobie wyobrazić gdzie ta naciągnięta skóra na brzuchu po porodzie zniknie,ale dużo koleżanek już jest mamami i po porodzie wróciły bez żadnych ćwiczeń ani nic do figury sprzed ciąży,więc może nam też się tak uda? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, nie poszłam na ceramikę, bo mnie jakoś brzunio zaczął boleć i nogi, więc stwierdziłam, że nie będę się męczyć i pójdę jutro...

Sabcia, nie stresuj się za bardzo, może jeszcze się Julia obróci...

mam pytanko, czy zaopatrzyłyście się już w smoczek? Jeśli tak, to jaki jest najlepszy na początek i w ogóle czy jest na początku potrzebny... bo ja słyszałam, że dla noworodków najlepiej stosować taki z prostym zakończeniem, a nie ściętym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka co do smoków to ja kupiłam smoczki z Avent od 0-3 uspokajające..nie wiem czy się przydadzą ale w razie czego lepiej mieć.. 🙂 W końcu dzieci się uspokajają jak coś mogą possać..a jak cały dzień uwiśnie na cycuszku to nic nie porobimy w okół.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...