Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu: Ty to jesteś jednak kochana ciocia - zawsze mnie umiesz pocieszyć :*:*

anycool: zgadzam sie z Tobą w 100% nie mam pojęcia o co chodzi z tym płaceniem za położną - a jak nie zapłacisz to co? nie pozwolą Ci urodzić? w Warszawie jest dokładnie to samo odkąd pamiętam płaciło się za poród wszędzie i za wszystko - co to ma być? mi jakimś cudem udało się trafić do przyszpitalnej szkoły rodzenia która jest za darmo ale jest to wyjątek potwierdzający regułę płacenia za wszystko. A co w sytuacji kiedy zapłacisz położnej a ona będzie na weekend na działce? nie przyjedzie? o co w ogóle w tym wszystkim chodzi???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze tak moze byc i licze sie z tym ale im wiecej bedzie mam ktore placa tym gorzej to jest ich zasrany obowiazek a jak tak bedzie to najprawdopodobniej bedzie to ich ostatnia zmiana i ostatnia kawka 😎 bo w koncu maja przelozonych nad soba 🙂 a my jako rodzace mamy ogromne prawa i kobietki poczytajcie sobie o nich bo warto , a nie wiem czy wiecie polozna ktora weznie od was kase za dodatkowa opieke mozna ja pociagnac do odpowiedzialnosci za łapowke 😎 bo to jest nie legalne- no chyba ze urodzicie w czasie gdy nie ma dyzuru i specjalnie dla was przyjedzie 😎

kasia38 - kochanie dzionek cudowny , ale chyba przyszlo przesilenie widze ze Palibuka tez cierpi z powodu bolu glowy mnie meczy od wczoraj wiec dzis wszystko mnie drazni a jeszcze mezulek wyciagnal mnie by wybrac meble:laugh: 😞 :laugh:

malutka ale super ze masz corunie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem dziewczynki ja w szpitalu zapłacę za wspólny poród 100 zł i 200 za znieczulenie jeśli sie na nie zdecyduje a pielęgniarki dostaną czekoladki po porodzie jak będę zadowolona a położna jest jak "dupa od srania" za przeproszeniem zeby mi pomóc a jak sie nie spisze złożę skargę do dyrekcji szpitala i finito i będę walczyć jeśli będę niezadowolona.

o i się wypowiedziałam o ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anycool ja cierpiałam na ból głowy cały wczorajszy dzień i całą noc dopiero ok 5 rano mi odpuściło ale było strasznie aż mnie rwało na wymioty jak nic przesilenie idzie 😞


PŁACENIU POŁOŻNEJ MÓWIĘ ZDECYDOWANE NIE !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palibulka nie pekaj pogadaj z małym to cos zaradzi mi wczoraj pomogł:laugh: powiedzialam mu ze mamusie strasznie glowa boli i niech cos wymysli po 15 min przestało:laugh: ...a zmieni sie cisnienie przejdzie przesilenia to nasze glowki tez przestaną bolec najlepiej wypic kakałko i isc spać
super ci sie udalo z ta szkoła rodzenia - dla mnie placenie 400zł za szkole rodzenia to lekkie przegiecie - ja raczej z niej zrezygnuje rowniez - na szczescie jestem w tej dobrej sytuacji ze duzo wiem ze szkoły z zajec z ginekologi i poloznictwa - wystarczy poczytac i dowiemy sie tego samego co na zajeciach bo przeciez niczego innego nie wymyslą

a wlasnie oplaty za porody rodzinne i znieczulenia tez sa nielegalne to tylko szpitak sobie ustala wg wlasnego widzimisie ... jak bedzie mus to zaplace ale po porodzie upomne sie o wsoje:laugh:
Kaska i tak trzymać

a jak bede chciala za wszystko placic to pojde rodzic do prywatnej klinki:laugh:

ale mi sie wlaczylo pisanie elaboratow:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę dziewczyny, że już niektóre zorientowane są dobrze jakie na ich porodówkach wygląda sprawa porodu, no i powoli zaczynają się zakupy maluszkowe 🙂, a ja nawet nie zastanawiałam się poważnie gdzie będę rodzić 🙂 chyba powoli trzeba za to się zabrać 🙂
ale jeśli tak jak nalezy nam się dobra opieka położnych to powinnyśmy tek\go żądać, ja z reguły jestem ustępliwa, ale jak w trakcie porodu będzie coś nie tak z opieką to chyba mocno zareaguje, bo to będzie dotyczyło mojego dziecka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anycool zgadza się ze te opłaty są nie legalne ale akurat na tych dwóch mi bardzo zależy przede wszystkim jeśli będę chciała ulżyć sobie w bólu , mojego syna rodziłam 21 godzin w takich bólach ze będę je pamiętać do śmierci , 18 lat temu był ciemnogród i ja była młodsza teraz nie dałabym sobie tak nadmuchać w kaszę .Za poród rodzinny u mnie w szpitalu opłata jest dobrowolna a kasa jest przeznaczana na remont oddziału więc na taki zbożny cel dam 100.Ale szaleć nie będę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rodzę w Bielsku Białej i jak narazie to nie orientowałam się jak jest w tym szpitalu,ale znajoma rodziła w sierpniu i poleciła mi ten szpital jak tylko zaszłam w ciążę dlatego mam nadzieję,że nie będzie większych problemów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malutka a który szpital? wojewódzki czy ogólny na wyspiańskiego? znajome rodziły tu i tu i każda nie miała złego zdania, choć chyba większe pozytywy zgarnia ten na wyspiańskiego. Zresztą dziwne takie planowanie gdzie rodzić, przecież tak jak położne tak każdy szpital ma obowiązek nas przyjąć i należycie odebrać poród
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki 🙂 ja rodzę w raszei synka tez tam urodziłam i jestem zadowolona na maxa 🙂 córunia obowiązkowo na świat musi przyjsc właśnie tam... bylam u lekarza malutka zdrowa niestety muszę śmigać na następne badania krwi 😞 ogolnie super tylko spaććć mi sie strasznie chce w ciągu dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzuszki 🙂
Nie ma co, tu trzeba zaglądać codziennie bo później są niezłe zaległości 😁
Ja ostatnio 2 dni miałam straszny ból głowy, dzwoniłam do położnej i poleciła Apap, pomógł średnio, bardziej spacer na świeżym powietrzu 😉

