Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aniołek witaj w klubie-ja według miesiaczki jestem właśnie w 40 tyg 🤪 🤪 🤪 a jak urodzę 26lipca to na moje i teściowej imieniny i męża urodziny 😁 😁
skurcze i bóle brzucha i pleców to już standard u mnie,w poniedziałek mam wizytę i ciekawe czy czegoś nowego się dowiem,czy wszystko po staremu. pewnie na ktg poleżę,ale to też zależy,bo czasem przez godzinę nie mam ani jednego skurczu a czasem kilka w ciągu godziny,więc leżąc około 30min. na ktg jak trafię akurat na przerwę w skurczach-to powiedzą,że jest wszystko ok,a po jakimś czasie znowu mnie złapią,więc to ja muszę sama dla siebie być ktg w domu i wyłapywać odstęp między skurczami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wizytę mam dopiero we wtorek, równy miesiąc nie widziałam mojej małej, strasznie długi czas 😞 ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ale ciekawa jestem jak jest długa, ile wazy i w ogóle jak jest ułożona, eh a tu trzeba jeszcze poczekać parę dni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melodyjka kojarzy się fajnie 🙂 tez nie wiedziałam że to Kombi,a ja nie cierpię Kombi, tej muzy którą teraz grają nie umiem słuchać, kiedyś mieli fajne kawałki teraz tragedia jak dla mnie.
Poszłam dzisiaj na miasto, a raczej zaturlałam się, to juz chyba był ostatni mój taki wypad na nogach. Kuło mnie w podbrzuszu 😞
u mnie tez zupka się gotuje, dzisiaj krupnik i łazanki z wczoraj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

dziękuję za pamięć 🙂 żyjemy i jak na razie nie zanosi się na poród 🙂 wczoraj byłam na cotygodniowym ktg - tym razem miałam skurcze ale maleńkie- lekarz stwierdził, że wyniki są podręcznikowe i zaprosił na kontrole za tydzień 🙂 wczoraj pobrał mi jeszcze pobrał wymaz żeby zbadać mnie w kierunku paciorkowca...synusia widziałam 3 tygodnie temu ale już mu bardzo ciasno 🙃

odzywam się troszkę mniej bo bardzo doskwiera mi obrzęk rąk - aż bolą i trochę mniejszy nóg - lekarz stwierdził, że to organizm przygotowuje się do porodu- czy któraś z Was ma podobny problem? jak sobie z tym radzicie? nadal bolą mnie żebra- jakby się już połamały- tak chroboczą 🤔a po za tym mam wrażenie, że cały czas działam na wstecznym 😠

ale się rozpisałam 😜 koniec narzekania... bardzo się cieszę że u Was w większości wszystko dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karulinka: cieszę sie że w miarę w porządku u Ciebie 🙂 ja też mam obrzęknięte dłonie i jest to bardzo nieprzyjemne czasem dopiero wieczorem a dziś od rana ale niestety nic na to nie mogę poradzić - łykam ten cyklo3fort który zmniejsza obrzęki i umacnia ściany krwionośne.

tez nie cierpię Kombi ale ta muza ma mistrza - wspominatoza mi się włączyła - kurde poranki sobotnie ech 🙂

jeżeli chodzi o Oke też o niej myślałam - mam nadzieje że jest ok, ale obrażać się chyba nie miała za co. 😉

Malutka śniłaś mi się dzisiaj ale nie w tym erotycznym śnię hahahahhaah 🙂 gdzieś biegałyśmy po jakiś tunelach z wielkimi brzuchami.... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Bułka masz kobito wyobraźnię 😁
ja ostatnio nie mam prawie wogóle snów,ostatni jaki miałam to jakiś dziwny był o orgaźmie ale jakiś taki bez sensu ten sen był 😁
to ja wolę realia z mężem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój czasem się da namówić,ale powiem szczerze,że w niektórych pozycjach odczuwam już ból i dlatego ja muszę być na górze,a to znowu jest męczące,ale tak gdzieś raz na tydzien mi się uda skorzystać 😁czasem trochę rzadziej,ale jednak coś tam się dzieje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka.
Fajnie, że zaczęłyście ten temat. Szczerze-chciałam sama zacząć, ale jakoś mi dziwnie było Was o to pytać. My już z tego nie korzystamy, bo się boimy, że coś się stanie. Może nie tyle z Małą co , że wody odejdą czy coś w tym stylu. A jak u Was z "tymi" sprawami ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi mój też przeważnie nie ma czasu a jak już nie jest zajęty to pada na twarz ze zmęczenia i dlatego też coraz rzadziej się kochamy. no i pewnie też temu,że mój brzuszek go dusi-raz w żartach powiedział,że czuje się jak spod walca-trochę mnie to zasmuciło,ale wcale się mu nie dziwię-w końcu jesli jestem na górze a brzuszek ciężki to czasem brak mu tchu i może też przez to nie chce się tak często kochać bo go to może męczy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mówię, że nie myślimy o tym, bo rozmawiamy codziennie o tych sprawach, żal mi troszkę męża, że musi na wstrzymanie wziąć. Bo mi też brakuje tej bliskości, ale jednak ta obawa jest. Zawsze powtarzam, że przyjemność trwa chwilę, a jak coś się stanie może trwać dłużej i będziemy żałować, więc trudno musimy wytrzymać ☺️ ☺️ ☺️
Mąż się śmieje, że jak tylko będziemy mogli chwilkę poszaleć, to kolejna ciąża murowana 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mówię, że nie myślimy o tym, bo rozmawiamy codziennie o tych sprawach, żal mi troszkę męża, że musi na wstrzymanie wziąć. Bo mi też brakuje tej bliskości, ale jednak ta obawa jest. Zawsze powtarzam, że przyjemność trwa chwilę, a jak coś się stanie może trwać dłużej i będziemy żałować, więc trudno musimy wytrzymać ☺️ ☺️ ☺️
Mąż się śmieje, że jak tylko będziemy mogli chwilkę poszaleć, to kolejna ciąża murowana 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kochałam się na żywo -( bo w snach to ciągle jakieś orgie, sado maso itd 🤢) w tym tygodniu i to tak boczkiem, po malutku, także nuuudy. Marcin też ma jakieś obawy, że krzywdę Wojtkowi zrobi, zresztą ja czuję się jak wieloryb, nieatrakcyjnie. Myślę ciągle o seksie, sama siebie zadziwiam, co mi po głowie chodzi 🤪, zwalam wszystko na hormony. I tęsknię za zajebistym seksem! niestety czekac trzeba cierpliwie jeszcze jakis czas... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...