Malutka gratuluje córeczki 🙂

Mufka, 100 lat dla Twojego męża, mój wkrótce bedzie miał 30 🤪 już zarezerwowałam pokój na weekend w Karpaczu, niestety nie udało mi się w tym samym pensjonacie w którym się zaręczyliśmy 🤨 No trudno i tak będzie miał niespodzianke a i ja z Dzidzią skorzystamy na zmianie powietrza i spacerkach 🙂

Miłego dzionka, ja dzisiaj mam zaplanowany cały dzień we Wrocku na zakupach :P Obiecałam sobie ze jeszcze nie bede szalała z ubrankami dla Malucha dopóki nie poznam płci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, uśmiechy dl każdej Mamusi ślę w ten piękny poranek 🙂 🙂 🙂

Sara, dziękuję z życzenia dla mojego Tomka 🙂 on pozdrawia Was wszystkie serdecznie 🙂
A Ty świetnie to wymyśliłaś z tym wyjazdem, przyjemne z pożytecznym 🙂

my też jak już się zazieleni chcemy wyskoczyć gdzieś, może w Tatry... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
oj wczoraj był podły dzień- głowa mi odpadła a i humor miałam bardzo kiepski - przepłakałam pół nocy 😞 😞 😞 😞

kurde nie wiem co się ze mną dzieje - jestem totalnie rozregulowana 😞

co do wieku tatusiów to mój będzie miał w tym roku 37 więc nic nie mówie 🤪 🤪 🤪 jest między nami 8 lat różnicy...co prawda emocjonalnie to chyba jest odwrotnie ale to już inna rozmowa :laugh: 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, i znowu to słońca za oknem 😉
Sara udanych zakupów i pozdrów ode mnie ukochany Wrocław 🙂
też czekam z zakupkami dla malucha poznam płeć, choć dzisiaj śniło mi się, że na pewno będzie dziewczynka 🙂 ciekawe czy to się spełni, bo to już drugi tak i sen 😁
Palibulka biedaczko 😞 chyba potrzebny CI jest odpoczynek, spokój, świeże powietrze, a tu jeszcze prawie miesiąc pracy Cię czeka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy kochane ciocie!!!

to ja malutki Maksiu - dzis mamusia nie jest w formie wiec ja do was pisze prawie cala noc nie spala glupoty jej sie snily a dodatkowo ja dawalem jej popalis cala noc kopalem po brzuszku 😞 .. dodatkowo tatus zaspał do pracy:laugh:
moj tatus za to jest jak na swoj wiek przedojrzały mimo ze mamusia jest od niego starsza choc z czasem wychodzi z niego małe dziecko:laugh: bede miał sie z kim bawić:laugh:

a własnie mamusia ma TSH w normie z 6,4 spadło na 2,6 wiec strasznie sie ciesze:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eilado gratuluje parki!! malutka gratuluje dziewczynki!
Palibulka wiek nie gra roli 🙂 moj jest starszy o 6 lat odemnie 🙂
Co tam u was przed weekendem :] u mnie pogoda sliczna, slonce swieci, a ja zaraz uciekam sie malowac i po mala do przedszkola, a pozniej na 15:15 wizyta u lekarza... oby znowu wyszly dobrze badania i mam nadzieje ze tym razem bede widziec moje malentwo na ekranie... Pozdrawiamy z malutka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂

Jak to możliwe, ze takie piękne słonko na dworze (we wrocławiu prawie lato, niektórzy w krótkich rękawkach biegają), a u Was takie kiepskie humorki??? Zapakowałam już dla kazdej tabliczkę czekolady i wsyłałam kurierem 😉 - mam nadzieję, że poprawi nastrój wszystkim "niepocieszonym" 🙂

A! Któraś mi chyba pozazdrościła wczoraj dobrego samopoczucia i podzieliła swoim, bo i mnie głowa pobolewała, ale znośnie i miałam lekkie nudności jak na poczatku ciąży. Na szczęscie wieczorem przeszło 🙂

No i co najważniejsze- dla mnie- będzie chłop na 100%, no może 99 🙂 jest cały zdrowy, i bardzo ruchliwy, więc jestem przeszczęśliwa 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...